Facebook گوگل و ضربه محکم و ناگهانی در بر داشت خود را شوالیه در زره درخشان به عنوان هزینه تبلیغات چاله

به عنوان همه گیر اثرات مربوط به شروع به برش تبلیغ بودجه با شرکت های فن آوری در سه ماهه اول یک منطقه از صرف صرف به ظاهر قوی باقی بماند: پاسخ مستقیم.

مستقیم پاسخ, یا,,,, DR, تبلیغات, شامل روش که درایو مصرف کنندگان به اقدام فوری مانند دانلود یک نرم افزار و یا خرید چیزی از یک سایت تجارت الکترونیک است. و هر چند بسیاری از تبلیغ کنندگان در سه ماهه اول شروع به عقب نشینی خود را با نام تجاری تبلیغات صرف و یا سرمایه گذاری است که ممکن است برقراری ارتباط بیشتر آنچه که یک شرکت است که در مورد به جای رانندگی فوری فروش — شرکت های فن آوری مانند Facebook, Google و ضربه محکم و ناگهانی گفت: پاسخ مستقیم یک نقطه روشن در تبلیغات خود را کسب و کار. توییتر از سوی دیگر تا به حال در حال انجام مسائل خود پاسخ مستقیم کسب و کار.

در چهارشنبه Facebook ارشد امور مالی دیو Wehner گفت: درآمد این شرکت تماس بگیرید که این شرکت دیدن یک سقوط در بیشتر مبتنی بر گسترده تبلیغات تجاری, اما دیگر از تبلیغ کنندگان با تمرکز بیشتر بر روی سرمایه گذاری “که در حال رانندگی مستقیم نتایج امروز که واقعا تعجب آور با توجه به آب و هوای اقتصادی.”

“ما شاهد بسیاری از مناقصه به سیستم از بازی و e-commerce به عنوان قیمت ها پایین آمده — آن را نیز بیشتر اقتصادی است و آنها می توانند دریافت ROIs که آنها می خواهند” او گفت:.

Wehner گفت: این شرکت داده نشده است, و یک شماره خاص در چه مقدار از آن تبلیغات کسب و کار است که پاسخ مستقیم. “اما آن را واقعا برای سال های بسیاری رانده کسب و کار ما. آن را همچنان به درایو کسب و کار ما, و من می خواهم بگویم اگر هر چیزی Covid است برجسته اهمیت افرادی که در مناقصه به صورت آنلاین, تبدیل,” او گفت:.

تحلیلگران ضامندار که بر روی موضوع زیر اخیر درآمد نتایج حاصل از Facebook, Google, ضربه محکم و ناگهانی و دیگران.

“انعطاف پذیری عملکرد مبتنی بر [یا] DR بازاریابان شده است یک مضمون مشترک در سراسر ضربه محکم و ناگهانی GOOGL را در یوتیوب و در حال حاضر FB در طول [سه ماهه اول] درآمد” J. P. Morgan تحلیلگران گفت: در یک یادداشت این هفته است.

تحلیلگران اضافه شده که برخی از Facebook را دم بلند از عملکرد مبتنی بر تبلیغ شدت به مزایده بودند که با دیدن چگالی پایین و قیمت های پایین تر به استفاده از بیشتر قانع کننده بازگشت سرمایه گذاری. Facebook دیدم قدرت در مناطق مانند بازی های تجارت الکترونیک و فن آوری در حالی که مناطق مانند سفر و خودرو بودند ضعیف تر است.

تحلیلگران مورگان استنلی افزود: به عنوان کسانی که “بالای قیف تبلیغ” به عقب کشیده در صرف آنها بر این باورند که حدود 40 میلیارد برنامه نصب بازار شد “به احتمال زیاد ترین مواد کمک کننده این سه ماهه” به عنوان پاسخ مستقیم و عملکرد-محور تبلیغ در مناطق مانند بازی های ویدئویی و تجارت الکترونیکی در آمد به استفاده از کاهش قیمت حراج.

در اوایل این هفته گوگل گفت: تبلیغات پاسخ مستقیم به حال قابل توجهی در سال در سال رشد از طریق تمام سه ماهه در حالی که تبلیغات تجاری در رشد شتاب در دو ماه اول از سه ماهه اما شروع به آهسته در اواسط ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مستندات در سراسر جهان است.

J. P. Morgan تحلیلگران نوشت که هر چند نام تجاری هزینه را تضعیف کرده است بیشتر در مارس آنها بر این باورند پاسخ به تبلیغات مستقیم است اثبات بیشتر انعطاف پذیر. هر چند تبلیغات به طور کلی تحت فشار است تحلیلگران نوشت: گوگل با لينک مستقيم-پاسخ قدرت در یوتیوب به خصوص در دانلود نرم افزار و بازی کمک به جبران رکود در دیگر تبلیغات است. آنها اضافه شده و آگهی خود تفسیر خطوط با خود تفسیر در ضربه محکم و ناگهانی درآمد در هفته گذشته.

تحلیلگران مورگان استنلی تاکید کرد مقاومت پاسخ مستقیم در یوتیوب “که رشد قابل ملاحظه ای در سراسر [سه ماهه اول] حتی به عنوان مارک آگهی صرف کند.”

“در حالی که ما معتقدیم DR باقی می ماند یک اقلیت از یوتیوب درآمد تبلیغات (20%-30%) رشد سریع خود (به عنوان حراج قیمت گذاری به احتمال زیاد سقوط کرد) صحبت می کند به وسعت GOOGL پلت فرم و تبلیغ پایه” آنها نوشت.

ضربه محکم و ناگهانی است که سود گزارش شده در هفته گذشته شاهد آن پاسخ مستقیم کسب و کار به عنوان یک ستاره نشان می دهد.

ولز فارگو تحلیلگران نوشت: دوشنبه آنها معتقد بودند که ضربه محکم و ناگهانی نمی تواند ایمنی بدن به Covid-19 اثرات در بودجه های آگهی, اما که آن را ممکن است بهتر عایق در مقابل همسالان خود به دلیل قوی شتاب با لینک مستقیم-پاسخ تبلیغ و محدود تر قرار گرفتن در معرض کسب و کار کوچک و بین المللی تبلیغ. ضربه محکم و ناگهانی ارشد کسب و کار افسر Jeremi گورمن اشاره کرد در درآمد که تماس مستقیم-پاسخ تبلیغاتی در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از شرکت را به طور کلی درآمد.

متاسفانه برای توییتر این همه می آید آن را به عنوان چهره ادامه داد: مسائل خود را با لینک مستقیم-پاسخ کسب و کار.

توییتر در ماه اکتبر سرزنش زیادی از آن بدون زرق و برق در سه ماهه سوم سال 2019 درآمد خود به “نرم افزار تلفن همراه توسعه” (نقشه) مجموعه ای از محصولات است که کمک به تبلیغ و ترویج برنامه های تلفن همراه بر روی پلت فرم از جمله نصب برنامه, تبدیل, یا درگیری در برنامه های. در توییتر در مورد مسائل که با “میراث” تکنولوژی و گفت: این اشکالات تاثیر توانایی خود را به هدف قرار دادن تبلیغات و به اشتراک گذاری داده ها با اندازه گیری و تبلیغ همکاران.

در توییتر درآمد تماس شنبه مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: این شرکت در حال کار برای افزایش درآمد خود را دوام ساختمان “در سطح جهانی عملکرد تبلیغات محصولات” ابتدا با نقشه.

CFO ند سگال اضافه شده در این شرکت تماس بگیرید که “یک نقشه بهبود محصول و بیشتر تبلیغات پاسخ مستقیم فرمت های ما را افزایش دهد نشانی بازار با قرار گرفتن در معرض بیشتر به تبلیغات و تقاضا ممکن است که بیشتر انعطاف پذیر از طریق رکود اقتصادی در حالی که ساختمان بر روی نقاط قوت ما و کمک به علامت های تجاری که می خواهد چیزی جدید و اتصال با آنچه اتفاق می افتد.”

سگال گفت: این می رسد “چند ده میلیارد دلار بازار برای تبلیغ بازی موبایل, تصویری, خدمات, خدمات تحویل مواد غذایی و چیزهای دیگر.”

این شرکت اعلام آگهی خود را سرور بازسازی باید کامل پایان سه ماهه دوم با کار بر روی نقشه در ادامه در طول این سال است.

محوری تحلیلگر Michael Levine نوشت: در یادداشت این هفته که در حالی که شرکت می بیند فرصت قابل توجهی برای نقشه و دکتر تبلیغات بر روی پلت فرم “آن است که هنوز آماده نیست برای بار نخست.”

“با وجود سوال در مورد اگر توییتر به عنوان یک دکتر پلت فرم ما فکر می کنیم که DR تبلیغ پایه فوق العاده زیرک در پیدا کردن افزایشی DR فرصت به آنها را با ضربه محکم و ناگهانی,” او نوشت. “ما فقط فکر می کنم آن است که رفتن به وقت بیشتری برای دریافت زمین”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme