F. Lee Bailey دوران طلایی باشگاه عمومی می رود
جولای 19, 1973

همین فرانسیسکو Vasques ده کرندو که تو wert با ما در این ساعت! جستجوی خود را برای هفت شهرهای Cibola, که در آن با توجه به افسانه ای طلا بود به عنوان فراوان به عنوان پلی استایرن داغ فنجان در یک کار جلسه تمرین قانون موسسه در نهایت نزدیک ثمر در همه سالن های سنا جلسه اتاق. چه کسی می تواند تصور کند که سنا واترگیت استنطاق — آب Pik من تماس آن را در بازه زمانی تا آنجا که گنج افسانه آزتک?

John W. Dean سوم شهادت است که در ازای داشتن مفید بوده به عنوان وکیل برای سرکش آقای جیم McCord, هرم-سازنده F. Lee Bailey پرسید: John Mitchell برای کمک به مشتری خود را که اتفاق می افتد به 292 میله طلا به وزن 80 پوند در هر (ارزش با شمارش من $14,307,998 در $42 قیمت رسمی و $43,264,659 در هفته گذشته $127 رایگان قیمت بازار, F. O. B. لندن) و آرزوها را “ترتیبات” با دولت است که طلا می تواند به بیش از تبدیل به خزانه بدون مشتری خود را تحت پیگرد قانونی قرار برای برگزاری این فلز. این شمش ظاهرا از “قدیمی آزتک کش” پنهان در شن و ماسه سفید, New Mexico, موشک, محدوده. میچل خواسته H. R. Haldeman که آیا چنین “ترتیبات” را می توان مرتب شده اند. H. R. بود “غیر پاسخگو است.” “فرای Motolinia می گوید:” archaist ادوارد Dahlberg در طلا از به ophir “یک خفیف و مرد خوب مقصر اسپانیایی ها برای 10 آفت در مکزیک است. بدترین راهب گفت که معادن طلا که در آن Aztecan کارگر تا به حال به زحمت تا زمانی که او جان سپردند. او مجبور شد به ارائه تمام مواد را برای معادن و حتی خود غذا. اغلب او برای 30 لیگ را با کمی ذرت او و مرگ او در راه است. برای نیمی از لیگ, Oaxaca اصلی شهر معدن زمین شد تا سفید با استخوان انسان که نمی تواند در این جهت و بدون پله در اسکلت.”

و در عین حال این دولت است که دوست دارد پول بیشتر از زندگی و به تازگی انجام شده است آن damnedest به سفید کننده زمین کامبوج با استخوان انسان. بود و غیر پاسخگو است. چگونه غیر قابل فهم.

اما اگر حقیقت شناخته می شود. بیلی مشتریان ممکن است نشسته نه در آزتک کش در همه, اما در بینهایت کوچک بخشی از بزرگترین ثروت تا کنون مونتاژ شده در تاریخ تمدن به عنوان آن را می داند ما.

مارس گذشته پس از سنا رای به اجازه آمریکایی ها خود را به طلا برای اولین بار از سال 1934 دلم شریدر کارکنان نویسنده این كشور محافظه کار هرالد-آزمادعوت شده بود تا برای شرکت در یک “صحبت” از “Confederates” — فرزندان و نوه از نخبگان شوالیه طلایی دایره یک جامعه مخفی از Southrons تشکیل شد بلافاصله پس از Appomattox برای پر کردن قفسه سینه جنگ برای تامین مالی یک دوم جنگ داخلی که جایی که جنوب خواهد شد. این “Confederates” که در محدوده سنی 67 تا 91 گفت: شریدر که در سال 1865 13 نفر از اعضای دایره خلوتگاه درونی از جمله ژنرال William C. Quantrill و سرهنگ جسی جیمز قول داد که آنها را عشر التماس قرض و سرقت برای اضافه کردن به 7 میلیارد دلار به ارزش طلا در کنفدراسیون ذخایر پنهان (cf. صحنه در بر باد رفته است که در آن خانمها از گرجستان خواسته برای اهدای طلا و جواهر خود را به علت) به منظور است که جنگ داخلی دوم “می تواند به مبارزه در یک نقد-و-حمل اساس به طوری که جنگ بین المللی اعیان و بانکداران نمی خواهد متوجه ربا خوار سود حاصل از خون از دست رفته در میدان جنگ.”

با سرقت میلیون ها ارزش طلا از جی گولد با نفوذ معادن در سراسر جهان جعل آمار و ارقام تولید و قاچاق این فلز به U. S. suborning معدن و اسیاب سنگ آسیاب کارکنان به larceny بیش از یک دوره از 51 سال — تا زمانی که در سال 1916 جهانخوار و تصمیم Civil War II که قرار بود به اتفاق می افتد در زمان خود و منحل — شوالیه طلایی دایره قادر به جمع آوری بیش از یک میلیارد اونس طلا یک مقدار تقریبا برابر با کل جهان شناخته شده و قابل بازیابی ذخایر در سال 1973 روسیه حذف شدند.

کل کش خواهد بود به ارزش $43 میلیارد یا دو بار در ارزش چه چپ در فورت ناکس, اگر آن را می تواند فروخته شده به خزانه در, رسمی, قیمت $131 میلیارد و اگر از آن می تواند قاچاق به زوریخ مبدل به عنوان گنوم شیاف منهای هزینه اسمی برای هزینه پست و حمل و نقل. خوردن قلب خود را از ژان پل گتی هوارد هیوز و ارسطو Onassis.

بیایید ببینید اینجا با توجه به تایمر در سابق رسمی قیمت 35 دلار در هر اونس وجود دارد 4 میلیارد دلار در مونتانا و آیداهو $2.5 میلیارد دلار در تگزاس 500 میلیون دلار در کالیفرنیا 500 میلیون دلار در Dakotas, $630 میلیون در نیومکزیکو $330 میلیون هر کدام در نوادا و یوتا 175 میلیون دلار در آریزونا 500 میلیون دلار در کلرادو $333 میلیون در اورگان 175 میلیون دلار در واشنگتن 500 میلیون دلار در مکزیک $333 میلیون نفر در انگلستان 63 میلیون دلار در جزایر قناری تعداد زیادی بیشتر در کانادا و شروع حفاری: $1 میلیارد دلار در نیویورک است.

“دایره طلایی در امان هیچ هزینه در دفن آن به سرقت رفته و یا انباشته طلا می گوید:” جسی جیمز III ممنوعیت کالیفرنیا نوه که آیا شما فکر می کنم. “این کار بهترین مهندسین و مدرن ترین تجهیزات. پدرم گفت: یک کارگر بود که به ندرت به کار گرفته شده در ساخت یک سپرده گذاری. سرخ پوستان یا سیاه پوستان ترجیح داده بودند زیرا آنها می تواند نگه داشتن دهان خود را بسته… خزاين بودند بمب گذاری شده را از تمام جهات و بیش از یک snooper شده است دمیده به یک میلیون قطعه است.”

در برابر احتمال است که خانه را به دنبال آمریکا حرکت است و رئیس جمهور Agnew را امضا قانون rescinding طلا ممنوعیت تایمر شروع به برنامه ریزی و آنچه را که با خود را ذخیره. “ما برای اولین بار سعی کنید به قطع معامله با دولت ایالات متحده. می گویند این امر به ما 10 درصد مالیات رایگان و امن از do-gooder بوروکرات. ما می خواهم ما را 10 درصد و ایجاد بورس های تحصیلی به صورت بسیار بدخیم سرخپوستان و فرزندان از سیاه پوستان و مکزیکی ها که مشغول به کار در اجداد ما خزاين. ما می خواهم حفظ نشانه های تاریخی است. و ما از نظر مالی کمک های غیر کمونیست صلح جو گروه به دلیل شوالیه طلایی دایره که انباشته این ثروت معتقد بودند تنها اربابان جنگ و بانکداران بین المللی سود حاصل از جنگ.”

زودتر به حال دین ریخته refritos در مورد F. Lee و آزتک pefl از جیمز مطلع شریدر که طلا در سوال بود در واقع بخشی از آنچه را که پیر Confederates خود را به نام “المگردو کش.” “همه چیز به نظر می رسد تبدیل کردن این روز در واترگیت جلسات می گوید:” جسی جیمز III.

در واقع, در واقع. اجازه دهید ما نگاه بیلی نقش دوباره. بوستون وکیل مشتریان شامل این دو:

یک) جیمز McCord برای آنها تا زمانی که او نشان داده بود به خوبی suntanned جرالد Alch Esq., کارمند بیلی, مادر بود و کلمه در موضوع واترگیت بادل-نیست.

ب) آقای یا آقایان X, فردی(ع) با دسترسی به المگردو کش شوالیه طلایی دایره.

در نظر گرفتن کار خود را در “برخورد” با مشتری (a) بیلی رویکردهای دولت برای به دست آوردن یک تقدیر برای مشتری (b), اما رد. مدت کوتاهی پس از آن بیلی unaccountably از دست می دهد توانایی خود را به “معامله” با مشتری (یک). مشتری (a) آتش سوزی بیلی شرکت و می نویسد: نامه ای به قاضی Sirica می شود که این مهم برای اولین بار فاش است که منجر به جاری مجلس سنا در جلسات و دین شهادت آشکار وجود و عدم درمان پاسخ روشنی به مشتری (b).

ما باید توجه داشته باشید Bailey خود تحت تعقیب توسط دولت به اتهام فعالیت های جعلی در کنسرت فلوریدا Kosmetic شاه گلن ترنر.

ممکن است که مشتری (یک) اجازه واترگیت گربه از کیسه زیرا دولت بود و غیر پاسخگو به مزیت درخواست شده از طرف مشتری (b)?

آن است مهم است که McCord عمل کرده در اثر, به عنوان تبر انسان در برابر دولت از طرف نگهبان از المگردو کش ؟

اتحاد Bailey شده است تحت تعقیب چرا که او می داند که بیش از حد ؟

اتحاد جنوب استراتژی شده است checkmated توسط Southron Strategem?

شما به عنوان اندیشیدن به این پرسش اجازه دهید من شما را با برخی از افکار در مورد طلا.

این دو جنبش از عصر مدرن هستند علم و اکتشاف. علم رشد از کیمیاگری که هدف این بود که به طرزی جادویی تبدیل کردن پایه های فلزی را به طلا. اکتشاف انجام شد تا حد زیادی به کشف موجود منابع از طلا. طلا ارزش بود به دلیل توانایی منحصر به فرد به انرژی جامعه ای که صاحب آن را از طریق قدرت خود را به تنظیم پول. دولت نمی تواند تنظیم ارزش پول است. همه آنها می توانید انجام دهید این است که بیشتر از آن و یا مصادره برخی از آن. اما آنها نمی توانند افزایش یا کاهش ارزش کل تمام پول است. تنها طلا می توانید انجام دهید که. آن است که اغلب گفت که طلا هیچ “ارزش ذاتی است.” در مقابل آن تنها مواد تجلی ما از آن آگاه می کند باید ارزش ذاتی آن است و تنها ارزش ذاتی; و همه چیزهای دیگر و غیر از چیزهایی که تنها extrinsic ارزش نسبت به یکدیگر.

چرا پس از همه, اگر راجر بیکن می خواستم برای تبدیل کردن پایه عناصر به چیزی نمی او سعی کنید به آنها را تبدیل به دیجیتال ساعت مچی که بدون شک رفته اند مانند hotcakes در آن روز یا کرم پنیر که بر اساس آن همیشه گرسنه مردم می تواند مشتاقانه و سفید munched; یا رنگی چاپ کاغذ توالت که شما احتمالا می تواند و باید شلاق به خانواده سلطنتی در یک بسیار خوب سود; های پلاستیکی و یا مواد منفجره بالا است که می تواند استفاده شده است به ربودن قلعه; یا De Tomaso فرشته که می شده اند خوب برای کروز برای کلاهبرداری پادشاه جاده. Whyever طلا ؟

زیرا او معتقد بود که شعبده باز بود مجرا از طریق آنها ارزش ها از جهان محسوس بود به تحمیل ارزش ها از همه بیش از حد-قابل لمس در اینجا در دست است که طلا مقرر شد با زور از آن بی فایده. مستقر می شود در برابر هر گونه سیستم ارزش که overvalues ابزار در برابر زیبایی. در ایالات متحده امروز موفق کیمیاگر خواهد بود بواسطه یک جانی. رئیس اهمیت طلا قوانین در حال بررسی در مجلس است که این امر قانونی کیمیاگری.

آیا حماسه شوالیه طلایی دایره صدا مانند بسیاری از گویم چیز بی معنی به شما ؟ شاید پس اگر آن را جذاب به تعجب که آیا وجود یک ارتباط بین آن و داخل یک کل بسیاری از خوکی به نظر می رسد مصرف این روزهای ژوئیه. شاید آن است که به سادگی purposively شل و ول توضیح نهفته است fronting در این مرحله برای این واقعیت است که ناگهان صدها نفر از هزاران نفر اگر نه صدها میلیون از جریمه اونس تروی خورشیدی فلزی آورده شده است از هیچ جا به بازی سیاسی soap opera توسط چه کسی به جز که سنگ فیلسوف مدرن کیمیاگری آقای بزرگ استاد صحبت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی