فیات کرایسلر رونمایی دوج دورانگو Hellcat به عنوان قدرتمند ترین SUV تا کنون’

2021 دوج دورانگو SRT Hellcat

فیات کرایسلر

فیات کرایسلر است که تمیز کردن آن طفره رفتن عملکرد نام تجاری با افزایش عرضه از آن اتومبیل های عضلانی و Durango SUV در حالی که قطع یک وانت و متقاطع برای 2021 مدل سال.

خودروساز رونمایی یکشنبه جدید “Hellcat SRT” مدل 2021 Durango SUV که در آن خواستار “قدرتمند ترین SUV تا کنون.” این عملکرد بالا و نوع ویژگی های یک سوپر 6.2 لیتری Hemi Hellcat موتور V8 است که ارائه خواهد شد 710 اسب بخار و 645 پوند-فوت گشتاور است.

“ما در حال کامل مقطر عملکرد نام تجاری” تیم Kuniskis رئیس فیات کرایسلر اتومبیل بخش در آمریکای شمالی گفت: CNBC. “برای انجام این کار در آن زمان مناسب را به قدرتمند ترین نسخه از همه آنها. آن را فقط به نوع حس به انجام همه آنها را در همان زمان” با قطع از مدل های دیگر است.

تولید دوج سفر متقاطع و دوج گراند کاروان وانت به پایان خواهد رسید بعد از این سال. وسایل نقلیه انتظار می رود به طور قطع سال پیش. خودروساز نگه داشته و تولید آنها را به فروش باقی مانده است نسبتا ثابت تا حد زیادی به دلیل هزینه های پایین تر در مقایسه با دیگر رقبا و وسایل نقلیه مشابه ارائه شده توسط دیگر فیات کرایسلر مارک.

2021 دوج دورانگو SRT Hellcat

فیات کرایسلر

خودروساز با توجه به Kuniskis انتظار می رود برای تولید کمتر از 2000 نفر از 2021 Durango Hellcat مدل آن را به تولید در اوایل سال آینده. High-performance SUV تنها ارائه یک مدل سال به دلیل انتشار گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات که در آغاز سال بعد, او گفت:.

این خودروساز در حال حاضر ارائه می دهد Hellcat مدل برای آن دوج چلنجر و چارجر ماشین. در حالی که مدل هایی را نشان دهنده مقدار کمی از فروش برای نام تجاری آنها به عنوان “هاله” و یا “اعتیاد” محصولات که جذب خریداران به کلی با نام تجاری. آنها کمک دوج در نگهداری نسبتا پایدار فروش در میان رقبای جدیدتر و به عنوان مصرف کننده اولویت حرکت به تقاطع.

“ما چشم انداز بسیار روشن” Kuniskis گفت: با توجه به SUV جدید. “هدف ما این بود که به ارائه یک دوج: جسورانه و تهاجمی است. سه ردیف سوپر همی اتومبیل های عضلانی.”

فیات کرایسلر فروخته است بیش از 40,000 Hellcat وسایل نقلیه پس از nameplate عرضه برای 2015 مدل سال.

دوج SRT عملکرد صف: چلنجر SRT فوق العاده سهام Durango SRT Hellcat و چارجر SRT Hellcat Redeye

فیات کرایسلر

جدید Hellcat مدل بخشی از یک روز صف برای 2021 Durango که شروع به ورود در این نمایشگاه قرار می گیرند. تغییرات عبارتند از بیرونی یک ظاهر طراحی شده, ترفند و قابل ارتقاء به داخل کشور از جمله یک راننده دوباره طراحی کابین خلبان و در دسترس نسل بعدی سیستم اطلاعات و سرگرمی با 10.1 اینچ صفحه نمایش لمسی است.

فیات کرایسلر نیز معرفی پنج شنبه عملکرد جدید مدل شارژر و چلنجر برای مدل سال 2021 از جمله “Charger SRT Hellcat قرمزی چشم” مدل قادر به نزدیک به 800 اسب بخار و 0 به 60 مایل در ساعت در حدود 3.5 ثانیه است.

“ما در حال دادن بیمار ما درگیر و عملکرد بسیار آواز علاقه مندان به دقیقا چه می خواهند: بیشتر عملکرد” Kuniskis به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه رسانه.

دوج SRT Hellcat فندر مدالها پهلو هر طرف 2021 Durango SRT Hellcat.

فیات کرایسلر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر