فیلم در تمرکز: Cruising به سردرگمی
فوریه 18, 1980

کروز. به کارگردانی William Friedkin. فیلمنامه توسط Friedkin بر اساس این رمان توسط جرالد واکر. تولید شده توسط جری Weintraub. منتشر شده توسط ایالات هنرمندان.

جنجال بر سر کروز به نظر می رسد به شناور نسبت به ضد حالی که در حال حاضر به پایان رسید و فیلم در دسترس برای بازرسی. همدردی من مثل همیشه تمایل دارد با این فیلمساز در برابر سانسور, با این حال حسن نیت دومی ممکن است. من فکر می کنم که آن را سخت به اندازه کافی به ساخت یک فیلم خوب بدون داشتن بسیاری از مردم جیغ شما را از حاشیه. از سوی دیگر من نمی تواند انکار کند که بسیار, اگر نه بیشتر, فیلمسازی است که سطحی exploitational در آن تصویر جنسی و خشونت است. پس چه ؟ اکثر مردم در هر زمینه از جمله خود من در آن حداقل تا حدودی برای پول است. در نتیجه من هیچ توهمی که William Friedkin جری Weintraub, جرالد واکر و Al Pacino عهده این پروژه به خوراک گرسنه مردم کامبوج. آیا هر یا همه این افراد ضد همجنس به هر میزان من نمی توانم بگویم. مقدار اولیه بحث به نظر می رسد که سوخت شده است چه قرار است باید گفت: در یک سمینار برگزار شده توسط B و با حضور C.

چند سال پیش, William Friedkin کارگردانی مارت کراولی را پسران در گروه بر روی صفحه نمایش, و من فکر می کردم که مسیر خود را دلسوز و معقول بود. برخی از فعالان همجنسگرا حمله کرده اند بازی و فیلم در نهایت چون فرو پوشاند شخصیت های دل تنگی, عوارض و ترحم. اما اگر دل تنگی, عوارض و ترحم در صورت نزدیک شدن به میانسالی را Friedkin و کراولی antigay پس از آن همه از چخوف این نمایشنامه را می توان حمله بودن antistraight. آن است که در ماهیت, مدرن, شخصیت های به بدبختی در کوچکترین تحریک.

یکی از مشکلات از ابتدا ممکن است که “داستان” کروز گفته بود از خارج است. جرالد واکر رمان کاملا فاقد هر گونه اعترافی خود مفهوم یا هر فلسفی ، طرح توسعه یافته است تقریبا به طور کامل از نقطه نظر دو شخصیت: (یک) John Lynch, مجرد پلیس تازه کار استخدام به عمل به عنوان یک همجنسگرا طعمه برای به دام انداختن یک ضد همجنس قاتل و (ب) استوارت ریچاردز های ضد همجنس قاتل است. به جز یک مقدمه و برخی از کوتاه طرح-ساری-up نوشته از پلیس کاپیتان peter bradley نوت بوک رمان تقسیم شده است به تناوب در فصل به رهبری “جان لینچ” و “استوارت ریچاردز.”

واکر رمان است که در بسیاری از راه های بسیار وحشتناک تر از این فیلم است. ریچاردز نه تنها قتل قربانیان خود را با یک چاقو اما mutilates و dismembers آنها را پس از آن. وجود دارد بسیاری از منابع وابسته به قضیب به چاقو و به آن تابع نمادین در فرویدی مفهوم مادری اخته. واکر باعث می شود یک معامله بزرگ از این واقعیت است که ریچاردز قتل مردم از خود فیزیکی و نوع صورت و لینچ معلوم می شود رینگر مرده برای او. در زمان فراغت خود را ریچاردز در حال کار و مبهم در یک پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در راجرز و هامراشتاین در کلمبیا. پدر و مادر او شده اند دردناکی و traumatically جدا از او یک کودک بود و آنها هنوز هم اشکال او با اندیشه تان و پدر خود را با خفه بخل. ریچاردز است فهیم از چرم گاومیش فیلم و دو تا از فیلم های مورد علاقه خود را در حال غریبه ها در قطار و مرد سومهم به طور گسترده مورد بحث در ریچاردز ذهن بیمار و یا خود را “دو” یا “Doppelgänger” تم. واکر هرگز اشاره روانیدارد اما بدیهی است که یک معامله بزرگ از نورمن و خانم بیتس در استوارت ریچاردز ،

یک عدم تجانس در ریچاردز شخصیت در این رمان این است که فرکانس و شدت خود را با جنس مخالف فعالیت است. بین قتل او با زنان مانند دیوانه به عنوان اگر او در تلاش بودند به دفع کردن برخی از مخوف همجنسگرا وسوسه. در مقابل لینچ شخصیت به نظر می رسد به طور کامل غیر جنسی. وجود دارد هرگز کوچکترین علامت یک زن در زندگی خود را در گذشته یا در حال حاضر و حتی در ارتش خود را روز او نه افراط در هر خاموش و پایه انتخاب یو پی اس. در واقع ما به تدریج یاد می گیرید که او استفاده می شود به چسبیدن به اطراف در خارج از پست, گی, نوار, و رفت و برای کمی گی-ضربه پس از ساعت. از یک روایت از نقطه نظر ما قرار داده شده در دست و ذهن دو تایید دارد یکی (Lynch) از مورچه پناهگاه تنوع و یکی (ریچاردز) به طور کامل کراکر.

نیویورک, گی, محیط, و, که برای ماده, New York خود هرگز به نظر می رسید به طوری ننگین های کثیف, dispiriting و اهانت آمیز. یکی تقریبا می توانید بوی شاش در درگاه عظیم بوی بدن در تحریک خیابان های شهرستان. یکی می تواند احساس هم جوش, احساس, تنهایی, شکست, حد وسط, نفرت و خشم خود نفرت. چه کسی نمی تواند احساس نویسنده را دخالت در این جهنمی صحنه. این کتاب نوشته شده است و ساختار فوق العاده رها فرم. وجود دارد و نه حتی جامعه شناختی فرضیه که نگه داشته جودیت Rossner را Looking for Mr. Goodbar لنگش به همراه آن مقرر شرایطی به هیچ وجه. همه نگه می دارد که کروز هم به عنوان یک کتاب گوری خورش فرویدی, کابوس, فیلم noirsو گی guignol.

فیلم ساخته شده است بسیاری از تغییرات شدید از رمان است. ریچاردز شخصیت شده است بطور قابل توجهی کاهش می یابد در اندازه و دامنه و طرح کج از تعلیق به رمز و راز. بعلاوه او تبدیل شده از یک womanizing ای به سیاه و سفید-چرم سخت و تجارت است. (واکر رمان هرگز لمس در نوع s&m صحنه که امروز وجود دارد.) ریچارد Cox بسیار موثر در نقش مانند آن است, اما او خرس کوچکترین شباهتی به Al Pacino به عنوان پلیس تازه کار, در حال حاضر به نام استیو برنز به جای جان لینچ. Pacino است که در حال حاضر یکی از با دوست دختر ثابت و او دیده می شود کوبیدن دور در کوچکترین فرصت است. همانطور که در کتاب Pacino/سوختگی شخصیت باعث می شود دوستان با گی, نمایشنامه نویس, اما این طرح بازده بسیار vaguer در فیلم است. در رمان پلیس تازه کار, کشته شدن یکی دیگر از دام اشتباه و سپس mutilates بدن آن را به نگاه مانند کار ضد همجنس قاتل است. استوارت ریچاردز پس از آن جا می رود در حمام بخار و چاقو و نیمی نر کاربران قبل از کشته شدن در دفاع از خود. گی نمایشنامه نویس است و سپس به قتل رسید و مثله پس از مقاربت دهان و وحشت رزومه احتمالا با یک طعمه تبدیل Doppelgänger.

نه تنها دوم دام ناپدید می شوند در این فیلم نسخه; این کتاب اشاره ای 10 مجهز در مورد حذف به عنوان به خوبی. برای همه ما می دانیم Pacino تنها طعمه در مورد, و این به نظر می رسد تا حدودی عجیب و غریب بر روی صفحه نمایش در سراسر که بالقوه مظنون رژه ده ها. در کتاب لینچ به دقت دستور به رفتن نیست “تمام راه” خود را سنگین خرما. با Pacino آن است که هرگز روشن ساخته چقدر عمیقا او درگیر شدن. پایان است بنابراین کاملا مبهم است که نمی توان یکی را مطمئن شوید که Pacino دام است یا نه تبدیل به قاتل Doppelgänger برای کاکس/ریچاردز مقصر است.

سردرگمی اما لزوما به تشکیل شواهد از همجنسگرا ستیزی. در حالی که این رمان را می توان انتقاد برای facile و unedifying فیلم عمده نقص هستند کندی و بهم ریختگی. هر دو واکر و Friedkin به نظر می رسد به دام افتاده در داخل یک نوع که در منطقی certitudes آنها دیگر نمی تواند بر این باورند. از این رو یک شبه واقعی باز endedness در هر دو کار را تضعیف می کند رمز و راز از تشخیص و ایمان درست و سریع است. اگر هر چیزی, این فیلم حتی بیشتر بدبین و نومید از این رمان در نمایش حضور همه جانبه از شر و فساد است. و پلیس آمد و حتی بدتر از چرم پسران در درمان آنها خیابان gays. از یک دیدگاه سیاسی وجود دارد نه در کتاب و نه فیلم هر اخلاقی استاندارد در برابر آن به مقایسه هر یک شیوه زندگی است. فیلم را می توان به اتهام sensationalizing محیط به حدی است که این نشان میدهد برخی از قربانیان “درخواست برای آن” خود را با لباس های تحریک آمیز و بیش از حد تهاجمی آمده-ons.

در یک راه عجیب و غریب یک پروژه مانند کروز به نظر می رسد عقب در شرایط از آنچه در حال انجام در مورد این موضوع از یک دهه پیش با فیلم Midnight Cowboy, یکشنبه, یکشنبه خونینو حتی ثروت و مردان چشم. آن است که اگر کمتر پیچیده مخاطبان پدید آمده در موقت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی