Facebook تبلیغ کسب و کار رشد گوگل در Q2 — اینجا چرا

Facebook مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ صحبت می کند در طول F8 Facebook توسعه دهندگان کنفرانس در 30 آوریل 2019 در سن خوزه ،

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

هر چند تکنولوژی غول ثابت کرده اند که نسبتا انعطاف پذیر به بدترین Covid و تاثیر آن بر صنعت تبلیغات همه گیر هنوز هم نیش زده: Facebook دیدم آن کمترین رشد درآمد پس از آن در سال 2012 IPO اما هنوز هم شاهد افزایش خاموش 11 درصد است. گوگل, در, مقابل, گزارش اولین کاهش درآمد در تاریخچه شرکت.

اختلاف آشکار در دو شرکت واگرا سهام عملکرد جمعه با گوگل سهام افتادن بیش از 3 درصد در بازار و Facebook را ظاهر بیش از 8 درصد.

تحلیلگران گفت: عواملی مانند میزان درآمد از لینک مستقیم-واکنش در مقابل تبلیغات تجاری قرار گرفتن در معرض مناطق مانند سفر و گوگل را وسعت داد Facebook تبلیغ کسب و کار یک پا بیش گوگل در طول سه ماهه دوم.

در یادداشت به سرمایه گذاران در روز پنج شنبه و جمعه, تحلیلگران توضیح داد که چرا Facebook پایدار است همه گیر بهتر از گوگل است. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند.

تبلیغات تجاری در مقابل پاسخ مستقیم

در حالی که مستقیم-پاسخ تبلیغاتی اشاره به سرمایه گذاری است که به تشویق بیشتر اقدام فوری مانند دانلود یک نرم افزار و یا کلیک کردن بر روی یک لینک با نام تجاری تبلیغات دراز مدت بازی. آنها بیشتر متمرکز بر صفات مانند آنچه با نام تجاری مخفف و یا چگونه آن را می سازد یک مصرف کننده احساس می کنید. در طول همه گیر مستقیم-پاسخ تبلیغاتی قوی شده است اما هزینه های تجاری مبارزات منفی نهفته است.

تحلیلگران مورگان استنلی گفت: Facebook درآمد تبلیغ رشد صحبت می کند به آن است که چگونه رانندگی و بهره گیری از “کنگره مستقیم-پاسخ [و] e-commerce آگهی محیط زیست است.” (در طول سه ماهه گذشته درآمد تماس Facebook رئیس امور مالی دیو Wehner گفت: شرکت داده نشده یک شماره خاص در چه مقدار از آن تبلیغات کسب و کار است که پاسخ مستقیم اما گفت که این دسته درایوهای خود را کسب و کار است.)

“FB را DR-سنگین تبلیغات کسب و کار و فشار قابلیت ادامه و مکمل های غذایی سخت ضربه عمودی (مثلا مسافرت) با آنهایی که در حال رشد (به عنوان مثال بازی, نرم افزار, نصب, تجارت الکترونیک,) [کمک به] آن را حفظ رشد تا کنون از طریق به چالش کشیدن دوره” برنشتاین تحلیلگران گفت: در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید.

آن یک داستان متفاوت در گوگل یوتیوب که در آن برنشتاین تحلیلگران حدود 80 درصد از درآمد آمد از تبلیغات تجاری. تحلیلگران تخمین زده می شود که با توجه به ضعف در تبلیغات تجاری یوتیوب ادامه خواهد داد به صورت “قوی headwinds در آمدن چهارم.”

“با توجه به آنچه که ما به طور مداوم شنیده در مورد روند واگرا بین پاسخ مستقیم و با نام تجاری در سراسر دیجیتال آگهی اکوسیستم ما غذای آماده است که یوتیوب احتمالا کمی بیشتر در معرض نام تجاری از ما فکر” Evercore تحلیلگران گفت. “این باعث می شود تعهد به شکل کوتاه مدت بهبودی در YT سخت تر است.”

تحلیلگران یادداشت آمد قبل از Facebook اعلام کرد که راه اندازی موسیقی فیلم در آمریکا شروع شنبه پس از رسیدن به معاملات بزرگ و موسیقی مستقل شرکت. این حرکت می تواند گرفتن دلار تبلیغات از یوتیوب.

جستجو و بخش های مانند سفر

تحلیلگران بوده است نیروبخش برای lag جستجو در این سه ماهه با گوگل “بیش از نمایه به سخت ضربه عمودی” مثل سفر با توجه به برنشتاین.

“جست و درآمد پایین بود توسط -10 ٪ Y/Y $به 21.3 B به عنوان آن را همچنان به حلقه تحت فشار کاهش درآمد حاصل از برخی از آن کلید عمودی مانند سفر و خودرو که با هم حساب ~20 درصد از درآمد جستجو” به گفته تحلیلگران. “اما جستجو به نظر می رسد در این مسیر ثابت به بهبود مدیریت با اشاره به بهبود مداوم در طول سه ماهه با پایان ژوئن تخت Y/Y و متوسط بهبود در ماه جولای.”

گوگل متکی در سفر به عنوان یک درآمد راننده که بخش حفره حفره با توجه به همه گیر. Expedia, گروه, به عنوان مثال گفت: در اوایل سال جاری بود که یکی از گوگل بزرگترین تبلیغ است. این شرکت بعدها گفت: این امر می تواند به شدت کاهش آگهی خود را صرف این سال است.

تحلیلگران مورگان استنلی گفت: گوگل قرار گرفتن در معرض به سفر تبلیغاتی است که سه تا چهار برابر اندازه Facebook است.

“مسیر بازیابی از طریق تعادل از سال است به احتمال زیاد به شدت وابسته به بازگشت از سفر آگهی تقاضای” Evercore تحلیلگران نوشت.

اندازه خالص

تحلیلگران از مورگان استنلی و Evercore توافق کردند که این حجم از گوگل کسب و کار است که رانندگی آهسته تر ad recovery. گوگل درآمد تبلیغ است که تقریبا دو برابر است که از Facebook است.

Evercore تحلیلگران گفت: برای سال آنها تا به حال شنیده ام این استدلال که جستجو در تبلیغات “به مراتب بیشتر از دفاع از اجتماعی” تبلیغات و که دو چهارم “یک راه بسیار طولانی در رد آن پایان نامه.” به عبارت دیگر Facebook بهتر بود قرار است برای این بیماری همه گیر از گوگل حداقل در شرایط و ضوابط تولید آگهی درآمد.

“در خطر بیش از حد ساده همه چیز GOOGL بازار کلاه ~50 درصد بزرگتر از FB را به عنوان از امشب نزدیک” آنها نوشت. “در 2Q FB تحویل داده و درآمد عملیاتی $6bn در حالی که رشد درآمد در 10 ٪ در مقابل GOOGL مبلغ 6.4 میلیارد دلار در درآمد رشد از 0٪. البته این نکات دقیق وظریف به نظر و بله ماهیت زمان ماکرو غیر معمول است به حداقل می گویند اما اگر تا کنون وجود دارد بوده است مستقیم به جلو استدلال برای بازار کلاه قدردانی است که احساس می کند مانند یک بسیار خوب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme