وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه در واشنگتن دی سی در تاریخ 25 مارس سال 2020 است.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — وزارت امور خارجه بازرس کل که برداشته شد و از کار خود جمعه به دنبال به اینکه وزیر امور خارجه مایک Pompeo ساخته شده یک کارمند راه رفتن سگ خود را انتخاب کنید تا خود را به تمیز کردن و خشک و شام رزرو برای Pompeo و همسرش در میان دیگر کارهای شخصی با توجه به دو کنگره مقامات اختصاص یافته به کمیته های مختلف.

مقامات گفتند که در حال کار به یاد بگیرند که آیا بازرس کل سابق استیو Linick ممکن است تا به حال دیگر تحقیقات به Pompeo.

مقامات می گویند که کارمند بود که ادعا شده به انجام وظایف شخصی سیاسی است منصوب که در خدمت به عنوان یک دستیار. سی ان ان گزارش داد در سال گذشته که دموکرات کنگره شد و بررسی های مختلف شکایت این یکی از خلاف کاران ادعا که Pompeo دیپلماتیک ماموران امنیتی ساخته شده بودند به انجام شبیه کارهای شخصی.

بیشتر از ان بی سی نیوز:
Pompeo توصیه شلیک وزارت امور خارجه watchdog
ویسکانسین, پرستار رفت و به نوار برای کمک به خواهر, بازگشایی, در حال حاضر معذرت خواهی
متحده صورت صدها میلیارد درآمد از دست داد

خانه اول به دست آمده جزئیات بازرس کل تحقیقات در اواخر هفته گذشته پس از یادگیری از Linick ناگهانی حذف. کنگره نظارت مقامات بررسی این موضوع باور شلیک مستقیم بود قصاص برای او به دنبال بررسی است.

یک مقام کاخ سفید گفت: ان بی سی نیوز که Pompeo “توصیه می شود” Linick ایران که رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت با حرکت می کند.

وزارت امور خارجه پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

در نامه روز شنبه به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را “حیاتی” به “کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی.”

“این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل” در این نامه گفت.

Linick حذف شد انتقاد از سناتور. چاک Grassley R-آیووا یک شرکت صندلی از خلاف کاران حفاظت حزبی که گفت: کنگره نیازهای نوشته دلایل توجیه حذف. “به طور کلی عدم اعتماد به نفس است که به سادگی کافی نیست,” او گفت:.

خانه کمیته امور خارجی رئیس Eliot Engel, D -, n. y., و سن. باب منندز از نیوجرسی رتبه بندی دموکرات در کمیته روابط خارجی گفت: آنها در حال راه اندازی یک بررسی Linick را حذف. آنها خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نوبه خود بیش از سوابق و جزئیات دیگر مربوط به شلیک با جمعه.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تهمت نیز از کار اخراج هوش جامعه را ناظر مایکل اتکینسون و جایگزین اقدام بازرس کل گلن خوب در وزارت دفاع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی