فدرال رزرو مقامات به نام به عمل برای نجات اقتصاد از چنگال coronavirus نگران طولانی مدت اثرات از این بیماری همه گیر از جمله دور دوم از عفونت و بار است که خانواده های کم درآمد خواهد چهره دقیقه شنبه منتشر شد از بانک مرکزی مارس جلسه نشان داد.

در این جلسه که به پایان رسید, مارس 29 نتیجه گیری با کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو برگزاری مداوم در نرخ بهره و تعمق در آینده اقدامات پیش رو است. دقیقه نشان داد که بیشتر اکشن است و به احتمال زیاد پیش رو هر چند آنها مشخص نکرد که. اعضا گفت: “بیشتر وضوح” در برنامه خرید دارایی ها ممکن است مورد نیاز “بعد از این سال است.”

پس از کاهش آن نرخ بهره نزدیک به صفر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو رای به حفظ نرخ وجود دارد در یک محدوده بین 0% تا 0.25% و آن را حرکت نمی کند تا زمانی که بهبودی است بصورتی پایدار و محکم در جای خود.

عمل آمد که مقامات بانک مرکزی با اشاره به بیش از حد آسیب این ویروس انجام شد به اقتصاد و بالقوه برای نابودی پیش رو است.

“شرکت کنندگان در نظر است که علاوه بر وزن به شدت در فعالیت های اقتصادی در کوتاه مدت اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر ایجاد شده مقدار فوق العاده ای از عدم اطمینان و خطر قابل توجهی برای فعالیت های اقتصادی در میان مدت” دقیقه گفت.

یک منطقه از نگرانی های خاص چیزی است که باید اتفاق می افتد در صورتی که عفونت کروناویروس افزایش بعد از آن در سال. دقیقه اشاره کرد که “بدبین” چشم انداز برای یک تک به تک شد و احتمالا به عنوان به احتمال زیاد به عنوان پایه پیش بینی برای بهبود.

“در این سناریو موج دوم شیوع کروناویروس با دور دیگری از سخت محدودیت در تعاملات اجتماعی و کسب و کار عملیات در نظر گرفته شد برای شروع در اطراف پایان سال القا کاهش در تولید ناخالص داخلی واقعی یک جهش در نرخ بیکاری و تمدید فشار رو به پایین بر تورم سال آینده” خلاصه گفت.

موج دوم انتخابات اشاره کرد, همچنین ممکن است مانع از شرکت ها برای ساخت سرمایه گذاری و rehiring کارگران است.

تا آنجا که دیگر تهدید خاص, در این جلسه خلاصه ای اشاره کرد آسیب پذیری به بخش بانکی و پتانسیل برای ورشکستگی از شرکت های غیرمالی. برخی از مسئولین فدرال ریزرو گفت: بانک ها باید آماده برای این نوع از سناریو با محدود کردن سهامداران پرداخت از طریق سود سهام و buybacks.

آنها همچنین با اشاره به خطر بیکاری بالا سطح به کارگران شد جدا از نیروی کار است. این بار برای رکود اقتصادی است که به احتمال زیاد بدترین در تاریخ ایالات متحده برای سه ماهۀ دوم “می گیرند به طور نامتناسبی در آسیب پذیر ترین و مالی محدود خانوار در اقتصاد است.”

علاوه بر کاهش نرخ تغذیه اتحاد برقرار کشت وام و نقدینگی برنامه های هدفمند در عملکرد بازار و سرمایه به کسب و کار و افراد است. مقامات بانک مرکزی گفت: کسانی که به اقدامات خود ادامه خواهد داد و ممکن است اقدامات بیشتری گرفته و گفت: برنامه های موجود بوده است “بسیار مهم برای محدود کردن شدت” رکود اقتصادی است.

برخی از شرکت کنندگان در بازار تا به حال شده به دنبال بیشتر از فدرال رزرو در شرایط “رو به جلو هدایت” و یا نشانه ای از آنچه که آن را برای تغییر سیاست های پولی. در حالی که پس از نشست بیانیه ارائه شده کلی اطمینان از نگه داشتن نرخ لنگر انداخته تا زمانی که اقتصاد حاکی از آن بود که در روشن دقیقه منعکس اعضا و گفت که در آینده بیشتر بتن اهداف برای بیکاری و تورم می تواند تاسیس شود.

این بحث نیز گنجانده شده است امکان تعیین یک تاریخ خاص که قبل از آن نرخ می تواند به افزایش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی