یک جیپ Renegade رول کردن خط مونتاژ فیات در کرایسلر را ملفی کارخانه مونتاژ در ایتالیا در سال 2015.

مایکل Wayland / CNBC

فیات کرایسلر از دست رفته حدود 1.8 میلیارد دلار (1.7 میلیارد دلار) در سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از نورد خاموش شدن ناگهانی از گیاهان خود را در چین و اروپا و شمال امریکا است.

با وجود این “غیر منتظره و بی سابقه تایمز” با توجه به Covid-19 شرکت گفت: آن و خودروساز فرانسوی PSA گروه “متعهد” به قبلا اعلام ادغام برابر. این معامله با توجه به فیات کرایسلر است که انتظار می رود نزدیک به پایان سال جاری یا اوایل سال 2021.

خودروساز نیز گفت: این انتظار به راه اندازی مجدد اکثریت آن در آمریکای شمالی گیاهان هفته مه 18. این شرکت به عنوان به خوبی به عنوان جنرال موتورز و فورد موتور شده اند در گفتگو با ایالات خودرو اتحادیه کارگران به صورت هفته به بازگشایی ایالات متحده گیاهان که توقیف در ماه مارس است. این UAW بلافاصله پاسخ برای نظر.

درآمد در طول سه ماه اول سال کاهش یافت و از 16 درصد به حدود 22.3 میلیارد دلار (20.6 میلیارد یورو) در حالی که جهانی خودرو حمل و نقل کاهش یافت 21 درصد است. قبل از مالیات و تنظیم زمان و هزینه های این شرکت گزارش سود حدود 56.4 میلیون (52 میلیون یورو) برای سه ماهه.

فیات کرایسلر سوخته طریق حدود 5.5 میلیارد (5.1 میلیارد یورو) به صورت نقدی در سه ماه اول سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اول توقیف عملیات خود را در چین و به دنبال آن در اروپا و سپس در آمریکای شمالی است. کارخانه های این شرکت در چین بازگشایی شد. آن را همچنان به راه اندازی مجدد عملیات در اروپا و جاهای دیگر.

این شرکت گفت: آن را به حال حدود 20.2 میلیارد (18.6 میلیارد یورو) در دسترس نقدینگی در پایان سه ماهه اول. آن را نیز تا حدود 3.8 میلیارد دلار (3.5 میلیارد یورو) اورژانس تسهیلات اعتباری در ماه گذشته. خودروساز گفت: ممکن است نیاز به استفاده از اعتبار اضافی امکانات.

“ما همچنان به ارزیابی تمام بودجه گزینه ها و انتظار برای دسترسی به, بودجه به عنوان و هنگامی که در دسترس در شرایط مناسب به تقویت بیشتر ما ترازنامه و افزایش نقدینگی ما به بهینه سازی مالی ما انعطاف پذیری” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی