پاتریک Harker, رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو فیلادلفیا در طول تغذیه سالانه سوراخ Jackson سمپوزیوم در وایومینگ.

جرارد میلر | CNBC

فدرال رزرو فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر پنج شنبه هشدار داد که بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت می تواند عواقب جدی.

بانک مرکزی رسمی مطرح شده دو سناریو:

  • “بیشتر خوش بینانه” یکی که در آن اقتصاد بازگشایی در ماه ژوئن کافی وجود دارد فن آوری برای کنترل coronavirus گسترش است و هیچ ترس از موج دوم در پاییز. در آن صورت او می بیند بسیار وزش شدید انقباض در سه ماهه دوم و به دنبال آن “قابل بازگشت” در نیمه دوم که با این وجود به اندازه کافی برای خنثیسازی آسیب در بخش قبل از سال.
  • در سناریوی دوم اقتصاد باز می شود بیش از حد سرعت موج دوم از طریق می آید و رکود بدتر است.

“نه تنها می تواند سلامت فاجعه اما آن را معکوس بهبود ، در این کمتر, امیدوار, سناریو, من یک پروژه مشابه مسیر رشد برای پایه برای سال 2020 و به دنبال آن دردناک اقتصادی انقباض تولید ناخالص داخلی در سال 2021 به عنوان در حال خاموش شدن ناگهانی دوباره به راه افتادند,” هارکر گفت: در آماده سخنان برای ارائه به شورای شیکاگو در امور جهانی.

او به عنوان نزدیک به نیمی از اقتصاد این کشور بود که دوباره پس از تعطیل از اواسط ماه مارس.

هارکر به ذکر است که زمان رکود تشدید شد تا حد زیادی اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های مورد نیاز برای کنترل coronavirus گسترش یافته است. اما او گفت: مصرف کنندگان در حال حاضر آغاز شده بود به retrench از قبل نشان می دهد که یک جهش می تواند زمان بیشتری است.

او و همکارانش باید اجرا انواع اقدامات در طول بحران از مصرف کوتاه مدت به نرخ صفر به یک سری از اعطای وام و نقدینگی برنامه با هدف حمایت از بازار و اقتصاد.

هارکر تاکید کرد که uncapped خرید اوراق قرضه است که در آن تغذیه جذاب است باید در نظر گرفته شود کاهش کمی حداقل در احترام به تلاش های بانک مرکزی متعهد در طول بحران مالی به فشار سرمایه گذاران به ریسک دارایی مانند سهام و اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

“ما در سال 2009 کنه و این کاهش کمی 2.0,” او گفت:. “اصل در پشت کاهش کمی بود که مردم نبودند درگیر در سرمایه گذاری به دلیل هزینه های سرمایه بیش از حد بالا بود. است که به سادگی مورد نیست در حال حاضر. دلیل مردم نیست جذاب از نظر اقتصادی بحران بهداشت و درمان.”

او گفت: تغذیه در “نجات” حالت که بیشتر مستقیم پرداخت که مورد نیاز افراد را مجبور به آمدن از کنگره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی