FBI بازداشت پژوهشگر چینی برای تقلب ویزا بعد از او مخفی در کنسولگری در سان فرانسیسکو

ملی چین پرچم دیده می شود با تکان دادن در چین سرکنسولگری در هوستون, تگزاس, ژوئیه 22 سال 2020 است.

Adrees Latif | ایسنا

واشنگتن — یک محقق که پناه در چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو پس از گفته دروغ گفتن به محققان در مورد چینی سربازی دستگیر شد و در دادگاه حاضر خواهد شد در روز جمعه به گفته یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی.

با توجه به اسناد دادگاه unsealed در اوایل این هفته در منطقه شرق کالیفرنیا ژوئن تنگ یک محقق در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس کاربردی برای غیر مهاجرتی ویزای J1 در اکتبر 2019. ویزا صادر شد در نوامبر سال 2019 و تانگ وارد ایالات متحده یک ماه بعد.

تانگ گفته شده جعلی اظهارات او درخواست ویزا توسط کتمان است که او در خدمت ارتش چین. اف بی آی به این نتیجه رسیدند که تنگ شد یک افسر لباس شخصی از افراد ارتش آزادی بخش نیروی هوایی پس از عکس از او کشف شد در رسانه های الکترونیکی کشف و ضبط به موجب یک حکم جستجو.

“من نمی خواهد بحث در مورد شرایط و چگونگی این بازداشت گفت:” مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت و اضافه کرد که فردی نیست که مصونیت دیپلماتیک. این فرد گفت که جزئیات این دستگیری می تواند منتشر شود که متهم به نظر می رسد قبل از منطقه شرق دادگاه کالیفرنیا در روز جمعه.

“مسئله این است که خود واقعی وضعیت نبود فاش شده درخواست ویزا” این مقام افزود که بازداشت شد tit-for-tat حرکت به تنش میان واشنگتن و پکن بجوش و خروش آمدن.

روز پنج شنبه در FBI دستگیر تنگ که تا به حال اجتناب از دستگیری توسط پناه چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو. اگر محکوم تانگ چهره حداکثر قانونی مجازات 10 سال زندان و جریمه نقدی از $250 ، 000 است.

تنگ بازداشت برای تقلب ویزا به پیروی از دستگیری سه نفر دیگر از محققان چینی در کالیفرنیا و ایندیانا است. بازداشت شد به عنوان “عالم صغیر از یک شبکه گسترده تر از افراد در بیش از 25 شهر” وزارت دادگستری رسمی توضیح داده شده است.

“طبیعت خود کنسولگری یک پایگاه عملیات برای دولت های خارجی به ایالات متحده از جمله سرویس های اطلاعاتی خود را و آن را قابل درک است که وجود خواهد داشت برخی از فعالیت در اینجا با کسانی که خدمات” فرد گفت.

“اما به دلیل موقعیت خود را در داخل ایالات متحده و وضعیت خود را از قلمرو حاکمیت یک کشور خارجی می توان آنها را به بهره برداری و جاسوسی و نفوذ فعالیت های اجرا از یک کنسولگری می تواند افزایش یابد در نهایت به یک سطح است که تهدید امنیت ملی ما” فرد اضافه شده است.

یک فرد پیاده گذشته سرکنسولگری جمهوری مردم چین در سان فرانسیسکو کالیفرنیا در 23 ژوئیه سال 2020 است.

فیلیپ Pacheco | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این دستگیری ها می آیند به عنوان تنش بین ایالات متحده و چین افزایش می یابد پس از یک سری از tit-for-tat پاسخ بین دو اقتصاد بزرگ.

روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین دستور داد برای بستن کنسولگری خود را در هوستون تگزاس. مقامات گفت: حرکت ساخته شده بود به امن ایالات متحده مالکیت معنوی و جلوگیری از جاسوسی چینی. روز جمعه در پکن به دستور واشنگتن برای بستن کنسولگری خود را در شهر چنگدو در جنوب غربی استان سیچوان چین.

چین سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin گفت: برخی از ایالات متحده چنگدو کنسولگری پرسنل بودند “انجام فعالیت در راستای هویت خود” و تا به حال صدمه چین منافع امنیتی, اما نمی خواهد استادانه درست شده.

یک مقام وزارت خارجه گفت که این دستگیری ها و بسته شدن کنسولگری در هوستون در مورد هدف قرار دادن نابکار چینی فعالیت در داخل ایالات متحده است.

“در تصمیم خود را به چنگدو, شما در حال رفتن به مجبور به درخواست آنها وزارت امور خارجه در مورد چگونه آنها برداشت که گفت:” کسی که سخن گفت به شرط ناشناس ماندن. این مقام افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده شد برای مقابله با دوم و سوم سفارش اثر در پی بسته شدن کنسولگری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme