مبارزه با گرم کردن بیش از دانشجوی خارجی ممنوعیت بیش از 200 مدارس عضویت در

مدارس بیشتر و بیشتری در حال پیوستن به مبارزه در برابر تهمت و دولت بیش از یک قانون جدید است که ممکن است نوار دانشجویان خارجی از تحصیل در ایالات متحده

در حال حاضر 59 و کالج های خصوصی — از جمله دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه استنفورد دانشگاه دوک و دانشگاه اموری به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از اعضای آیوی لیگ — را امضا کرده اند یک دادگاه مختصر حمایت از طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست در برابر مهاجرت و گمرک و وزارت امنیت داخلی.

دوشنبه گذشته فدرال و مقامات اداره مهاجرت گفت: دانشجویان بین المللی که ثبت نام تنها به صورت آنلاین و دوره های آموزشی در طول coronavirus بحران “باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه در فرد آموزش.”

بیشتر از امور مالی شخصی:
UC به شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش دانشجویی بین المللی ممنوعیت
هاروارد و MIT سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از ویزای دانشجویی قانون
قوانین جدید برای دانشجویان بین المللی می تواند هزینه میلیاردها کالج

برخی از دانشگاهها از جمله دانشگاه هاروارد در حال حاضر گفت که سقوط کلاس خواهد بود تدریس آنلاین. با تنها چند هفته قبل از سقوط ترم “دانشگاه ها در تکاپوی دوباره تصمیمات اتخاذ شده پس از ماه ها برنامه ریزی دقیق در اتکا به دولت قبل هدایت” مختصر گفت.

یک قاضی برنامه ریزی شده است برای شنیدن استدلال روز سه شنبه در این مورد آورده شده توسط دانشگاه هاروارد و MIT.

رئیس جمهور اتحاد در آموزش عالی و مهاجرت که شامل یکی دیگر از 180 کالج ها نیز ثبت یک دادگاه مختصر در مخالفت با دستورالعمل جدید.

مختصر استدلال می کند که موسسات آموزش عالی و دانشجویان بین المللی را تجربه کنند “قابل توجه بار” به دلیل سیاست و “و کشور ما بدتر است برای آن” با توجه به میریام Feldblum مدیر اجرایی رئیس جمهور اتحاد در آموزش عالی و مهاجرت.

در کل بیش از یک دوجین خلاصه شده اند در زمینه حمایت از دانشگاه هاروارد و MIT.

“دولت تصمیم بلاعوض ظالمانه و مغایر با آنچه این کشور در مورد” جانز هاپکینز رئیس جمهور رونالد دانیلز در بیانیه ای گفت.

هاپکینز ظ جداگانه کت و شلوار در دادگاه فدرال منطقه برای واشنگتن که شنوایی برای شنبه.

“دانشگاه باقی مانده بود با هیچ گزینه ای جز آوردن اضطراری طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال برای جلوگیری دولت از هل دادن به جلو با یک غیر قانونی و خلاف قانون اساسی بخشنامه که اگر مجاز به ایستادن خواهد اساسا تضعیف آموزشی آزادی و ارزشهای انسانی است که تحریک و تشجیع کردن آموزش عالی در کشور ما” رئیس جمهور Daniels گفت.

“تعداد مطلق از مدارس که هر کدام در زمینه خود موارد در برابر پیشنهاد راهنمایی و یا ثبت کوتاهی amicus در حمایت از یک موجود مورد که به اعتقاد من در حال حاضر رسیده بیش از 200 نشان می دهد چقدر مهم بین المللی دانش آموزان به نظام آموزش عالی آمریکا گفت:” ابیگیل Boggs, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه Wesleyan.

“مهمتر از همه این موارد قانونی اکو اظهارات از دانشجویان بین المللی منجر شود سازمان هایی که اصرار دارند که این دانش آموزان یک بخش حیاتی از پردیس زندگی در راه است که بیش از کمک های مالی خود را,” او اضافه شده است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر