Facebook حذف حساب مرتبط با ‘boogaloo’ جنبش در میان تبلیغات تحریم

Facebook موسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته در Rayburn خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل مارس 11, 2018 در واشنگتن, DC.

یاسین Ozturk | Anadolu Agency | گتی ایماژ

Facebook روز سه شنبه اعلام کرد آن را برداشته و یک شبکه از حساب گروه ها و صفحات مرتبط با راست افراطی جنبش شناخته شده به عنوان “boogaloo.”

Facebook تصمیم به حذف boogaloo شبکه برای نقض سیاست خود را از “افراد خطرناک و سازمان ها” که ممنوع “هر سازمان و یا افرادی که اعلام خشونت آمیز ماموریت و یا درگیر در خشونت را به حضور در Facebook.” اصطلاح boogaloo اشاره به ایالات متحده مبتنی بر افراط گرایان که مدافع خشونت آمیز قیام و می خواهید یک دوم جنگ داخلی.

“تا زمانی که جنبش های خشونت آمیز عمل در دنیای فیزیکی آنها به دنبال بهره برداری دیجیتال, سیستم عامل,” Facebook گفت: در یک پست وبلاگ. “ما در حال افزایش تلاش های ما در برابر این شبکه و می دانم که هنوز هم وجود دارد بیشتر به انجام است.”

این شرکت حذف 220 حساب 95 Instagram حساب 28 صفحه و 106 گروه boogaloo شبکه به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی 400 گروه و 100 صفحه که به میزبانی محتوای مشابه.

Facebook را حذف از این شبکه می آید به عنوان ده ها تن از شرکت ها را به حالت تعلیق در تبلیغات در شبکه های اجتماعی در اعتراض به سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط است که همچنان ادامه دارد در Facebook. لیست شرکت های درگیر در تحریم شامل کوکا کولا. استارباکس و فولکس واگن در میان بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر