فدرال روشن جنرال موتورز در UAW اتحادیه برای مبارزه با فساد مالی

ماموران FBI پایان بارگیری مواد را به یک کامیون در خارج از خانه از ایران خودرو کارگر رئیس جمهور Gary Jones در سه شنبه ، 28 سال 2019.

مایکل Wayland / CNBC

دادستان فدرال در این هفته مطلع جنرال موتورز است که آن را در حال حاضر یک هدف در یک yearslong تحقیقات مربوط به فساد از ایران خودرو اتحادیه کارگران.

خودروساز در روز جمعه گفت: آن را دریافت نامه ای از باراک اوباما در دیترویت انجام پروب تایید وضعیت خود را. یک سخنگوی دولت با CNBC گفت که “یک نامه فرستاده شد به جنرال موتورز است مشاور بیان کرد که این شرکت در حال حاضر یک هدف است.”

“گزارش های رسانه ای اخیر پیشنهاد شده است که جنرال موتورز ممکن است تمرکز ‘جدیدتر جبهه در سال های طولانی تحقیقات جنایی بودن انجام شده توسط باراک اوباما در دیترویت” خودروساز گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “این است که به سادگی درست نیست. جنرال موتورز است نه یک هدف دولت در حال بررسی است. ایالات متحده دفتر دادستان در دیترویت رسما تایید کرد این به GM.”

این بیانیه شرح زیر است وال استریت ژورنال گزارش پیش از آن در هفته که مقامات فدرال دنبال شد به جنرال موتورز به عنوان بخشی از تحقیقات انجام شده نزدیک به سه سال پیش است. این مقاله با استفاده از منابع ناشناس و ادعا کرد این کاوشگر به جنرال موتورز بود “جدیدتر جلو.”

این مجله در یک ایمیل به CNBC گفت: “ما موضع ما گزارش”.

فدرال تحقیقات آغاز شده و با یک پروب به UAW مقامات و گرفتن رشوه و نعمت از مدیران در فیات کرایسلر. ماه پس از تحقیقات عمومی ساخته شده بود در ماه جولای سال 2017, گزارش شده است که دادستان نیز دنبال به اینکه اقدامات مشابه رخ داده در جنرال موتورز و فورد موتور.

سه خودروسازان باید در مورد 150,000 UAW-به نمایندگی از کارکنان و مذاکره قرارداد با اتحادیه به طور معمول هر چهار سال.

این سخنگوی با باراک اوباما در دیترویت کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا فورد یک هدف است. سخنگوی فورد بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

این تحقیقات منجر به اتهامات عنوان شده علیه 13 نفر از جمله سه فیات کرایسلر مدیران و 10 نفر وابسته به این اتحادیه از جمله سابق UAW جمهور Gary Jones. سابق اتحادیه رهبر تنها کسی است که هنوز به اعتراف به گناه در مورد اما اسناد دادگاه نشان می دهد او قصد دارد برای انجام این کار است.

سابق UAW معاون رئیس جمهور جو اشتون بود که در GM مدیره نیز محکوم شده است. اشتون که نظارت اتحادیه GM بخش قبل از بازنشستگی در سال 2014 التماس گناه در ماه دسامبر به درگیر بودن در یک رشوه خواری و بازخوردی رسوایی با اتحادیه فروشندگان. او در انتظار صدور حکم است.

جنرال موتورز سال گذشته به ثبت فدرال racketeering طرح دعوی در دادگاه در برابر فیات کرایسلر این ادعا آن بود که آسیب به عنوان یک نتیجه از “خراب” چانه زنی جمعی مربوط به فیات کرایسلر رهبران رشوه دادن به مقامات اتحادیه به مصرف شرکت-دوستانه موقعیت است که منجر به ناعادلانه هزینه های نیروی کار و مزیت های عملیاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme