Facebook آماده عرضه جهانی آن Infinite رقیب

رسانه های اجتماعی محبوب برنامه های کاربردی آرم نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از آی فون اپل.

Chesnot | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

Facebook راه اندازی خواهد شد Instagram قرقره آن پاسخ به Infinite در ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر در عرض چند هفته به گفته منابع آشنا با این موضوع که مجاز به صحبت های عمومی.

جهانی راه اندازی شده است در این نسخهها کار برای بیش از یک سال می آید به عنوان Infinite رو موشکافی از واشنگتن بیش از آن در دست زدن به داده های کاربر و بزرگتر در میان تنش بین ایالات متحده و چین است.

مانند Infinite, Instagram قرقره اجازه می دهد تا کاربران را به و به اشتراک گذاری 15-دوم کلیپ های ویدیوئی مجموعه وسیعی کاتالوگ موسیقی. مانند Infinite کاربران همچنین می توانید قرض گرفتن و ریمیکس های صوتی از دیگر مردم ، و مانند Infinite کاربران می تواند خود را ببینید, کلیپ های ویروسی در یک “ویژه قرقره” بخش از محبوب ترین ویدئوها.

جزئیات بیشتر از ان بی سی نیوز:
E. U. دادگاه لغو ایالات متحده به داده های پیمان بیش از snooping نگرانی
پس از توییتر, حمله سایبری ایران سناتور خواستار جک دورسی برای کار با فدرال
به عنوان ایالات متحده وزن ممنوعیت Infinite برنامه ستاره جوان خود را در نظر بگیرید بعدی حرکت می کند

Facebook اولین بار راه اندازی قرقره در برزیل در ماه نوامبر گذشته و گسترش آن به فرانسه و آلمان در ماه گذشته. آن را راه اندازی در هند در هفته گذشته — تنها چند روز پس از هند ممنوع Infinite و بیش از 50 دیگر برنامه های چینی با استناد به حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی.

Facebook راه اندازی خواهد شد قرقره در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, مکزیک و حدود 50 کشور دیگر. کاربران قادر خواهد بود برای دسترسی به قرقره از طریق یک آیکون در پایین از روی صفحه نمایش خود را در Instagram و پست قرقره به Instagram داستان.

سرویس های جدید ممکن است به Facebook است که نزدیک به 3 میلیارد کاربر در سراسر خدمات خود را فرصتی برای جلوگیری از افزایش سریع یک رقیب خدمات. Facebook به دنبال مقابله با رقبا با تقلید خدمات خود را قبل از از جمله با Instagram داستان که تقلید ویژگی های مشابه از اسنپ چت.

“ما در یک محل که در آن ما باید مایل به اذعان وقتی کسی چیزی بسیار جذاب و سعی کنید به یاد بگیرند که از آن” آدم Mosseri رئیس Instagram گفت: در مصاحبه ای در اوایل سال جاری زمانی که خواسته در مورد اسنپ چت.

در همان زمان Infinite تبدیل شده است به طوری wildly محبوب به خصوص در میان نوجوانان است که ممکن است خیلی دیر به بررسی ظهور آن بدون اقدام دولت. این سرویس در حال حاضر بیش از 30 میلیون کاربر فعال در ایالات متحده و اسیر فرهنگی زمانه.

در ماه های اخیر دولت ایالات متحده به طور فزاینده ای رشد کرده است که ترس Infinite است نقض حریم خصوصی کاربر و به اشتراک گذاری داده ها با دولت چین. Infinite را انکار می کند که اتهام و کارشناسان سیاست اختلاف که آیا چنین نگرانی قابل توجیه است.

کاخ سفید با توجه به ممنوعیت Infinite در ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان یک برنامه سعی کنید به زور ByteDance, Infinite پدر و مادر شرکت به فروش این سرویس به غیر از شرکت چینی است.

در پاییز گذشته کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) باز یک تحقیق به ByteDance و آن سال 2017, خرید از موسیقی.ly این شرکت از آن استفاده می شود برای راه اندازی Infinite در آمریکا

اگر CFIUS قادر به نشان می دهد که Infinite به اشتراک اطلاعات با دولت چین آن را می توانید سعی کنید به زور ByteDance به فروش موسیقی.ly موجب انحلال Infinite ایالات متحده کسب و کار.

Aneesh Chopra, که در خدمت به عنوان اولین افسر ارشد فناوری ایالات متحده امریکا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما گفت که اگر ایالات متحده تصمیم به اقدام در Infinite “این CFIUS مسیر تنها یکی است که ممکن است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر