Facebook جلسه با حقوق مدنی گروه های ناامیدی و عاد و تحریم دهندگان می گویند

یک جلسه بین رهبران حقوق مدني و Facebook مدیران ظاهرا کمی به سرکوب تنش بین گروه های پیشرو گسترده تبلیغ تحریم و شرکت.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل COO Sheryl Sandberg و دیگر Facebook رهبران ملاقات روز سه شنبه با رهبران از NAACP ضد افترا لیگ, رنگ تغییر و مطبوعات آزاد است که چهار نفر از این گروه که منجر به تماس برای آنچه که در حال حاضر گسترده تبلیغ تحریم Facebook پلت فرم. در اواسط ماه ژوئن آنها راه اندازی این کمپین با غول و حس مشترک اصرار Facebook به انجام بیشتر برای جلوگیری از گسترش نفرت گفتار و اطلاعات غلط. رهبران گفت: این جلسه برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس زد کمی بیش از یک ساعت در روز سه شنبه بعد از ظهر.

“در این جلسه ما فقط سمت چپ ناامیدی گفت:” رنگ تغییر, مدیر اجرایی, Rashad رابینسون طی یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار می شود از طریق زوم بعد از این جلسه. “آنها نشان داد تا در این نشست انتظار یک برای حضور است.”

ADL مدیر عامل جاناتان ” Greenblatt صبح روز سه شنبه گفت که او و دیگر رهبران برنامه ریزی برای ask Facebook برای قرار دادن حقوق مدنی رهبری در داخل خود C-suite و از آنها بخواهید به صورت منظم و مستقل ممیزی منتشر شده در چگونه آنها در حال برخورد با نفرت محتوا در میان دیگر درخواست.

“ما تا به حال 10 خواسته و به معنای واقعی کلمه ما را از طریق 10 و ما نمی گرفتن تعهدات و یا زمانبندی روشن و یا نتایج او گفت:” در طول کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست با Facebook. “ما انتظار می رود جزئیات و این چیزی است که ما شنیده می شود.”

او افزود که این گروه خود را احساس می پرسد ساده هستند برای پلت فرم: “همه علامت نیاز به انجام تمام Facebook نیاز به انجام این است که یک بار و برای همه می گویند” سفید برتری نژاد پرستی و یهودی ستیزی و ضد مسلمان نفرت بیگانه ستیزی — یک بار و برای همه آن متوقف شود و متوقف می شود که در حال حاضر'” ” Greenblatt گفت:

مطبوعات آزاد نیز خطاب جلسه در آزادی مطبوعات.

“#StopHateForProfit را نمی شنوند و هر چیزی که امروز به ما را متقاعد کند که ” مارک زاکربرگ و همکارانش در حال اقدام است. به جای آن از ارتکاب به یک جدول زمانی برای ریشه کن کردن نفرت و دروغ در Facebook شرکت رهبران تحویل همان نقاط صحبت کردن سعی کنید برای جلب رضایت ما بدون ملاقات خواسته های ما” Free Press Co-مدیر عامل جسیکا J. González گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “من عمیقا نا امید که Facebook هنوز هم حاضر به نگه داشتن خود را پاسخگو به کاربران آن تبلیغ آن و در جامعه بزرگ است.”

“Facebook نزدیک ما نشست امروز مانند آن را چیزی بیش از یک روابط عمومی ورزش” او گفت:. “اما تحریم ائتلاف رهبران و تبلیغ کنندگان می دانند که #StopHateForProfit تلاش است در مورد زندگی, ایمنی و آزادی جوامع ما است.”

یک Facebook گفت: این نشست فرصتی را برای این شرکت به شنیدن از برگزارکنندگان کمپین و تاکید مجدد بر تعهد خود به مبارزه با نفرت در خدمات آن است.

“آنها می خواهند Facebook به رایگان از گفتار نفرت و پس از انجام میدهیم. به همین دلیل بسیار مهم است که ما کار به این حق” سخنگوی در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که ما در نظر گرفته خواهد شد با اقدامات ما نه با کلمات ما و سپاسگزار هستند به این گروه ها و بسیاری دیگر برای نامزدی ادامه داد.”

در روز سه شنبه پیش از نشست سندبرگ نوشت: در Facebook نوشته است که این نشست با برگزارکنندگان با #StopHateForProfit خواهد بود و پس از ملاقات با دیگر رهبران حقوق مدني از جمله Vanita گوپتا از رهبری کنفرانس عمران و حقوق بشر Sherrilyn Ifill از NAACP صندوق دفاع حقوقی و Laura W. مورفی, Facebook حقوق مدنی حسابرس. او همچنین گفت که این شرکت خواهد انتشار مستقل حقوق مدنی حسابرسی از آن سیاست ها و شیوه های روز چهارشنبه.

در پست او گفت: Facebook در حال تغییر “نه به دلایل مالی و یا تبلیغ فشار” اما از آنجا که آن را “کار درست را انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر