بازدید کنندگان فهرست در صفحه نمایش از Expedia طول بین المللی گردشگری نمایشگاه در برلین.

Fabrizio Bensch | Retuers

Expedia گزارش درآمد سه ماهه اول خود را پس از زنگ روز چهارشنبه در ادامه برای نشان دادن مالی ویرانی coronavirus داشتن در این سفر میباشد.

مدیران گفت: در طول درآمد این شرکت تماس بگیرید که Expedia شد شاهد بهبود کمی و برخی از greenshoots در ممکن است, اما هنوز هم به دور از عادی. سهام در ابتدا کاهش یافته و در زمانی که این گزارش منتشر شد و قبل از به دست آوردن بیش از 4.5 درصد در بعد از ساعات معاملاتی.

در اینجا چیزی است که این شرکت گزارش داد:

  • از دست دادن $1.83 هر سهم
  • درآمد: $2.21 میلیارد

شرکت Q1 درآمد کاهش 15 ٪ در سال بیش از سال, Expedia گزارش شده است. Expedia تنظیم از دست دادن خالص $بود 285 میلیون دلار برای سه ماهه تا 545 ٪ در سال بیش از سال است.

Expedia مسکن درآمد کاهش 10 ٪ در سه ماهه اول خود را در 14 درصد کاهش در اتاق شب آنجا ماند, که در آن گفته شد تا حدودی جبران 5% افزایش در درآمد هر اتاق در شب. هوا درآمد کاهش یافته است 56% که Expedia گفت رانده شد با 41 درصد کاهش در درآمد هر بلیط و 26% کاهش در بلیط های هوایی به فروش می رسد. Expedia همچنین اشاره کرد که تبلیغات و رسانه های درآمد کاهش 23 درصد در Q1.

“در ماه ژانویه ناخالص رزرو رشد مثبت بود به عنوان COVID-19 فروتنی نهفته نتایج با این ویروس تا حد زیادی محدود به منطقه آسیا و اقیانوس آرام” شرکت نوشت.

“در ماه فوریه ناخالص رزرو کاهش یافته و در سال بیش از سال به عنوان ویروس گسترش به ویژه در اروپا و بعدها در ماه است. در ماه مارس با COVID-19 تبدیل شدن به جهانی همه گیر از جمله تأثیر قابل توجهی آمریکای شمالی بزرگترین ما در منطقه لغو بیش از حد جدید رزرو و مجموع ناخالص رزرو منفی بودند برای این ماه است.”

وال استریت پیش بینی کرده بود زیان هر سهم $1.23 بر درآمد حاصل از $2.20 میلیارد دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده با تحلیلگر برآورد Expedia سه ماهه اول سال جاری به عنوان Covid-19 همه گیر در ادامه به آمار جهانی اقتصاد و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

سفر کرده است به طور چشمگیری کاهش یافته در سراسر جهان به عنوان دولت درخواست مردم برای ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس. Expedia ماه گذشته اعلام کرد که افزایش 3.2 میلیارد دلار در سرمایه جدید برای تقویت آن انعطاف پذیری مالی و نقدینگی موقعیت در میان همه گیر.

“من فکر می کنم ما آموخته و ما را در شکل بسیار بهتری در آینده” مدیر عامل پیتر کرن گفت.

کرن نیز به ارمغان آورد تا این شرکت با تکیه بر عملکرد بازاریابی در درآمد خود را تماس بگیرید. قبل از همه گیر Expedia هشدار داده بود از اثرات از ضعف دید در نتایج جستجوی گوگل.

تغییر در الگوریتم جستجوی Google کاهش دید خود را در نتایج جستجو باعث سنگین تر از اتکا به تبلیغات پرداخت. Expedia و همسالان خود مانند رزرو منابع صرف به شدت در گوگل از آنجایی که بسیاری از مسافران جستجو برای سفرهای با عباراتی مانند “پرواز به لندن” یا “هتل در سان فرانسیسکو.”

“ما نه نظم بوده در مورد آن,” او گفت:. “ما تا به تعقیب ناسالم رشد در طول سال و گوگل و دیگر عملکرد کانال های بازاریابی سعی کرده اند به disintermediate ما و ما ساخته شده برخی از خیلی از گزینه های هوشمند در طول راه.”

مدیران شرکت گفت که از دیدن هفته به هفته بهبود در سراسر همه بخش های آن است اما به شماره های خاص.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی