دولت فدرال باید به کمک کشورهای شهرستانها و بیمارستانهای بازیابی از coronavirus گری کوهن می گوید

ناصرو | No comments

دولت فدرال باید به کمک شهرهای متحده و بیمارستان بهبود برخی از پول از دست رفته در میان coronavirus همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور اقتصادی گری کوهن روز دوشنبه گفت:.

“من در تلاش برای کمک به شهرستانها و کشورهای عقب بر گردیم به حلال و موقعیت مالی [اما] من می خواهم به بیمارستان و ایالات متحده را به یک موقعیت مالی آنها در 60 روز پیش” کوهن سابق گلدمن ساکس اجرایی گفت: در CNBC “Squawk Box.”

کوهن صحبت کرد که بازار سهام به نظر می رسد آماده برای تیز تک به تک از هفته گذشته با سرمایه گذاران امید دوخته به نتایج مثبت از مراحل اولیه بشر محاکمه برای یک Covid-19 واکسن در حال توسعه ایالات متحده امریکا در داروسازی مدرن.

اما کوهن گفت که چشم انداز یک واکسن نباید متوقف کردن دولت فدرال از ارائه کمک به بخش هایی از این کشور شده اند که hobbled اقتصادی shutdown.

“یک واکسن است که مرتب کردن بر اساس از جام مقدس در اینجا. که گفته شده است که آسیب انجام می شود” کوهن گفت.

گری کوهن مشاور Springcoin Inc. و مدیر سابق ایالات متحده در شورای اقتصاد ملی صحبت می کند در چارچوب اجلاس رهبری روز در میامی, فلوریدا, ایالات متحده در چهارشنبه ، 30, 2019.

اسکات مک اینتایر | بلومبرگ | گتی ایماژ

“فکر می کنم در مورد ما چه اقداماتی تا کنون انجام داده اند. تا کنون ما قرار داده در محل اقدامات برای حمایت از بیکاران و کارگران حق. ما را در اقدامات برای حمایت از کوچک و متوسط کسب و کار و کسب و کارهای بزرگ” کوهن گفت. “بخشی از معادله ما کمک کرده اند و نه ما کمک کرده اند و نه شهرها و ایالات متحده و بیمارستان ها است که تقریبا بیشتر مهم است.”

کوهن گفت: این گروه باید بازگشت به وضعیت مالی آنها در دو ماه قبل در اطراف این زمان بسیاری از مناطق شروع به پیاده سازی سخت اجتماعی فاصله اقدامات سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

بیش از 1.4 میلیون Covid-19 موارد و نزدیک به 90,000 مرگ تایید شده اند در ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

حزبی مبارزه با بیش امداد

رهبران دولت به خصوص رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک, کانون بحران در ایالات متحده باید برای هفته ها خواستار آن شدند که هر اضافی فدرال coronavirus قانون باید شامل سرمایه گذاری قابل توجهی برای دولت. اما جمهوری خواهان از جمله تهمت و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., نشان داده اند مقاومت نسبت به ارسال پول به متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این ماه که به بازیابی نقد متحده امر می تواند غیر منصفانه به جمهوری خواهان “از آنجا که همه کشورهای که نیاز به کمک دارید — آنها در حال اجرا توسط دموکرات ها در هر مورد است.”

کوهن به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر شورای اقتصاد ملی تا ماه مارس سال 2018 است. او موفق شد توسط لری Kudlow.

“آخرین نقطه است که ما باید برای به دست آوردن پول به بیمارستان ما سیستم. من اهمیتی نمی دهند اگر شما زیادی عمده بیمارستان شهری یا روستایی کوچک در بیمارستان” کوهن گفت CNBC. “ما سیستم بیمارستان در حال از دست دادن مقدار زیادی از پول است.”

آمریکا روز جمعه تصویب دور دیگری از عظیم coronavirus تسکین قانون که ارسال در حدود 1 تریلیون دلار به کمبود پول نقد دولت و دولت های محلی در میان یک دسته از مقررات دیگر. جمهوری خواهان می گویند این لایحه مرده در هنگام ورود به مجلس سنا.

کوهن گفت که رهبران سیاسی باید تصمیم بگیرند که آیا به هدف خود در این نقطه در زمان بحران باید به ادامه صاف “منحنی” از coronavirus عفونت و یا به تمرکز بر روی بهبود تلاش.

“کسانی که به طور کامل تکه های مختلف از قانون” او گفت:.

“من مرتب کردن بر اساس در این اردوگاه – اگر ما تصمیم ما حل برای بهبود بسیاری از اقداماتی که می توان برای کمک به حل برای بازیابی دوباره می تواند سقوط در ایالات و شهرها” کوهن گفت: “و این ممکن است به معنای گرفتن پول به استانها و شهرستانها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>