ژنرال مایکل فلین سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دادگاه فدرال دسامبر 1 سال 2017 در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قاضی که خواسته شده است توسط وزارت دادگستری به اخراج آن دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفت: او را با پذیرش توصیه های در مورد اینکه آیا او باید انجام دهید تا از مردم و گروه های درگیر نیست در این مورد.

اما فلین وکلا بی درنگ مخالف قاضی مورچه سالیوان تصمیم های غیر معمول به نظر شخص ثالث استدلال حقوقی گفت: در یک پرونده که در دادگاه انجام آن را اجازه نمی دهد.

وکلای مدافع همچنین استدلال کرد که قاضی قبلا “شتابزده حاضر به اجازه شخص ثالث برای تزریق خود و یا نظرات خود را به این صورت” 24 بار و باید همان را انجام دهید در حال حاضر.

این حرکت توسط سالیوان به اجازه شخص ثالث نظرات ارائه می دهد یک فرصت نادر برای منتقدان فلین که به طور خلاصه به عنوان یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران احتمالا خنثی وزارت دادگستری بحث تلاش برای اخراج این مورد.

که اخراج پیشنهاد کرده است خشم بسیاری از دادستان سابق و سابق مقامات قضایی که باید اشاره کرد که فلین التماس کرد گناه را به دروغ به ماموران اف بی آی و او بیان گناه خود را طی اقدام دیگری قبل از قضاوت.

اما سالیوان تمایل برای دسترسی به این به اصطلاح amicus curiae یا اچ-of-the-دادگاه دادخواستها و همچنین مجموعه صحنه را برای حامیان فلین به لابی قاضی به شدت قبول وزارت, توصیه, که واصل شد پنج شنبه گذشته.

“با توجه به زمان استقرار این دادگاه پیش بینی می کند که افراد و سازمان ها را به دنبال ترک دادگاه به فایل amicus curiae دادخواستها و” سالیوان نوشت: در یک سفارش ارسال شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن ،

سالیوان نوشت که او را در تنظیم یک برنامه برای اچ-of-the-دادگاه ارسالی بعد.

اما او هشدار داد به نقل از سخنان همکار خود قاضی امی برمن جکسون است که “در حالی که ممکن است افراد با علاقه به این موضوع کیفری, دادرسی است نه رایگان برای همه.”

سالیوان سفارش اولین بار است که قاضی عمل کرده در این مورد از وزارت دادگستری منتقل شد به اخراج دادستان است.

یک گروه از سابق دادستان فدرال که خود را “واترگیت دادستان” در حال برنامه ریزی برای فایل کوتاهی amicus با توجه به تشکیل پرونده پنج شنبه شب توسط فلین وکیل سیدنی پاول و دیگر وکلای مدافع.

فلین وکلای مدافع استدلال در این پرونده که واترگیت دادستان گروه “هیچ نقش ویژه و قدرت آنچه به قرار دادن خود را در این دادخواهی از طرف هر کسی.”

“این تقلید مسخره امیز از عدالت در حال حاضر مصرف سه سال یا بیشتر از یک مرد بی گناه را در زندگی و تمام اعضای خانواده” دفاع وکلای نوشت. “بدون تاخیر بیشتر باید تحمل و یا هر هزینه بیشتری ایجاد می شود به او و دفاع از خود. این دادگاه باید وارد این منظور پیشنهاد شده توسط دولت بلافاصله.”

پاول در اوایل تشکیل پرونده پنج شنبه نوشت که فلین وکلا توافق با وزارت دادگستری است که “که اخراج این مورد مطابق با منافع عدالت و درخواست می کند که این ماده بود را رد کرد و بلافاصله با تعصب است.”

پاول بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

وزارت دادگستری درخواست برای رد این مورد پس از آن به این نتیجه رسیدند که آن را به حال یک وظیفه برای رها کردن این اتهامات پس از پیدا کردن که FBI نیست باید زمینه را برای انجام یک ضد جاسوسی بررسی فلین در زمان نمایندگی او در مصاحبه وکیل ویلیام Barr گفته است.

تیموتی شیا موقت آمریکا وکیل برای منطقه کلمبیا در اخراج درخواست نوشت که حتی اگر فلین دروغ گفته بود دولت “باور ندارد آقای فلین اظهارات مواد” در یک حقوقی حس. وزارت دادگستری نیز آن را باور نمی کند می تواند ثابت کند او به جرم اظهارات نادرست فراتر از شک معقول درخت روغن قلم نوشت.

شیا حرکت همچنین با اشاره به انتشار اخیر قبلا نامعلومی اسناد و مدارک از جمله یادداشت های دست نویس نوشته شده توسط FBI مقامات بررسی فلین.

یک توجه داشته باشید نوشته شده توسط FBI ضد جاسوسی ارشد لایحه Priestap بود آماده شده در مدت کوتاهی قبل از ماموران اف بی آی در مورد سوال فلین در مورد بحث های خود را با روسیه پس از آن-سفیر ایالات متحده آمریکا سرگئی Kislyak در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

“آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا او را وادار به دروغ به طوری که ما می تواند پیگرد قانونی او و یا او را از کار اخراج شدند؟” Priestap تا به حال نوشته شده است.

فلین, 61, سرو تنها چند هفته به عنوان مشاور امنیت ملی قبل از اینکه مجبور به خارج در ماه فوریه سال 2017 پس از دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد ماهیت بحث های خود را با Kislyak.

فلین گفته بود پنس او نمی dicuss ایالات متحده تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما در برابر روسیه که منجر معاون رئیس جمهور به دفاع از او در تلویزیون مصاحبه. در واقع فلین آیا بحث در مورد کسانی که با تحریم Kislyak.

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن به ماموران اف بی آی در مورد Kislyak مکالمات.

به عنوان بخشی از تقاضای خود را Flynn توافق برای همکاری در آن زمان-ویژه دادستان رابرت مولر را کاوشگر روسی دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

او برنامه ریزی شده صدور حکم دادگاه در دسامبر سال 2018 به طور چشمگیری پس از سقط Sullivan نشان داد او ممکن است ارسال فلین به زندان اگر بازنشسته ارتش سپهبد نمی تعویق انداختن اقدام

“مسلما شما فروخته شده خود را از کشور بیرون” قاضی fumed در دادرسی.

سالیوان و سپس اجازه فلین برای باقی می ماند رایگان در انتظار صدور حکم به او زمان به پایان همکاری خود را با مولر.

ماه بعد فلین را رد کرد و تیم حقوقی خود را و استخدام یک وکیل مدافع جنایی این Mueller منتقد پاول که به زودی شروع به تلاش برای خنثیسازی این پرونده جنایی. پاول متهم دادستان خودداری exculpatory اطلاعات از فلین یک ادعا می کنند که وزارت دادگستری برای ماه بارها و بارها رد شده است.

پاول در نهایت خواسته سالیوان به اخراج این مورد.

وزارت دادگستری اخیر درخواست برای رد پرونده قبل از سالیوان به حال حکومت در پاول درخواست.

اخراج پیشنهاد توسط وزارت دادگستری آمد و بیش آشکار اعتراض دادستان که رفتار مورد هیچ کدام از آنها امضا دادگاه سند به دنبال رها کردن این مورد.

یکی سابق-دادستان که ترک وزارت دادگستری در اعتراض به آن دست زدن به جمهوری خواه عمل راجر سنگ پرونده جنایی در یک داغدار واشنگتن پست در مقاله این هفته را متهم به بخش “خیانت حکومت قانون و Barr از “فاحش” رفتار مداخله در این مورد و یکی از فلین.

دادستان سابق جاناتان Kravis همچنین هشدار داد که وزارت دادگستری مداخله در سنگ و فلین موارد “برای محافظت از یک متحد از رئیس جمهور … خیانت این اصل” یک “تعهد به عدالت برابر بر اساس قانون است.”

“من معتقدم که بخش انجام در سنگ و فلین موارد را فراموش آسیب پایدار به موسسه” Kravis نوشت.

Kravis نوشت که در هر دو سنگ و فلین موارد “بخش فروختن کار حرفه ای کارکنان برای محافظت از یک متحد از رئیس جمهور کناره گیری از تعهد به عدالت برابر بر اساس قانون است.

“دادستان باید تصمیم گیری بر اساس واقعیت و نه در متهم در ارتباطات سیاسی. زمانی که گروه گام که این امر هرگز در هر صورت دیگر برای محافظت از یک متحد از رئیس جمهور آن خیانت این اصل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی