یک جعبه حاوی یک تست 5 دقیقه ای برای COVID-19 از Abbott Laboratories حالی که در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 30 مارس سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان غذا و دارو با صدور یک هشدار در روز پنج شنبه گفت: وجود آمار اولیه نشان می دهد که ابوت Labs’ سریع Covid-19 تست تشخیصی ممکن است برای ارائه نتایج نادرست.

به طور خاص ابوت ID در حال حاضر تست ممکن است منفی کاذب نتایج FDA گفت.

“ما هنوز در حال بررسی اطلاعات مربوط به نتایج نادرست و ارتباطات مستقیم با ابوت در مورد این مسئله مهم است” گفت: تیم Stenzel مدیر دفتر در شرایط آزمایشگاهی تشخیص و سلامت رادیولوژیک در مرکز FDA را برای دستگاه ها و سلامت رادیولوژیک, در بیانیه ای. “ما همچنان به مطالعه داده های موجود و در حال کار با این شرکت برای ایجاد مکانیسم های اضافی برای مطالعه آزمون.”

با وجود این نگرانی ID در حال حاضر ممکن است همچنان مورد استفاده قرار گیرد به درستی شناسایی موارد مثبت اما نتایج منفی ممکن است نیاز به تایید از یک حساسیت بالا مجاز مولکولی آزمون Stenzel گفت.

ابوت قیمت سهم کاهش یافته و پس از FDA هشدار, و آن را بیش از 3 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

FDA هشدار می آید یک روز بعد از محققان دانشگاه نیویورک در یک مطالعه منتشر شده ادعا ID در حال حاضر تست های از دست رفته یک سوم از نمونه های جمع آوری شده با نازوفارنکس سواب که آزمایش مثبت با یک تست از رقیب Cepheid.

ابوت Labs رد NYU مطالعه ادعا می کند که سریع آن coronavirus تست تشخیصی می تواند از دست رفته نزدیک به نیمی از موارد مثبت.

“در حالی که ما درک می کنیم بدون تست کامل آزمون نتایج بستگی دارد تعدادی از عوامل از جمله بیمار انتخاب نوع نمونه, مجموعه, دست زدن به, ذخیره سازی, حمل و نقل و انطباق به راه تست طراحی شده بود به اجرا” ابوت گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه. “ID در حال حاضر در نظر گرفته شده است نزدیک بیمار با لينک مستقيم سواب روش آزمون.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی