تغذیه دارای نرخ بهره را نزدیک صفر — اینجا دقیقا همان چیزی است که به معنی برای کیف پول خود را

فدرال رزرو گفت: آن را نگه دارید و آن نرخ بهره نزدیک به صفر طریق 2022 برای کمک به اقتصاد بازیابی از coronavirus بحران است.

“فدرال رزرو نرخ بهره بین بانکی به عنوان کم به عنوان آنها در حال رفتن به رفتن بدون رفتن به منفی نرخ” گفت: گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com. شوک اقتصادی از Covid-19 ممکن است برای اقدامات شدید اما منفی نرخ بهره هستند و نه یکی از آنها را — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

در علاوه بر این به کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و بانک مرکزی نیز گفت: آن را ادامه خواهد داد به افزایش آن اوراق قرضه برای حفظ جریان اعتباری.

همراه با نرخ بهره بانک مرکزی پیش بینی شده روز شنبه که اقتصاد را کوچک 6.5 درصد در سال 2020 است. بانک مرکزی می گوید 2021 می رود که 5 درصد افزایش و به دنبال آن 3.5 درصد در سال 2022.

با میلیون ها نفر از مردم از کار و تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها به شدت احساس کمبود پول نقد تاریخی کم نرخ استقراض بدان معنی است که وام های ارزان تر هستند — اگر شما می توانید آنها را دریافت کنید.

اگر چه نرخ وجوه فدرال است که آنچه بانک ها مسئول یکی دیگر را برای کوتاه مدت قرض گرفتن است نه رای است که مصرف کنندگان پرداخت بانک فدرال حرکت هنوز هم تحت تاثیر قرار گرفتن و صرفه جویی در نرخ آنها هر روز.

برای مثال کارت اعتباری نرخ پایین به چهار سال اخیر از 16.01% از بالا از 17.85% زمانی که فدرال رزرو آغاز شده برش نرخ در ماه ژوئیه گذشته با توجه به Bankrate.

بیشتر از امور مالی شخصی:
ایالات متحده در رکود است اما در بازار سهام راهپیمایی بالاتر
در اینجا چه منفی نرخ بهره به معنی برای شما
آمریکایی ها صرفه جویی بیشتر و هزینه کمتر

“نرخ بهره کارت در حال حاضر در پایین ترین سطح ما دیده ایم در سال, اما آنها هنوز هم بالا گفت:” مت شولتز رئیس صنعت تحلیلگر در CompareCards.

بیشتر به عنوان شرایط بدتر صادر کنندگان کارت اعتباری را آغاز کرده اند که بسته شدن حساب و کاهش محدودیت های اعتباری به ویژه در کسانی که حساب های هستند که بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به بزهکار.

“بانک ها در حال تنگ با تمام وام در حال حاضر به عنوان آنها فوت زیر آنها را در پی رکود اقتصادی” شولتز گفت.

در همان زمان وام مسکن نرخ قابل ملاحظه ای پایین تر نیز به نفع تنها برخی از.

متوسط نرخ ثابت 30 ساله در حال حاضر در یک رکورد کم از 3.47% با توجه به Bankrate. برخی از وام دهندگان در حال حاضر ارائه برخی از refinancing گزینه ها و ادم تنومند و بدقواره برنامه های وام مسکن با توجه به خطر جدید در بازار از وام مسکن برنامه هایش بخشی از مراقبت عمل می کنند.

“اعتبار سفت, بنابراین در حالی که نرخ در پایین ترین سطح کمتر از وام گیرندگان قادر به استفاده از آن” مک براید گفت.

Stashing ؟ نرخ پس انداز نزول

اگر چه تغذیه تاثیر مستقیمی بر نرخ سپرده کسانی که تمایل به ارتباط به تغییر در هدف قرار دادن نرخ وجوه فدرال.

در حال حاضر با توجه به بیمه سپرده فدرال Corp. متوسط حساب پس انداز با نرخ صرف 0.06% و یا حتی کمتر در برخی از بزرگترین بانک های خرده فروشی.

فقط آنلاین بانک ها مانند مارکوس توسط گلدمن ساکس و CIT بانک هنوز هم ارائه کمی بالاتر بازده تشکر در بخشی به کاهش هزینه های سربار از بانک های سنتی است. این نرخ در حال سقوط به عنوان به خوبی.

“آنلاین پس انداز حساب نرخ کاهش یافته است نزدیک به 1% پس از کمتر از سه ماه از جدید فدرال ریزرو نرخ صفر سیاست” با توجه به کن Tumin بنیانگذار DepositAccounts.com.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme