فدرال در حال نقض حکم دادگاه برای جلوگیری از هدف قرار دادن روزنامه نگاران و ناظران در پورتلند تظاهرات آیتالله سیستانی می گوید قاضی

یک بنر در برابر حضور فدرال اجرای قانون افسران مستقر در زیر برگ برنده دولت جدید اجرایی به منظور فدرال حفاظت از بناهای تاریخی و ساختمان های تصویر در آتش فرار در مرکز شهر پورتلند, اورگان, ایالات متحده در ژوئیه 17 سال 2020 است.

ناتان Howard | ایسنا

روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در پورتلند اورگان که امن حکم دادگاه هفته گذشته محرومیت فدرال افسران از هدف قرار دادن آنها را در تظاهرات درخواست یک قاضی فدرال به تحریم وزارت امنیت داخلی و سرویس مارشال آمریکا برای شکست خود را مطابق با آن است.

قاضی مایکل سیمون ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه اورگان صادر موقت سفارش محدود در پنج شنبه, پیدا کردن که این اقدامات توسط مقامات فدرال در تظاهرات مطرح شده پرسش های جدی در مورد پتانسیل نقض متمم اول قانون اساسی.

ماموران فدرال را نقض سفارش تنها چند ساعت بعد و در ادامه به نقض آن را هر شب پس با توجه به وکلای با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و قانون شرکت BraunHagey & Borden.

این پرونده شامل اعلامیه ها, عکس و فیلم از روزنامه نگاران و ناظران که می گویند آنها هدف قرار گرفتند توسط ماموران فدرال با گرز, گاز اشک آور, فلش چتری و سلاح های دیگر.

کت و شلوار می پرسد سیمون برای پیدا کردن آژانس های فدرال در تحقیر و تحریم ها از جمله جریمه نقدی از $500 برای “هر روز یک روزنامه نگار و یا حقوقی ناظر شات مورد ضرب و شتم دستگیر و یا تهدید توسط یک عامل فدرال.” همچنین برای هر یک افسر که نقض سفارش محدود به “شناسایی شخصا ظاهر می شود و ممنوع از شرکت در هر گونه مسلح عملیات” در اورگان.

اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ و کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر همچنین باید “شخصا به نظر می رسد و نشان می دهد علت این که چرا آنها نباید تحریم برای عدم پیروی” کت و شلوار می گوید.

“این تخلفات نه غیر عمدی” از وکلای نوشت. “آنها اعمال عمدی توسط یک یاغی رئیس جمهور که فرستاده خود را با نیروهای شبه نظامی به ساقه تا خیابان پورتلند چوک مرکز شهر در مه سمی گازهای شیمیایی و تولید گشتند soundbites — در آشکار تحقیر عمومی ایمنی و حکومت قانون و اساسی ترین اصول قانون اساسی ما است.”

وزارت امنیت داخلی ایالات متحده خدمات مارشال بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تظاهرات در پورتلند بودند موجب مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در 25 مه و ادامه داد: شبانه. فدرال حضور در تظاهرات را تشدید کرده از اوایل ماه جولای.

تشکیل پرونده آمد و مدت کوتاهی پس از, دادستان کل ویلیام بر دفاع از اقدامات مقامات فدرال در پورتلند در ستیز بعد از شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس. Barr گفت که اقدامات فدرال افسران لازم برای محافظت از اموال فدرال از جمله یک دادگاه فدرال واقع در شهر.

“تظاهر و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع به انتقام بی معنی ویران کردن و تخریب بی گناه قربانی” بار گفت.

اما رئیس کمیته جری Nadler, D-n. y. متهم بر سفارش اجرای قانون به پورتلند به منظور کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت “فیلم خود را برای کمپین تبلیغات” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره سخت گشتند نبرد در برابر presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

در بیانیه صادر شده در شنبه کلی سیمون موقت قانونی مدیر ACLU of Oregon ذکر شده بر شهادت.

“این دولت ادعا می کند به دفاع از دادگاه فدرال اما نمی اطاعت از دستورات بیرون آمدن از آن است. آنچه هدف این عوامل در واقع خدمت و سپس؟” سیمون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر