FEMA سر می گوید coronavirus نقاط ممکن است به صورت PPE کمبود آمریکا نیست ‘از جنگل’

یک پرستار دارای نشانه اعتراض به عدم شخصی دنده محافظ موجود در UCI مرکز پزشکی در میان coronavirus همه گیر در مارس 3, 2020 در کالیفرنیا. بیمارستان ها در سراسر کشور روبرو هستند کمبود PPE با توجه به COVID-19 شیوع.

ماریو تاما | گتی ایماژ

ملت اضطراری رسمی قانونگذاران گفت شنبه که ایالات متحده می تواند در صورت کمبود تجهیزات حفاظت شخصی در مناطق با بالا رفتن Covid-19 موارد تماس با اتکا به تامین کنندگان خارج از کشور یک “مسئله امنیت ملی.”

در حالی که ایالات متحده بیشتر ماسک صورت و دستکش و دیگر PPE در حال حاضر در مقایسه با دو ماه پیش افزایش تقاضا در کشورهای با رشد coronavirus بستری شدن در بیمارستان و موارد می تواند باعث “میکرو-کمبود” سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیت Gaynor گفت: خانه کمیته امنیت داخلی.

“ما در یک مکان بسیار بهتر از ما بودند و بیرون آمدن از ماه مارس و آوریل. اما ما نه از جنگل به طور کامل با PPE,” Gaynor قانونگذاران گفت.

مقامات محلی را مورد انتقاد تلاشهای این کشور برای تهیه ضروری تجهیزات حفاظتی برای مراقبت از سلامت کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر و گفت آنها قرار داده شده به یک رقابت میان کشورها و نهادهای خصوصی و دولت فدرال برای بحرانی منابع.

خود ارضایی, شیر گفت: این کمیته که FEMA است که هنوز رقابت برای تجهیزات و گفت که کشورهای دیگر فرمانداران شهرداران و رهبران قبیله ای در حال جستجو برای همان منابع. ایالات متحده آمریکا تولید نمی کند بسیاری از منابع اما در عوض متکی به کشورهای آسیا از جمله چین و ویتنام برای تولید تجهیزات Gaynor گفت.

“این یک مسئله امنیت ملی” او شهادت دادند. “PPE و زندگی صرفه جویی در تجهیزات است فقط به عنوان مهم به عنوان ساخت یک ناو هواپیمابر. ما باید این ظرفیت در اینجا در ایالات متحده است. ما نمی توانیم تکیه بر همکار رقبا برای مدیریت سرنوشت ما.”

ایالات متحده ساخته شده است برخی از گام های بلندی در زمینه تولید تجهیزات, اما آن می تواند ماه قبل از کشور می تواند تولید به اندازه کافی PPE برای مطابقت با تقاضای خود را به طور خاص برای ایالت با نیازهای رو به رشد به عنوان شیوع گسترش در سراسر کمربند خورشید, او گفت:.

دوجنسي, پیشنهاد بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران گزارش PPE کمبود محلی خود را مدیریت اضطراری مدیر یا بهداشت عمومی مدیر بنابراین FEMA خود را برآورده می تواند درخواست.

“این است که یک سوئیچ نور آن بیشتر از rheostat و ما باید برخی از راه دور به سفر” او گفت:.

Gaynor همچنین گفت که او “دارای اعتماد به نفس است که ما باید به اندازه کافی PPE برای امروز و … اگر موج دوم در پاییز.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme