Fauci می گوید ایالات متحده نیاز به کنترل بهتر’ از coronavirus به بازگشایی بدون شیوع

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت در نامه وزیر بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده آمریکا

کوین Dietsch | ایسنا

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci روز جمعه گفت که coronavirus آمار ایالات متحده “بسیار شدید” و این کشور نیاز به “به دست آوردن کنترل بهتر بیش از همه چیز” برای بازگشایی اقتصاد و سر نسبت به حالت عادی.

“ایالات متحده امریکا بوده است و آمار به شدت به این. شما فقط نیاز به نگاه به اعداد و دیدن تعدادی از عفونت ها در میلیون ها نفر و تعداد مرگ و میر … نگه می دارد تا هر روز. ما هنوز شاهد افزایش در بستری شدن در بیمارستان.” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا اتاق بازرگانی بنیاد در مصاحبه.

“ما نیاز به کنترل بهتر بر روی همه چیز. ما نیاز به باز کردن این کشور به دلیل ماندن تعطیل است, اقتصادی, اشتغال, بهداشت و دیگر پیامدهای منفی که قابل توجه است,” او گفت:.

ایالات متحده گزارش های اضافی 77,200 Covid-19 موارد پنج شنبه, شکستن رکورد روزانه افزایش می دهد که در هم شکسته بالا قبلی خود را با نزدیک به 10 ، 000 موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. چهل و چهار ایالت و ناحیه کلمبیا تمام گزارش داد که هفت روز به طور متوسط روزانه جدید موارد افزایش بیش از 5 درصد در روز پنج شنبه از یک هفته قبل با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

برخی از ایالت ها گزارش داده اند که بالا رفتن از موارد برای هفته ها که عمدتا در غرب و جنوب. کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس اختصاص بیش از نیمی از همه جدید ایالات متحده موارد در روز پنج شنبه. بستری شدن در بیمارستان نیز به نظر می رسد در حال رشد در حداقل 32 متحده بر اساس یک هفت روز به طور متوسط با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها از Covid پیگیری پروژه.

“هنگامی که شما بیشتر از بستری شدن در بیمارستان به ناچار شما در حال رفتن به دیدن مرگ و میر بیشتر است چرا که اگر مردم به اندازه کافی جدی هستند به بستری یک درصد خاصی از آنها در حال رفتن به بسیار بیمار و درصد معینی از آنها در حال رفتن برای مردن و این که دقیقا آنچه که شما شاهد در برخی مناطق” Fauci گفت.

بسیاری از ایالات در سراسر ایالات متحده را متوقف و یا نورد خود را بازگشایی قصد دارد برای جلوگیری از گسترش بیشتر Covid-19. برخی از بزرگترین کشور مدارس اعلام کرد در حال حاضر آنها نمی بلافاصله دعوت از دانش آموزان برای فرد آموزش در پاییز به عنوان موارد صعود.

“ما باید به یک تعادل ظریف از دقت و محتاطانه رفتن به سمت نرمال و باز در همان زمان که ما داشته باشد و اجازه نمی دهد این surgings که ما شاهد هستیم در برخی از ایالت های جنوبی” Fauci گفت. “این یک چالش بزرگ است که چیزی که من در مورد بیشتر است.”

Fauci است تصریح کرد که شده است وجود دارد یک “تاسف” طرز فکر عمومی که دستورالعمل های بهداشتی تبدیل شده اند موانع برای بازگشایی این کشور است. او گفت: “موقعیت به طور پیش فرض” برای ملت مدارس باید برای انجام بهترین آنها می توانند به بازگشت دانش آموزان به مدرسه در حالی که قرار دادن ایمنی و سلامت دانش آموزان و معلمان ،

وجود مناطق کشور که در آن coronavirus است که هنوز هم به طور قابل توجهی گسترش و باید اصلاح چگونه آنها بازگشت دانش آموزان به کلاس از جمله پوشیدن ماسک جدا میز و چرخش دانشجويان برنامه, او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos باید ramped تا تلاش خود را برای بازگشت دانش آموزان سراسر کشور در کلاس های حضوری این سقوط. DeVos گفته است که جزئی reopenings که ترکیب کلاس های حضوری با آموزش آنلاین غیر قابل قبول هستند.

— CNBC Nate Rattner, خواهد Feuer و کریستینا Wilkie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر