جنگنده با ‘چهره’: آنچه میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer می تواند به عنوان بایدن را به معاونت انتخاب

گرچن Whitmer فرماندار میشیگان در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی با معاون رئیس جمهور جو بایدن 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری در تصویر نیست در دیترویت, میشیگان, ایالات متحده روز دوشنبه 9 مارس سال 2020 است.

ارین کرکلند | بلومبرگ | گتی ایماژ

جو بایدن به دنبال یک زن به او 2020 همسر در حال اجرا و میشیگان گرچن Whitmer در لیست کوتاه.

اول-ترم فرماندار یک ستاره در حال افزایش در حزب دموکرات که قانع کننده 2018 کنگره پیروزی به ارمغان آورد و زنگ زدگی-کمربند چرخش دولت به ستون آبی برای اولین بار در هشت سال است.

دموکرات ها بر این باورند میشیگان است که باید برنده برای presumptive نامزد بایدن و داشتن Whitmer در بلیط می تواند ارائه به دولت است.

فراتر از ارائه میشیگان Whitmer یک زن 48 ساله مادر دو خواهد اضافه کردن جوانان به 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

“او یک چهره” گفت: Doug Sosnik دموکراتیک خلق استراتژیست سابق و مشاور ارشد رئیس جمهور بیل کلینتون. او افزود که وضعیت او به عنوان یک خارجی واشنگتن بر خلاف بایدن را یک نقطه فروش. “آنچه در کشور است که به دنبال راه حل عاقلانه است نه در واشنگتن,” او گفت:.

ایالات متحده در حال حاضر در حال رفتن را از طریق تحول قابل توجه. آن است که در تلاش برای بهبود یافتن از یک تهدید سه گانه مرگبار coronavirus همه گیر خرد کردن رکود اقتصادی به ارمغان آورد در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری و ناآرامی های مدنی بیش از مرگ یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

ملت است و حتی بیشتر قطبی از آن در سال 2016 زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی تازه کار و نهایی واشنگتن خارجی انتخاب شد در یک جای تعجب کالج انتخاباتی پیروزی بر رقیب دموکرات هیلاری کلینتون – تنها زن نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده است.

میشیگان نقش محوری در رئیس جمهور را برنده شوید.

فقط انجام کار خود را

Whitmer که کاهش یافته است به نظر برای این مطلب تایید شده به رسانه های دیگر که او تا به حال گفتگو در مورد پیوستن به بایدن بلیط, اما گفت که او نه لابی گری برای این کار است.

“من فقط می دانم که شما می دانید, شما لازم نیست برای اجرای آن است. که مجموعه ای از بالای بلیط و هر کس دیگری باید فقط مشغول انجام شغل خود را,” او گفت: راهکار سیاسی در اواخر ماه آوریل به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه اوج آن در دولت است.

Whitmer شده است شکل محبوب در میشیگان برای سال. او صعود سیاسی نردبان خدمت در دولت را در مجلس نمایندگان از سال 2001 تا 2006 و در میشیگان سنا از سال 2006 تا 2015. در سال 2013 او همگانی روندی به ملی به ویژه در بحث سقط جنین که در آن او نشان داد که او تا به حال بوده است, تجاوز جنسی.

او برای فرار فرماندار در سال 2018 به عنوان یک عملگرا نامزد امیدوار به “رفع لعنت به جاده ها است.” او او برنده مسابقه در برابر دولت دادستان کل لایحه Schuette با اختلاف نزدیک به 10 امتیاز و برنده شدن در هر شهرستان در دولت است.

میشیگان اقتصاد در زمان به نوبه خود برای بدتر در سال 2019 به عنوان آن مواجه headwinds از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجارت خودرو کارگر علیه جنرال موتورز و کاهش شغل در خودرو دیگر تولید کنندگان با توجه به دانشگاه میشیگان.
دولت در مسیر برای یک چرخش در 2020, میشیگان گزارش, تا coronavirus همه چیز را تغییر داد.

در ماه فوریه او انتخاب شد به دموکراتیک پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دولت از آدرس اتحادیه یک افتخار به طور کلی این سایت متعلق به حزب صعودی اعضای.

Whitmer دوباره برداشت توجه کشور در ماه آوریل زمانی که او به نام برگ برنده دولت برای عدم ارائه کافی دنده محافظ و تجهیزات تست برای مبارزه با ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن پانچ با منفی توییتهایی. به زودی معترضان egged توسط رئیس جمهور نشان داد تا در دولت و کنگره brandishing سلاح و خواستار پایان دادن به سخت ماندن در خانه و اقدامات تصویب شده توسط فرماندار به عنوان Covid-19 موارد در دیترویت و مناطق دیگر ضرب شده است.

این جنجال در حالی که بالا بردن او مشخصات در واقع می تواند صدمه دیده است شانس خود را از ساخت بایدن نهایی را کاهش دهد.

“تاثیر بیماری همه گیر در میشیگان و تظاهرات به طور کلی آن را بیشتر احتمال دارد که بایدن را به نگاه در جای دیگر برای یک همسر در حال اجرا گفت:” جاشوا اسپیواک ارشد همکار در هیو L. کری موسسه برای دولت اصلاحات در Wagner ،

“انتخاب مجدد هر مسابقه به طور موثر یک همه پرسی در وقت. انتخاب Whitmer ممکن است جلب توجه و دور از برخی از تصمیمهای نامحبوب که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است,” او گفت:.

تشکر. جیم Clyburn (D-SC) صحبت می کند و در دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اولیه شب رویداد در دانشگاه کارولینای جنوبی در فوریه 29, 2020 در کلمبیا, کارولینای جنوبی.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

تغییر سیاسی بادها

بیشتر چه, در هفته های اخیر سیاسی بادها منتقل شده ریخته و حتی بیشتر شک در او بالقوه برای تبدیل شدن به بایدن شماره 2.

فلوید مرگ از خفگی در حالی که در بازداشت پلیس تنظیم کردن آنچه که تبدیل به هفته از تظاهرات در شهرهای سراسر کشور و جهان به عنوان تظاهرکنندگان سیاه و سفید تقاضا نژادی عدالت و پلیس اصلاحات.

که می تواند فشار بایدن که باز قابل توجهی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به چندین ملی, نظر سنجی برای انتخاب یک همسر در حال اجرا. آفریقایی-آمریکایی ها ابزاری بودند در پیروزی خود را در شلوغ اولیه زمینه است.

بایدن انتخاباتی کاهش یافته است به نظر برای این داستان. اما کارولینای جنوبی قدرتمند Rep. جیمز Clyburn که تایید بایدن پیش از دولت محوری اولیه گفت Axios او توصیه معاون سابق رئیس جمهور: “ما نیاز به یک زن در بلیط و من ترجیح می دهم یک زن آمریکایی آفریقایی تبار.”

کالیفرنیا ایالت کامالا هریس انتخاب بالا بر روی بسیاری از لب در واشنگتن است. اما دیگر از رنگ است که گزارش مورد نظر از جمله سابق اورلاندو رئیس پلیس و تشکر. Val Demings باراک اوباما سابق امنیت ملی سوزان رایس مشاور آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و استیسی آبرامز که دقت خود را از دست داده پیشنهاد برای فرماندار گرجستان در سال 2018 است.

برخی از ترقی خواهان در حال هل دادن برای الیزابت وارن که در آستانه تبدیل 71 به عنوان حزب به دنبال داماد آن نسل بعدی رهبران. او و بایدن نیز تا به حال برخی از سیاست روشن تفاوت.

Whitmer مانند بایدن است متوسط, اما این به این معنی است که او نمی خواهد کمک به ترقی خواهان به جدول. او همچنین تجربه کمتر نسبت به برخی دیگر در حال اجرا است. بایدن اخیرا گفته رادیو فردا او می خواهد یک شماره 2 “است که آماده است به رئیس جمهور در یک روز.”

“من مطمئن هستم که هر کسی است که همیشه آماده به رئیس جمهور بود اما او کمتر تجربه بر روی کاغذ نسبت به برخی از افراد دیگر انجام دهید” Sosnik گفت: از Whitmer.

یکی دیگر از پرش از روی مانع

وجود مانع دیگری برای Whitmer.

دموکرات ها خجالتی و دور از انتخاب فرمانداران به عنوان ميدارد گفت: اسپیواک با اشاره به آخرین زمان نشسته فرماندار انتخاب شد توسط یک دموکرات نامزد بود نبراسکا چارلز برایان در سال 1924. این تا حدودی به دلیل بسیاری از تصمیمات اجرایی آنها باید مطمئن است که می تواند دوباره به امد و شد زیاد آنها در طول مبارزات انتخاباتی.

اسپیواک اشاره می کند که بایدن در سال 2020 دارای یک لیست طولانی از واجد شرایط کاندیداهای زن او می تواند ضربه بزنید به جای.

آخرین بار یک دموکرات انتخاب یک زن همسر در حال اجرا بود که Walter Mondale شنود گذاشته تشکر. جرالدین Ferrarro در سال 1984 هنگامی که اسپیواک می گوید: هیچ زن سناتورهای دموکرات و یا فرمانداران به انتخاب از.

Whitmer به نظر می رسد آماده می گذشت. به او گفت: سیاسی در مه “من فکر می کنم که وجود دارد برخی از فوق العاده رهبران زنان در سراسر کشور خواهد شد و من مشتاق ترین حامی [a] بایدن-هر کس بلیط.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme