فیات کرایسلر و Waymo ثبت معامله منحصر به فرد خود در رانندگی وسایل نقلیه تجاری

فیات کرایسلر و Waymo توافق کرده اند که در یک معامله منحصر به فرد برای توسعه خود رانندگی وسایل نقلیه تجاری, منطقه برخی معتقدند می تواند اولین گسترده استفاده از تکنولوژی خودمختار.

Waymo یک واحد از الفبای کار خواهد کرد با ایتالیایی-آمریکایی خودروساز به ادغام آن مستقل رانندگی سیستم که در آن خواستار “Waymo راننده” به Ram ProMaster اندازه ون از فیات کرایسلر.

کراوات-up متشکل از “نور وسایل نقلیه تجاری,” استفاده می شود که به صورت تجاری تحویل مشتریان. از جمله وسایل نقلیه در درجه اول شامل تحویل وانت, وانت بزرگ و دیگر وسایل نقلیه بزرگ مانند شاسی کابین کامیون.

2019 Ram ProMaster

رم

خودروسازان و شرکت های فن آوری برای سال وعده داده اند در دسترس عموم سوار-نقطه ناوگان اما بسیاری مانند فورد موتور را شروع کرده اند با تمرکز بر تجاری تحویل اولیه برای استقرار خودروهای. وسایل نقلیه را می توان در مجموعه راه و لازم نیست که برای مقابله با مسافران.

به طور جداگانه فیات کرایسلر به توافق را Waymo آن شریک منحصر به فرد برای آینده “در سطح 4” خودمختار وسایل نقلیه در سراسر جهانی شرکت ناوگان. این قبیل وسایل نقلیه می تواند خود به خود و بدون راننده نظارت در بسیاری از شرایط.

Waymo در یک پست وبلاگ گفت: این شرکت در حال حاضر “شروع به کار با هم به تصور آینده FCA محصولات برای جنبش مردم و کالا که توسط Waymo راننده.”

این قرارداد پیش بینی شده است به گسترش و در ادامه با فیات کرایسلر را انتظار ادغام با خودروساز فرانسوی PSA گروه به یک شرکت به نام Stellantis. فیات کرایسلر و Waymo کاهش یافته است به انتشار جزئیات مالی می پردازد.

Waymo معاملات با فیات کرایسلر بیا یک ماه پس از این شرکت اعلام همکاری با خودروهای ولوو به توسعه خود رانندگی وسیله نقلیه الکتریکی طراحی شده برای سوار-نقطه استفاده در ماه ژوئن. ولوو مانند فیات کرایسلر همچنین توافق کردند برای Waymo به آن سطح 4 شریک در خودروهای.

همکاری با خودروسازان شده است Waymo استراتژی برای تست و توسعه وسایل نقلیه خودمختار است که کار سخت تر از بسیاری انتظار داشتند حتی چند سال پیش.

فیات کرایسلر اولین خودروساز برای همکاری با Waymo در سال 2016. این خودروساز ساخته شده و توسعه یافته نسخه ویژه از آن کرایسلر Pacifica پلاگین در ترکیبی وانت برای Waymo تست ناوگان.

Waymo در نظر گرفته شده است در میان رهبران اگر نه این رهبر در خودرو خودمختار توسعه و استقرار. این شرکت با راه اندازی آن برای اولین بار سوار-نقطه خدمات Waymo یکی در دسامبر سال 2018 است. آن را عمدتا در عمل در منطقه ققنوس با برخی از full-خودمختار تست اتومبیل و دیگران که کار با آموزش ایمنی رانندگان است. Waymo که تست در دیگر شهرهای ایالات متحده همچنین گفت: این عمل بر روی “برنامه های کاربردی کسب و کار” از جمله ارائه خدمات آن تماس Waymo از طریق.

در اولین سرمایه گذاری خارجی دور Waymo در مارس اعلام کرد که $2.25 میلیارد دلار در بودجه است.

— CNBC جنیفر الیاس کمک به این گزارش.

سازمان دیده بان در حال حاضر: این شهر آریزونا تاخت و تاز کردن با self-driving cars

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر