یک سرور با پوشیدن ماسک محافظ در خدمت یک نوشیدنی به یک مشتری در خارج از منطقه ناهار خوری در یک رستوران در سن پترزبورگ فلوریدا در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

زاک Wittman | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

این بیماری همه گیر کوروناویروس زمین اقتصاد ایالات متحده به نزدیکی توقف در مارس و آوریل. اما در چند هفته گذشته بسیاری از مدیران شرکت ها و سرمایه گذاران در صنایع می گویند که آنها در حال دیدن نشانه های کوچک کسب و کار چیدن دوباره. حداقل شواهد وجود دارد که رکود اقتصادی ضربه پایین.

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi گفت: بیشتر مردم درخواست کرده اند در هفته های اخیر. خرید و فروش ماشین شروع به دوباره بجای اول برگشتن با توجه به داده ها از J. D. Power. و برخی از خرده فروشان از جمله Costco و CVS سلامت گفت: ترافیک پا در حال افزایش است در فروشگاه ها.

اما عوارض این بیماری همه گیر است و آن را بازیابی پیچیده است. به عنوان اقتصاد بازگشایی در برخی از کشورها مردم به آرامی در حال بازگشت به فروشگاه ها, رستوران ها و دیگر کسب و کار — اما که می آید با خطر یکی دیگر از شیوع بیماری است.

بیش از 80,000 آمریکایی ها کشته شده اند و پیمانکاری Covid-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در برخی از نقاط کشور coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان هنوز صعود هستند. با هیچ واکسن یا درمان مردم هنوز هم ممکن است تمایلی به رفتن به مکان های عمومی.

در ضمن افزایش زیان کار است بازیگران پال بیش از هزینه های مصرف کننده در کوتاه مدت. ایالات متحده نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 14.7 درصد در مارس شغل گزارش فوق العاده پس از جنگ جهانی دوم دوران سوابق.

Tech خوش بینی: ‘نشانه هایی از ثبات’

شرکت ها در سراسر فناوری صنعت ابراز خوشبینی محتاطانه بر درآمد خواستار مارس سه ماهه نشان می دهد که همه چیز شروع به نگاه کردن در ماه آوریل پس از هشدار دهنده افت در ماه مارس است.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت CNBC جاش لیپتون “معناداری وجود دارد بسیار تند سقوط در فوریه. که شروع به بهبود می یابند در مارس و ما شاهد بهبود بیشتر در ماه آوریل است. پس آن را به ما برگ های اتاق را برای خوشبینی است.”

هر دو الفبا, گوگل شرکت مادر و Facebook که کسب و کار تکیه می کنند در درجه اول در تبلیغات آنلاین گفت که این افت در ماه مارس بود تند اما چیزهایی که نیست بدتر.

الفبای CFO اموزش Porat گفت: سرمایه گذاران “کاهش در جستجو ما و دیگر تبلیغات درآمد ناگهانی در ماه مارس و اگر چه ما در حال دیدن برخی از نشانه های اولیه در این نقطه است که کاربران در حال بازگشت به, تجاری, رفتار, روشن نیست که چگونه با دوام و یا monetizable که خواهد بود.”

در آن درآمد انتشار Facebook گفت: “ما شاهد نشانه هایی از ثبات منعکس شده در سه هفته اول ماه مارس که در آن درآمد حاصل از تبلیغات بوده و تقریبا مسطح در مقایسه با مدت مشابه سال پیش از آن 17 درصد در طول دو سال گذشته رشد اقتصادی در سه ماهه اول سال 2020 است.”

مایکروسافت گزارش درآمد برای ماه مارس سه ماهه این شرکت گفت: کروناویروس “تا به حال حداقل خالص تاثیر بر مجموع درآمد شرکت” در سه ماهه اما هشدار داد که “اثرات COVID-19 ممکن است به طور کامل منعکس شده در نتایج مالی تا دوره آینده است.”

گذشته از این غول برخی کوچکتر شرکت های فن آوری صدا با احتیاط خوش بینانه نیز هست. Uber را Khosrowshahi اذعان کرد که این شرکت سواری کسب و کار پایین بود 80 درصد از سال گذشته در مارس اما پس از آن گفت: وجود برخی “شاخه های سبز رانندگی خوش بینی” و اشاره کرد که حجم سواری گرفته بود دوباره شروع به رشد در نیمه دوم ماه آوریل و اوایل ماه مه.

Uber رقیب Lyft نقاشی یک تصویر مشابه و گفت که سوار شدن دوره رشد 13% بین هفته منتهی به سوم آوریل 5 و این هفته به پایان رسید ممکن است 3 — هر چند که افزایش خاموش بود بسیار پایین پایه پس از یک کاهش در ماه مارس ،

صنعت خودرو: ‘ما بیش بدترین’

خودروسازان دیده می شود نشانه هایی از بهبود زودتر از بسیاری از ابتدا انتظار می رود که coronavirus آغاز ویرانگر صنعت در ماه مارس است. در حالی که فروش پایین باقی می ماند بیش از 10 ٪ در مقایسه با یک سال پیش, J. D. Power گزارش شده اند وجود دارد چهار هفته متوالی از رشد فروش های خرده فروشی از طریق ممکن است 3.

“خبر خوب این است که ما همچنان به دیدن شواهدی وجود دارد که ما بیش از بدترین و ما بصورتی پایدار و محکم در بازیابی گفت:” توماس کینگ, J. D. Power رئیس اطلاعات و تجزیه و تحلیل. این شرکت به آرامی خود را مطرح low-end راهنمایی برای خرید و فروش در این سال از حدود 12 میلیون نفر به 13 میلیون; high-end هدایت پایدار باقی مانده در حدود 14.5 میلیون. فروش 17 میلیون در سال 2019.

جنرال موتورز مدیر عامل و رئیس مری بارا گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته که آن را “بیش از حد به زودی برای گفتن” چه نوع از بهبود صنعت خودرو را در ایالات متحده دارد اما به دلیل برخی از خوش بینی. در چین که در آن Covid-19 سرچشمه گرفته و تعطیل عملیات برای خودروسازان در اواخر ماه ژانویه به صنعت رو به بهبود است.

“ما فکر می کنم این بسیار خوب است که ما شاهد بهبود در چین است که بیشتر شبیه به یک V بازیابی, اما ما در حال شمارش در آن” بارا گفت. “من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی برای گفتن اما ما بسیار مثبت در مورد آنچه اتفاق می افتد در چین است. و ما حتی از دیدن بعضی از سربازان ارتش پس از کم در آمریکای شمالی و به طور خاص ایالات متحده است که نمی توانید به عنوان کم به عنوان آن را در چین است.”

در ایالات متحده, آرامش, اقامت در خانه سفارشات به صورت خودکار خرده فروشان و همچنین مصرف کنندگان که مایل به استفاده از تخفیف های بزرگ و 0% تامین مالی ارائه می دهد تا 84 ماه شده اند کمک به سریع تر از حد انتظار دوباره بجای اول برگشتن.

زمانی که ایالات متحده در ابتدا شروع به تصویب سفارشات برخی ممنوع فروش حتی آنلاین. همه این کشورها باید از آن کاسته سفارشات به حداقل اجازه فروش آنلاین. J. D. Power گزارش بازار مانند دیترویت و میامی و نیویورک ادامه دارد به بهبود می یابند در حالی که مناطق مانند شیکاگو و دالاس باقی مانده اند انعطاف پذیر از طریق این بیماری همه گیر.

مایک جکسون مدیر عامل شرکت Sloanetoyotaglenside این کشور بزرگترین خرده فروش خودرو گفت: CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه که او را “راحت” با “اعلام خودرو بازیابی در جریان است.”

با وجود این خوش بینی صنعت خودرو انتظار می رود به فروش میلیون ها نفر کمتر خودرو در سال جاری به دلیل coronavirus. قبل از همه گیر کارشناسان انتظار می رود ایالات متحده فروش خودرو در حدود 16.8 میلیون.

یک bleaker چشم انداز رستوران, خرده فروشی, مسافرت هوایی و

رستوران معاملات کاهش شروع به معکوس پس از ضربه خود نادر در اواسط ماه مارس اما برای مواد غذایی سریع موسسات تنها بخش رستوران که نزدیک به بازگشت به قبل از همه گیر فروش. همان-فروش فروشگاه در رستوران های فست فود کاهش یافت و کمتر از 2 درصد در طول هفته منتهی به مارس 26 با توجه به صنعت ردیاب جعبه سیاه هوش.

مدیران از مک دونالد و وندی گفت: در سه ماهه اول درآمد تماس که مصرف کنندگان در حال جذب شدن به سوی برندهای آشنا و محصولات مانند مکینتاش بزرگ و Frosties در طول زمان از جمله عدم قطعیت است. فست فود زنجیره ای با ارزان معاملات نیز بهترین موقعیت را برای آب و رکود است.

چشم انداز برای بقیه از صنعت رستوران است bleaker. انجمن ملی رستوران برآورد 80 میلیارد دلار در فروش شده است از دست رفته از طریق آوریل و ضرر و زیان می تواند تا رسیدن به $240 میلیارد دلار در پایان سال است. یک مارس نظرسنجی از کسب و کارهای کوچک از اداره ملی تحقیقات اقتصادی برآورد شده است که رستوران ها خواهد شد که تنها 30 درصد شانس زنده ماندن اگر بحران چهار ماه طول می کشد.

خرده فروشان هنوز در انتظار برای دیدن چگونه مشتریان نگرانی های ایمنی و تنگ تر بودجه ممکن است نفوذ خود را خرید.

پس از انباشت اولیه دستمال توالت, تمیز کردن وسایل و بیشتر Walgreens و هدف هر دو تا به حال یک قطره-فروش در اواخر ماه مارس در پناهگاه در محل سفارشات. Costco آن بدترین ماه برای فروش در بیش از یک دهه در ماه آوریل با وجود آن بزرگ راهرو منجمد entrees و supersized تمیز کردن وسایل.

مشتریان عادات خرید تغییر کرده است, بیش از حد, به عنوان آنها جذب نسبت به ضرورت و به دور از بالاتر-حاشیه ادارات. Walgreens دیده است یک قطره در زیبایی خرید. هدف دیده می شود کاهش پوشاک و لوازم جانبی فروش. و Costco گفت: آن را به فروش می رسد کمتر چمدان طلا و جواهر و پوشاک.

اما دیوید Sherwood, Costco دستیار معاون رئیس جمهور در امور مالی و روابط سرمایه گذار گفت: در ثبت سرمایه گذار تماس بگیرید که جزر و مد شروع به نوبه خود. او گفت: در مارس خرده فروش “را ببینید هفته-به-هفته بهبود در فروش و ترافیک برای تمام چهار هفته است.”

گفت: هدف آن دیدم “معنی دار” وانت در فروش شروع آوریل 15. و CVS سلامت افسر ارشد عامل جاناتان رابرتز گفت: در هفته گذشته در یک درآمد تماس در حالی که همه دسته بندی ها در داروخانه های زنجیره ای بودند را در ماه آوریل پس از ماه مارس افزایش آنها “شروع به دیدن فروش بهبود” به عنوان پناهگاه در خانه سفارشات آسانسور.

در ضرب و شتم هوایی-سفر بخش نشانه هایی از افزایش تقاضای شروع به پدیدار شود. اما آنها متواضع و هواپیمایی روسای هشدار داده اند آنها انتظار برای ظهور کوچکتر پاییز امسال با وجود میلیاردها فدرال کمک. روز جمعه 215,444 مردم از طریق ایالات متحده امنیت فرودگاه بازرسی با توجه به اداره امنیت حمل و نقل. که کمترین تعداد از آوریل 25.

در اواسط ماه آوریل American Airlines مدیر عامل داگ پارکر CNBC گفت که چند سیگنال از تقاضای بازگشت اما او هشدار داد وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها به اعلام آن را بازیابی.

“قطعا آن را احساس می کند مانند ما در پایین” پارکر گفت. “ما درآمد پایین 90 درصد در یک سال بیش از سال اساس و آنها که در راه بوده است در حال حاضر برای چند هفته. سوال واقعی این است که چه مدت به شما اقامت در پایین و وقتی که ما شروع به بهبود می یابند. من فکر نمی کنم من می دانم که بهتر از هر کس دیگری.”

JetBlue جمهور جوانا Geraghty تکرار پارکر در مارس 7 درآمد تماس بگیرید.

“ما اعتقاد داریم که ما رسیده ایم پایین در نظر تقاضا در اطراف اواسط ماه مارس” او گفت:. “که گفت: ما انتظار داریم بهتر حس سوم و سه ماهه چهارم سال 2020 در اوایل تابستان.”

ایالات رئیس جمهور اسکات کربی که طول می کشد به عنوان مدیر عامل در مارس 20, گفت: روی یک درآمد تماس در آغاز ماه: “شبکه جدید رزرو در حال حاضر پایین در اصل 100%. بله این بدان معنا است که آن را ظرف اما ما نیست با دیدن هر نشانه ای از بهبود معنی دار و کوتاه مدت تقاضا نشده است.”

برخی از نشانه هایی از مقید کردن تقاضا ظاهر شد او گفت با اشاره به جستجوها برای 2021 رخصتی بهار, سفر که بيشتر به تازگی از در همان نقطه سال گذشته است. اما او هشدار داد که حامل انتظار ندارد بسیاری از کسانی که به سوالات “به نوبه خود به رزرو و یا سفر تا زمانی که این ویروس به اندازه کافی موجود و ریتم زندگی روزانه معمول تبدیل شده است.”

وضعیت صنعت است که هنوز هم بسیار کلی است. ایالات متحده به فرودگاه وارد شده به طور متوسط روزانه 168,748 مردم رفتن را از طریق پست های بازرسی در 10 روز اول ماه مه. که پایین نزدیک به 93 درصد از سال پیش دوره است. شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه صنعتی است که نشان دهنده بزرگ ترین خطوط هوایی ایالات متحده گفت: یک کمیته مجلس سنا در آوریل 6 که تعداد مسافران هوایی در ایالات متحده کاهش یافته و به پایین ترین سطح پس از 1950s و پروازهای داخلی هستند و به طور متوسط 17 تن سرنشینان حتی اگر برنامه شده است به شدت کاهش می یابد.

از مدیران دلتا بوئینگ و دیگران هشدار داده اند آنها انتظار بهبود در تقاضای سفر را به دو یا سه سال به عقب بر گردیم به سال گذشته سطح. این صنعت را به چالش کشیده است هر دو را با نگرانی در مورد ویروس و اقتصادی شدید تلفات در کسب و کار و مصرف کنندگان است.

— CNBC مت Rosoff کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی