تغذیه می افزاید: coronavirus سناریو به این سال بانک تست استرس

مردم راه رفتن در گذشته ایالات متحده فدرال رزرو ساختمان در واشنگتن دی سی, ایالات متحده آمریکا, 21 مه سال 2020 است.

تینگ شن | رادیو فردا از طریق گتی ایماژ

در طول تاریخ منحصر به فرد شرایط مالی آورده coronavirus را تغییر راه فدرال رزرو آن در حال انجام تست استرس برای بانک ها در این سال است.

در علاوه بر این به طور معمول لرز که اندازه گیری چگونه به خوبی موسسات آماده برای تیز رکود فدرال رزرو است که با اضافه کردن سه سناریو در این سال معاون صندلی برای نظارت Randal Quarles جمعه اعلام کرد. حالات بررسی الگوهای مختلف بازیابی و نگاهی به ببینید که چگونه بانک ها پاسخ خواهد داد.

اولیه تست تمرکز برای استرس در بدهی های شرکت ها و املاک و مستغلات و نرخ بیکاری بالاتر از 10% اوج غالب است که در طول رکود بزرگ از 2007-09. در اثر این وضعیت کمتر بود شدید تر از زمان بیکاری در سطح در 13.3% اما بیشتر از شرایط در بازارهای بدهی که باید کاسته میان تهاجمی فدرال رزرو اقدامات است.

“اما مسئله بزرگتر این است که بی سابقه عدم اطمینان در مورد این دوره از COVID رویداد و اقتصاد” Quarles گفت: در آماده شده اند ، “محدوده قابل قبول پیش بینی بالا است و همچنان در حال تغییر است. ما نمی دانیم در مورد سرعت بازگشایی, چگونه مصرف کنندگان رفتار خواهد شد و یا چشم انداز برای یک دور جدید از مهار. احتمالا هرگز بیشتر عدم قطعیت در مورد چشم انداز اقتصادی.”

در نتیجه تغذیه اضافه شده است سه شرط است که بررسی کنیم که چگونه بانک ها خواهد کرایه رفتن به جلو:

  • V شکل بازیابی که آینه چگونه به سرعت اقتصاد کاهش یافت و با خیلی از توليد و اشتغال به دست آورد در پایان سال است.
  • تو ریکاوری که کندتر است با یک سطح کوچکتر از توليد و اشتغال به دست آورد.
  • یک W شکل وضعیت با “کوتاه مدت بهبودی پس از یک افت شدید در فعالیت های بعد از این سال با توجه به موج دوم مهار اقدامات است.”

زودتر جمعه بوستون رئیس فدرال اریک Rosengren هشدار داد که اقتصاد می تواند مشکل را پیش رو با توجه به کمبود اجتماعی فاصله است که می تواند تولید بیشتر شدید ویروس گسترش یافته است.

Quarles اشاره کرد که هیچ یک از حالات تغذیه پیش بینی بلکه “سناریوهای محتمل” که در آن اقتصاد می تواند به رهبری.

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در هفته گذشته منتشر شد و در آن جمعی از انتظارات برای اقتصاد است. این سیاستگذاران دیدن یک افت شدید در این سال با متوسط تولید ناخالص داخلی از دست دادن -6.5% به دنبال یک واکنش سریع در سال 2021 از 5 درصد خواهد بود که بهترین عملکرد را از سال 1984.

تست استرس بخشی از بانکداری اصلاحات آغاز شده پس از بحران مالی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme