Fauci نگه می دارد تا نیویورک به عنوان مدل برای مبارزه با کروناویروس — ‘آنها این کار را به درستی’

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci حضور روزانه coronavirus جلسه در بردی نشست خبری در کاخ سفید در آوریل 09, 2020 در واشنگتن, DC. ایالات متحده نرخ بیکاری را نزدیک 17 میلیون بیش از سه هفته گذشته در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

الکس ونگ | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور بهداشت Anthony Fauci ستایش کرده است نیویورک برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: دولت پاسخ “صحیح” را به آن شیوع بیماری تحت کنترل است.

“ما می دانیم که هنگامی که شما آن را به درستی شما را پایین بیاورد این موارد. ما آن را انجام داده اند. ما آن را انجام داده اند در نیویورک” Fauci گفت: در مصاحبه با “PBS NewsHour” که به پخش شب جمعه است.

“نیویورک کردم آمار بدتر از هر مکان در جهان است. و آنها این کار را به درستی انجام چیزهایی که شما در حال صحبت کردن در مورد” او ادامه داد.

نیویورک شد و یک بار کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده با بیش از 10 ، 000 مورد جدید یک روز در اوج شیوع بیماری در ماه آوریل است. دولت به طور چشمگیری کاهش روزانه عفونت های جدید به 776 که از پنج شنبه.

نیویورک یکی از نه ایالت آمریکا است که این ویروس را تحت کنترل با توجه به پیگیری پروژه Covid عمل در حال حاضر. کمتر از 1% از نیویورک تست شده برای این ویروس مثبت بودند روز شنبه از بالا از بیش از 40 درصد است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو برقرار برخی از دقیقترین بازگشایی مورد نیاز در کشور اصرار دارد که اقامت در خانه سفارشات در محل باقی می ماند و بسیاری از کسب و کار باقی می ماند بسته به مراتب طولانی تر از ایالات متحده است که در حال حاضر شاهد موج مانند تگزاس و فلوریدا. بیش از 400 ، 000 نیویورکی آلوده شده توسط ویروس پس از همه گیر آغاز شد و حداقل 32,463 که مردم در دولت است.

شهر نیویورک برنامه ریزی شده است برای ورود به فاز 4 در دوشنبه مرحله بعد از بازگشایی که اجازه می دهد تا فعالیت های در فضای باز مانند باغ وحش, هوای آزاد, فیلم ها و باغ ها. محیط داخلی رستوران, کافه, موزه ها و مراکز باقی خواهد ماند و بسته کومو در روز جمعه گفت.

“من بسیار افتخار از آنچه در نیویورک انجام داده اند. اما ما باید همچنان در هشدار” کومو توییتی.

کومو هشدار داده و از پتانسیل موج دوم coronavirus به عنوان ده ها تن از کشورها در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با افزایش تعداد تایید coronavirus عفونت پس از بازگشایی به سرعت در بهار. یکشنبه گذشته فلوریدا گزارش شده بیش از 15000 عفونت های جدید بیش از نیویورک در اوج شیوع آن.

در نظر جمعه, Fauci خطاب به موج در سراسر کشور اصرار مردم به پوشیدن ماسک و هل دادن برای بسته شدن میله برای محدود کردن گسترش ویروس.

“دور ماندن از جمعیت. بستن میله” Fauci گفت. “شما درخواست تجدید نظر به مردم محلی در مناطق نزدیک آن میله های زندان. آنها به طور جدی — یکی از دلایل اصلی که چرا ما شاهد [موج].”

“و من فکر می کنم اگر ما این کار را برای چند هفته در یک ردیف” او ادامه داد: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک چرخش از آنجا که ما می دانیم که که کار می کند.”

Coronavirus شیوع در سراسر جهان گسترش با بیش از 14 میلیون مورد تأیید و بیش از 597,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال بیش از 3.6 میلیون نفر و حداقل 139,302 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه بیش از هر کشور دیگر.

— CNBC برکلی لاولیس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر