Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن FDA آمریکا نیاز به کروناویروس ماسک است نه “انکار مردم خود آزادی’

نیاز مردم به پوشیدن ماسک در یک محیط جمعی است و نه “انکار مردم آزادی خود را” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز جمعه.

Gottlieb به عنوان FDA ارشد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن از ماه مه سال 2017 به آوریل 2019. نظرات خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال پنج شنبه منتشر شده است که برخی از آمریکایی ها ممکن است پوشیدن ماسک به “سیگنال مخالفت از او.”

متخصصان بیماری های عفونی و مقامات بهداشت بارها و بارها تبلیغ نقش ماسک در کاهش گسترش coronavirus که می تواند آلوده مردم از قطرات تنفسی spewed از دهان و بینی.

“من فکر نمی کنم این یک مسئله سیاسی,” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “جهانی پوشش یکی از ساده ترین مداخلات است که ما می توانیم از آن است که احتمالا می تواند به کاهش شانس که ما باید یکی دیگر از بیماری های پوستی است.”

مطالعات متعددی در هفته های اخیر نشان داده اند که ماسک کمک به جلوگیری از عفونت و کاهش سرعت کلی گسترش ویروس. مقامات بهداشتی باید به طور فزاینده ای به تصویب رسید ماسک توصیه و یا مورد نیاز در تلاش برای کاهش سرعت گسترش یافته است. در اوایل این ماه سازمان بهداشت جهانی معکوس آن موضع در ماسک و گفت که عموم مردم باید از پوشیدن چهره پوشانده اند.

“وجود دارد تعداد بسیار کمی از چیزهایی که ما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از گسترده تر گسترش و یکی دیگر از اپیدمی عنوان به سقوط. این است که یکی از آنها” گوتلیب گفت. “من فکر نمی کنم درخواست آنها را به پوشیدن ماسک زمانی که آنها را به جمع مناطق است انکار مردم خود آزادی و حق خود را انتخاب کنید.”

چند فرمانداران خود را به روز مواضع در ماسک این هفته به عنوان عفونت های جدید رسید بیشتر در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز پنج شنبه با صدور ایالت منظور نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از منزل در هنگام فیزیکی فاصله امکان پذیر نیست. آریزونا دولتی mlb در روز چهارشنبه تغییر سیاست اجازه می دهد تا شهر و مقامات محلی را به مجموعه خود را پوشش مورد نیاز است. در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجازه داده است برخی از شهرستانها مانند Austin نیاز به ماسک در معرض خطر جریمه برای تبعیت نمی کنند.

اما ماسک پوشیدن باقی می ماند یک موضوع بحث انگیز در ایالات متحده آمریکا نبراسکا دولتی آیووا گفت: شهرستان دولت در اوایل این هفته بود که او خودداری فدرال coronavirus بودجه امداد اگر آنها مورد نیاز ماسک در دولت های محلی و دفاتر و اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد اول گزارش شده است.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن مردم شروع به تغییر موقعیت خود را در این” گوتلیب گفت:, و اضافه کرد که نیاز مردم پوشیدن یک ماسک محدودیت کمتر نسبت به نگه داشتن مردم در خانه از محل کار. “ما باید برای رسیدن به حداقل سرزده چیزهایی که ما می توانید انجام دهید. این یکی از آنها است.”

‘حفظ زندگی’

گوتلیب همچنین با اشاره به چیزی است که از یک پوشش نقره ای را به عنوان عفونت در ادامه به افزایش در سراسر کشور است. در حالی که بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به آلوده به ویروس یک قسمت کوچکتر در حال تبدیل شدن به شدت بیمار و در حال مرگ Gottlieb گفت.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم در واقع و من قصد دارم برای قرار دادن داده ها از بعد امروز است که میزان بستری شدن به عنوان یک درصد از کل موارد است که در واقع رفتن به پایین و به نظر می رسد میزان مرگ و میر به عنوان خوب,” او گفت:. “و احتمالا وجود دارد تعدادی از دلایل آن است.”

که به احتمال زیاد نشان میدهد که در خطر از افراد از جمله افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای در حال انجام یک کار بهتر از حفاظت از خود را که به معنی ماندن در خانه جسمی فاصله گرفتن از دیگران و با پوشیدن ماسک Gottlieb گفت. او افزود که مردم بیشتر تست مثبت هستند جوانتر و سالمتر مردم که در بیمارستان بستری و نمی میرند از Covid-19 در همان نرخ به عنوان افراد مسن است.

“ما همچنین انجام یک کار بهتر حفظ زندگی در بیمارستان, و ما در مورد صحبت کردیم که قبل از, اما آن را واقعا به تفاوت معنی دار رفتن به سقوط” او گفت:. “من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن نرخ مرگ و میر پایین آمده زمانی که ما می تواند به حفاظت از سیستم مراقبت های بهداشتی و این نمی شود غرق در این شهرها است.”

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme