هشدار FDA هیدروکسی کلروکین ممکن است به تضعیف اثربخشی coronavirus مواد مخدر remdesivir

داروخانه tech دارای یک بطری و یک قرص هیدروکسی کلروکین در Rock Canyon, داروخانه, در, Provo, Utah, on May 20, 2020.

جورج فری | گتی ایماژ

غذا و داروی آمریکا روز دوشنبه هشدار داد که Covid-19 بیماران مصرف داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین همراه با داروی ضد ویروسی remdesivir ممکن است به تضعیف اثربخشی دومی.

FDA است که تجدید نظر در آن برگه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که به همراه remdesivir به دولت “که با همکاری اداره remdesivir و کلروکين فسفات یا هیدروکسی کلروکین سولفات توصیه نمی شود آن را به عنوان ممکن است در نتیجه کاهش فعالیت های ضد ویروس از remdesivir.”

به تازگی به اتمام غير بالينی مطالعه کشف پتانسیل تعامل با مواد مخدر سازمان گفت: در آن منتشر شده دوشنبه شب.

“آژانس آگاه است از موارد این کاهش فعالیت اتفاق می افتد در محیط بالینی است اما در ادامه به بررسی تمام اطلاعات مربوط به remdesivir,” FDA نوشت.

Remdesivir تولید شده توسط Gilead Sciences اعطا شد اضطراری با استفاده از مجوز توسط FDA برای درمان بیماران بستری بیمار با Covid-19 مه. هیدروکسی کلروکین نیز اعطا شده است یک EUA برای coronavirus اما تعیین شد لغو اوایل روز دوشنبه پس از FDA آن را بعید است موثر باشد.

اخبار بالقوه تعامل با مواد مخدر است به احتمال زیاد به بیشتر تعدیل امیدوار است که هیدروکسی کلروکین مفید است در برابر coronavirus.

این دارو تولید هیجان در اوایل سال پس از یک تعداد انگشت شماری از مطالعات نشان می دهد می تواند مفید باشد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه برای ویروس.

اما چند بزرگتر مطالعات بعد از آن نشان داد که مواد مخدر بود و نه مفید و نیز ناشی از مسائل مربوط به قلب در برخی از بیماران.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در بر داشت هیدروکسی کلروکین بود بهتر از دارونما در پیشگیری از عفونت کوروناویروس.

این مطالعه اولین مطالعه تصادفی کنترل شده با دارونما در نظر گرفته است که “استاندارد طلا” در علم در نگاه بیش از 800 نفر در ایالات متحده و کانادا که قرار شده به کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme