ریک روشن معاون دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ برای بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گوش در طول یک خانه نظارت و تحقیقات فرعی شنوایی در واشنگتن, دی سی, 8 مارس 2018.

لاتویا Sarno, اردن | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

یک دولت ناظر پیدا کرده است که شواهدی وجود دارد که فدرال دانشمند ریک روشن سرنگون شد به عنوان رئیس یک آژانس بهداشت برای هل دادن به عقب در برابر یک بحث coronavirus درمان مواد مخدر در آغوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن وکلا در روز جمعه گفت.

دیده بان دفتر مشاور ویژه را از بهداشت و خدمات انسانی وزارت برای ماندن و حذف او از این کار روشن وکلا گفت.

روشن شد بوت ماه گذشته به عنوان رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یک واحد HHS پس از آنچه او گفته بود مقاومت خود را برای استقبال از گسترش استفاده از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن.

روشن و تاکنون خلاف کاران شکایت این هفته به دفتر مشاور ویژه که او منتقل شد به یک کار در موسسه ملی بهداشت “بدون هشدار و یا توضیح” بیش از امتناع خود را برای افزایش دسترسی به مواد مخدر است.

OSC مستقل فدرال تحقیق و دادستانی آژانس که در میان چیزهای دیگر به بررسی اتهام نقض کاران فدرال حفاظت از قانون.

روشن وکلای دبرا کاتز و لیزا بانک در بیانیه ای روز پنج شنبه گفت که بعد از ظهر آنها “اطلاع داده شد توسط دفتر مشاور ویژه … که مشخص بود وجود دارد ‘دلایل منطقی به این باور است که دکتر روشن شده بود به قرار ممنوع پرسنل عمل – یعنی که وجود شواهد کافی به این باور است که غیر ارادی خود را حذف به عنوان” بردا مدیر “تلافی جویانه بود.”

“OSC بیشتر توصیه می شود که در این تعیین این امر تماس با وزارت بهداشت و خدمات انسانی … به درخواست که در آن اقامت دکتر روشن را حذف به عنوان مدیر بردا برای 45 روز اجازه می دهد تا OSC زمان کافی برای تکمیل تحقیقات خود را از روشن به اتهامات” وکلا گفت.

یک سخنگوی دفتر مشاور ویژه کاهش یافته است به نظر. “OSC نمی توانم اظهار نظر یا تایید وضعیت باز تحقیقات” سخنگوی گفت.

کاتز و بانک ها گفت: آنها “به شدت” اصرار HHS وزیر الکس آذر “به موافقت با این درخواست” اقامت روشن را انتقال.

“دکتر روشن نباید از این حق محروم به شکایت بررسی شده به طور کامل و نسبتا قبل از او به طور رسمی انتقال به NIH — یک حرکت است که نه تنها آسیب او اما این کشور به عنوان” وکلای گفت.

“این کشور در یک اقدام بی سابقه بحران بهداشتی و نیاز به تخصص دکتر روشن به رهبری تلاشهای این کشور برای مبارزه با COVID-19” این وکیل مدافع گفت. “ما امیدواریم که وزیر خواهد اعطای مشاور ویژه درخواست و اجازه دکتر, روشن, یکی از برجسته کشور واکسن دانشمندان به بازگشت به موقعیت پیشرو بردا و خدمت به کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی پرسیده شد که در مورد پیدا کردن در روز جمعه گفت: “من نمی دانم. به من او به نظر می رسد مانند یک کارمند ناراضی. من نمی دانم که او چه کسی است.”

“اما برای من او یک کارمند ناراضی. و اگر افرادی هستند که ناراضی آنها نباید کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اگر شما ناراضی هستید با شرکت شما نباید کار وجود دارد بیرون رفتن و گرفتن چیز دیگری است اما برای من او یک ناراضی و من تا به حال شنیده ام چیزهای زیادی در مورد او.”

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی