FAA با هشدار نسبت به امکان خاموش شدن ناگهانی موتور در ایمنی بخشنامه در بوئینگ 737 جت

یک Southwest Airlines Boeing 737-700 (LN2318) در final-رویکرد پس از تحویل قبل از تست پرواز در هوای گرگ و میش.

aviation-images.com | جهانی تصاویر, گروه via Getty Images

اداره هوانوردی فدرال در روز جمعه دستور هواپیمایی به بازرسی برخی از ذخیره بوئینگ 737 هواپیما برای خوردگی است که می تواند منجر به خاموش شدن ناگهانی موتور به عنوان صدها نفر از هواپیما باقی می ماند idled به دلیل کاهش تقاضا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

منظور بازرسی بر هواپیما شده اند که عملکرد آن برای یک هفته یا بیشتر تاثیر حدود 2000 هواپیما در آمریکا FAA گفت. سفارشات مربوط نیست, بوئینگ 737 Max که مبتنی شده در سراسر جهان از مارس 2019 پس از دو تصادفات مرگبار.

بوئینگ گفت: این توصیه اپراتورها از 737 هواپیما به بازرسی موتور دریچه خوردگی. این airworthiness بخشنامه آمد و پس از چهار گزارش از تک موتور خاموش شدن ناگهانی ناشی از موتور خونریزی هوا که گیر شد باز FAA گفت: در آن منظور.

“با هواپیما ذخیره شده و یا استفاده می شود به ندرت به دلیل کاهش تقاضا در طول COVID-19 گیر شیر می شود بیشتر مستعد ابتلا به خوردگی” تولید کننده در بیانیه ای گفت.

خطوط هوایی آمریکا گفت: چهار نفر از آن بیش از 300 بوئینگ 737 NG هواپیما بازرسی شد و پاک. حامل این عملیات انتظار نمی رود که به مختل گفت: خطوط هوایی آمریکا سخنگوی راس فاینستاین.

خطوط هوایی جنوب غربی است که در عمل یک بوئینگ 737 به ناوگان گفت: آن “را تجربه کرده است شرایط شرح داده شده در دستورالعمل” اما این بررسی برای دیدن اگر آن را امر به آن هواپیما.

“در حال حاضر ما پیش بینی نشده است و هر گونه اختلال در عملیات ما به عنوان ما به نقد و بررسی این هواپیما در ذخیره سازی هستند که تحت تاثیر آگهی” دالاس-بر اساس شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

خطوط هوایی دلتا همچنین گفت که انتظار ندارد هر گونه ضربه به آن عمل و یا برنامه پرواز.

“تعهد ما به امنیت برای مشتریان و مردم خواستار جلسه و بیش از همه دستورات از ما رگولاتور – از جمله airworthiness, بخشنامه ها” حامل در بیانیه ای گفت. “ما اطمینان از انطباق با این بخشنامه به هیچ چیز مهم تر است در دلتا از ایمنی از مشتریان و مردم است.”

Delta Air Lines planes are grounded during coronavirus.

شرکت های هواپیمایی باید مبتنی بیش از 16,000 هواپیما — در اینجا نگاهی به آنچه در آن طول می کشد تا آنها را به پارک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme