همه چیز را در بالا 14th Street Gila خم آریزونا

ناصرو | No comments

همه چیز را در بالا 14th Street Gila خم آریزونا
مارس 18 تا 25 سال 1981

من به تازگی خواندن توهین آمیز ترین مقاله من همیشه می توانید به یاد داشته باشید در مواجهه با صفحات صوتی. من مراجعه کنید البته به “با کینه توزی نسبت به همه چیز زیر 14 سنت” توسط Marcelle Clements. در حال حاضر من می توانم درک که صدای یک لیبرال کاغذ و در نتیجه موظف به ارائه همه نقطه نظر مهم نیست که چقدر pustulent اما من باید تماس صوتی‘s لیبرالیسم به سوال زمانی که آن را چاپ یک قطعه بنابراین بدیهی است که نخبگان یک obscenely خمیازه کشیدن زخم از پایانه عصبی زهر-urping حسادت و آشکار کلاس رفتار از روی خودستایی بنابراین hincty خفقان آن احساس می کند مانند شما به دام افتاده در یک فلج آسانسور کهنه فله 38 عملکرد Mentholatum اواپراتور کردیم به حداکثر و صرع کوکائین-OD yammering شما در مورد آب در زانو خود را. وجود دارد چنین چیزی به عنوان روزنامه نگاری مسئولیت, بعد از همه, متمم اول قانون اساسی و یا هیچ (shut up Hentoff).

گرفتن آقای Clements (من فرض آن است که یک مهندس — no woman, no one, در واقع, اما احساساتی مرد نمونه با Travis Bickle مانند نیرومندی مالاریا همیشه می تواند نوشتن یک استخر پر از تند و تیز فوران) امتیاز یک به یک او باعث می شود چنین آسان مجموعه ای از من فقط باید به نوبه خود او را به فرانک Perdue اگر نه دوم Ave. جهنم و فرشتگان (که اتفاقا باید دیده می شود به این که هیچ هروئین در آن بلوک; اگر یک دلال یا فروشنده می آید دور آنها به سادگی او را بکشند).

قبل از خلاصی از این پیاده روی جسد خودم من شاید باید به ذکر است که من افتخار می کنم به اقامت در ششم Ave. و چهاردهم سنت است که ایده آل دیدگاه در هر سطح. من به پیاده روی در خارج هر روز و بلافاصله به اجرا junkies, winos قرص کوتاه زنانه, خرید کیف خانم ها, هدر رفته street hookers فلج و قطع عضو و ripoff هنرمندان از هر شرح است. آن را یک کابوس است اما هرگز آن را وانمود به هر چیز دیگریبر خلاف آشیانه تک دیگری در این شهر لعنتی که به عنوان همه می دانند تنها جایی است که در این سیاره زندگی می کنند. من راحت تر با من mutanthood اینجا از من خواهد بود در گفتن سن دیگو که در آن بزرگ شدم و یا حتی دیترویت که در آن من در زمان. دلیل چهاردهم سنت است که البته هیچ انسان زمین علامت گذاری خط همه استفاده می کند. به شدت, صحبت, من در زندگی هیچ تعریف محله بدیهی است که بهترین محله. جنوبی وجود دارد ایجاد کرد که مسلما هر دو خوب و بد می توان گفت در غرب وجود دارد هر چیز دیگری که در مورد هیچ چیز خوب می توان گفت. بنابراین من به عنوان به خوبی به عنوان روستای, سوهو (حتی ؟ عیسی این است که بدتر از من فکر!) پایین منهتن باوری و…. برنده دست پایین حساب ساده است.

متاسفانه به bonehead ریاضی است نه در میان رشته های آقای Clements هنوز تسلط. او می گوید که خیابان های ما “جا در هیچ شبکه است.” ظاهرا این احساساتی نمونه بسیار عقب مانده او را به تمام خیابان ها گذاشته در کاملا سفت و سخت الگوهای مستطیل و یا او به طرز ناامید کننده ای از دست داده و اگر او تلاش می کند به سرمایه گذاری به گوشه دلی.

بعد Rssm. Clements برنامههای ما پایین منهتن “فاصله است.” در اینجا حداقل (فقط در اینجا) من با او موافق: من نفرت خاص که استفاده از این کلمه لعنتی بیش از حد. فقط روز دیگر من در تلاش برای هضم 7.95 $تن ماهی-در-نان تست را در کمی “boite” در غرب 76th سنت که تاریخ یک زن که ساکن تنها چند بلوک دورتر از آنجا در یک جعبه پرتقال شکم پر داخل اتو هیئت مدیره گنجه که او بالند برای همه “دوستان” او تنها می پردازد 900 دلار در ماه (من پرداخت 240 دلار در ماه برای یک اندازه بزرگ اتاق نشیمن, آشپزخانه, حمام و سالن بولینگ) به من گفت: “من تنها می تواند روابط را به مدت سه هفته در اکثر سپس من عاشق این پسر کردن مهم نیست که چقدر من او را دوست دارم چرا که من نیاز به فضا!

در حال حاضر ما همه آشنا با این نوع از بیماریهای مرد یا زن راست یا گی, تفاوت چیست ؟ به همین دلیل ما با آنها آشنا است که هر دو شرق و غرب و طرف آلوده با آنها و همه بیش از حد بسیاری از ما تا به حال بدبختی افتادن به “روابط” که نباید ایستاده بود در بستر مادی و معنوی برای یک شب می ایستد. در حالی که ما در روستا ها و نقاط جنوبی کاملا حل شد مشکل از 6000 سال از تبعیض جنسی و همراه hangups با شناخت و زندگی توسط این واقعیت آشکار است که جز برای تک’ نوار habitues و جانز که واقعا oughta نکته جنسی بیشتر وجود ندارد. درست است که ما هرگز درآورد. ما ایجاد deathless آثار هنری به جای.

“البته من رفت و هرگز وجود من تو را”: خواهد که این تنها درست است! اما آقای Clements اذعان می کند او ترس از ما. با همین دلیل خوب. ما انسان هستند. اما ما به او اجازه دهید پایین آمدن هر زمان او می خواهد چرا که ما انسان تنها خیرخواه. او را به اشتباه فروشگاه خرید تمام gauchest و آسیا بیشتر کالا به هر حال نتیجه گیری فضای ما تمام زیبایی بیشتر تحریک کننده و بدون آلودگی توریستی-دام ripoff به جز مکنده مانند او که به عنوان هر گونه درست نیویورکر خواهد به شما بگویم که آن را سزاوار است.

“این مواد غذایی است که بهتر و ارزان تر” uptown: من ممکن است مستقیم خود را با توجه به تک و تنها در میان هزاران نمونه به آسیا DeCuba (190 خیابان هشتم.), که در آن شما می توانید یک عکس بشقاب بزرگ از گوشت گاو خرد برنج و لوبیا برای تنها $3.50 به علاوه شنید بعدی-جدول مکالمات یک معامله خوب جالب تر از استاندارد (“خب من حرفه بازیگری را خیلی خوب و من عاشق پیوست نور الهی معبد اما من تحلیلگر می گوید من می توانم آن را سرزنش و تخریب کامبوج بر پدر و مادر من … “) پچ پچ یکی باید تحمل تا در Marcelle را تطبیق دهند. شما می توانید مواد غذایی است که خوب است که ارزان در مکزیک ، یک بار تصمیم گرفتم را امتحان کنید و جشن من تسلط هومر و Jethro آبی yodel با خطر من مجرای گوارشی در برخی از “مکزیکی” جای توجه شرق در 71 منو در پنجره گفت: $13.95 برای (خود مبتکر اصطلاحات) “تگزاس فلفل قرمز” بنابراین من فقط گفت: برو به آن و تقسیم 16 اونس است. شیشه پودر پروتئین با Olde English 800 مشروب مالت با تاریخ من به جای.

“هنر نشان می دهد بی نهایت برتر”: خوب پس شما تمام hotshit موزه ها وجود دارد. ما تعداد زیادی از گالری و علاوه بر این نیست که شما همیشه خواهید دید که devastatingly de Chirico-مانند تصویر از چرم سیاه خیابان hoodlum Bleecker باب استفاده می شود که بیش از ورود به فروشگاه به ذکر است کسانی که squiggly خطوط در ادای احترام به Joan Miro به speedfreaks خط ناخوانا بیش از همه درختان در میدان واشنگتن پارک ؟ اثبات دوباره خود را متعفن روشن فکر نخبه گرایی است که چنین فوری اثبات شما تمام کردم مشکلات جدی از سنگ کیسه صفرا-عمیق طبیعت شما نیز ممکن است قطع یک نشانه در اطراف گردن خود را sez “من یک عقده ی حقارت” و یا بیشتر appositely “WORM.”

خط پایین این واقعیت re همه این brouhaha است که دورتر در شمال شما بدتر از آن تمام می شود. بدون دروغ! چلسی خوب است, خوب ارزان رستوران های قومی polyglot که همیشه سالم اما بیش از حد لعنت بسیاری از کارخانجات تولیدی و انبارها به واقعا جالب است. و صحبت از علاقه شما به حال شده است در رشته hotshit MIDTOWN? میسی/Gimbel است. معامله بزرگ است. هیچ چیز وجود دارد در سابق شما می توانید پیدا کردن در خیابان کانال در 1/3 قیمت به جز چیزهایی که هیچ کس در ذهن حق خود را خرید و دومی فقط مانند سابق به جز گران تر است. بهتر است شما باید مغازه در Korvette را — یک طعم کمی از وسط آمریکایی بی مزه ersatz kultur برای همه شما وضعیت طرفداران! البته اگر Korvette است که خود را در صحنه بهتر است شما باید نشان می دهد برخی از توپ با در نظر گرفتن مسیر به نیوجرسی و حفر امریکا برای واقعی است. آن را مانند دیوانه daddio واقعی بلند رفته L-7 cubecrib از Nowheresville. به یاد من البته از دوست داشتنی brownstones از خاورمیانه به سمت جایی که برخی از افرادی که تحمیل این همه تلخه صورتحساب “فرهنگ” در ما زندگی می کنند خود را به خوبی منصوب زندگی می کند. بهترین شانس را به ’em! آنها باید صفر اما روح که حتی نقطه. اگر من می خواستم من میزبان در-خارج-از-دستگاه تراش طراح لباس خدمت shakersfull حومه martinis من می خواهم در حومه زندگی می کنند و آن را با بیش از!

از نظر خوش طعم تر جایگزین من اعتراف میدان تایمز و 42 سنت بین ششم و هشتم هستند بسیار عالی است اما یک مشکل جزئی: هر بار که شما راه رفتن خود دو ویژگی و سعی کنید به نمره به چند Quaaludes در اینجا همه این پوست خز و سه صد دلار cravats پوشش برای بلیط تئاتر که همه می دانند برادوی ain’t been ارزش گه در یک دهه و نیم است. همه, اما آنها خیلی در اینجا آنها پس پارانوئید از همه sensationistic به اصطلاح در معرض آنها در تلویزیون دیده می شود که در آن برخی از شش ساعت سوار کار ماهر فکر می کند آن را می شود روشن و تحریک آمیز ایده برای پایین رفتن و همه نشان می دهد چه تکان دهنده شل در میدان تایمز این است که آنها مغولان کردن محدودیت لرزش اما اگر شما در رسیدن به در جیب خود را برای یک سیگار در همین حال به دنبال در شما مانند “خوب من ممکن است مرتهن از کون, اما من به دندان tonite مانند معتبر واقعی واقعی فرد ثروتمند بنابراین شما مانده است.” کشتن همه آنها است آنچه من می گویم. اما پس از آن من فکر می کنم دنی زمینه باید شهردار.

در ضمن نگاه کنید که شما باید walk among اگر شما می خواهم به خرید چیزی بین وجود دارد و پارک: تمام کسانی که شنیع خیابان پنجم افرادی که غنی یا نه شبیه بدن خود را هرگز انجام یک ذره گرد و غبار در کل لعنت به زندگی. اوه! Mannikins! نمایشگاه کتاب! اوه فراموش کرده جهنم ، هرگز وجود دارد در واقع. آنچه در آن است یک جای خوب برای رفتن اگر شما می خواهید برای دریافت ضرب و شتم ؟

همه حق من وجود دارد. زیرا از جهت دیگر وحشت واقعا شروع: که دوست داشتنی منطقه حدود پنجاه و دوم و سوم پارک Lex. راه رفتن در خيابان سوم در دهه پنجاه. خوردن یک آسیا چشم-قطره چکان فله سوپ در Zum Zum. حق در سراسر از شما نشستن حدس بزن چه کسی ؟ هیچ یک دیگر از 45 سال خانم nouveau riche از Scarsdale و 19-year-old daughter; آنها هر دو فقط به صرف تمام بعد از ظهر اضطرارا barging از طریق Bloomingdale تلاش برای ایجاد pater زخم با خود لعنت کارت های اعتباری. آنها تابش خالص و مخلوط نشده نفرت را برای تمام موجودات زنده است. مردان (همه آنها حرامزاده). زنان دیگر (همه آنها را به سرقت ارشد). Shopclerks (آنها uppity). من (من مانند یک گل).

همانطور که برای Bloomingdale و Fiorucci: مرطوب magazine, شیک, که بدان معنی است که شما بسته گه شعله ور و مرسوم به اندازه کافی من خرید آن را گران تر بهتر. شخصا من پر از این در مکان هایی مانند Hurrah است. یکی از عالی جاه طلبی های زندگی من است که به زندگی می کنند به 120 سال و قادر به گفتن در بستر مرگ من هرگز پا در داخل Bloomingdale.

البته اگر شما یک ادم احمق و ابله شما می توانید فقط یک کمی بالاتر به Twinkieland و سعی کنید از ماکسول آلو آدم اپل ، و غیره. و غیره. آگهی lobotomatum. البته ما رسیده مهماندار خطوط هوایی شرقی ، این به اندازه کافی بد داشتن به تحمل این زامبی ها در هواپیما که در آن واقع آنها تمام کردم و گیره کاغذ و ballbearings که در آن چشم ها ظاهرا یک بار در زندگی می تواند به نوعی در زمینه خدمات.

آه بله, عاشقانه از سمت شرق بالا. نیازی به گفتن نیست همه در این منطقه است و حتی بیشتر روانی بیش از هر کسی در Midtown حتی. این ممکن است در واقع بالاترین سرانه روان خارج قسمت هر قسمت از شهر است. یک دوست دختر من یک بار کار می کرد در یکی از پر رونق کسب و کار در این منطقه است. او گفت که یک دفتر بزرگ همه انحنا بدون گوشه و سفید سفید سفید در هر رابطه و هر کسی که در آنجا کار می کرد همه آنها بود روند کامپیوتر کد اطلاعات که تا به حال برخی از نیمه تاثیری بر زندگی میلیون ها نفر از جایی که آنها تا به حال صفر ایده چه چیزی یا چه کسی یا چگونه یا چرا. آنچه او انجام می دهند وجود دارد ؟ موقت کار است که آنچه شما باید بگویم اگر شما به یک حزب در این محله و کسی waltzes تا با اجتناب ناپذیر بازکن: “چه چیزی شما را انجام دهید؟” سازمان دیده بان اونا وحشت به آنها پیچ. سرگرم کننده بزرگ است. بهترین قسمت در مورد این محل بود و همه کارکنان گرفته بود EST. او شنیده ام یک زن بر روی گوشی قاه cackling در 70 ساله و مادر او فقط می خواهم در واکنش به گرفتن او اولین EST دوره: “آه مادر گوشمن دستکاری شما این نیست که فوق العاده, hahahahaha!”

پارک مرکزی. بسیار خوب. درختان — پس چی ؟ شهر نیویورک است و هیچ ربطی به درختان. علاوه بر آن وجود دارد مقدار زیادی در واشنگتن مربع پیش بینی نمایندگی بهتر هستند و شما ممکن است به اجرا کسی جالب مانند Arto لیندسی به جای متجاوز و یا برادر کوچک خود را که می خواهید خرج کردن خود را سر و دست شکسن و snicker. هرگز وجود دارد. اگر من می خواهم یک لعنتی” درخت من خرید یک تصویر از یک و چسبیدن به آن را در اتاق نشیمن من!

پس از آن عمل رقیق به مرگبار dugouts که طولانی شناخته شده به عنوان حیاط خلوت ایالات متحده آمریکا برای اولین بار برتري از وحشت در فروشگاه در نظر گرفتن اشکال هارلم (امریکا-سازمان ملل متحد بازسازی شده) و برانکس (تظاهر به بازسازی علاوه بر اینکه چرا ضربه فلج?). تنها چیزی که ایستاده بین ما و وحشیان hunkering در وصف دشت نوعی ابروسیا مراکز خرید رویای ما موهای رنگ شده است این صومعه که مسلما یکی از زیبا ترین نقاط این قاره است. به همین دلیل یک دسته از ما پایین تر از منهتن جاوا در آمده وجود دارد هفته آینده با بلدوزر و جرثقیل و هلیکوپتر و کامیون و فقط آن را بکشید به سمت راست OUTA زمین توسط ریشه و حمل و نقل آن جنوبی یک راه برای تنظیم دقیقا کجا مرسر مرکز هنرهای کاهش یافت و در بر روی خود را پس از این عروسک رو به پایان رسید با آن است. سپس ما را در خودکشی و DNA و مریخ و لیدیا را شیطان سگ و دیگر با شکوه گروه زندگی در مرکز شهر و اجازه دهید ’em خم کردن و منفجر کردن گرفتاری! اگر آنها به اندازه کافی بلند آن oughta رسیدن به گوش حتی از Marcelle و همه همدستان او در دیزنی جهان شمالی نتیجه ان همه آنها در سمت شرق بالا می hightail آن را به بوستون و کسانی که در قسمت فوقانی سمت غرب به سان فرانسیسکو از آنجا که شما می توانید خرید تمام همان براق زباله آگهی در نیویورک مجله در آن دو شهر را به عنوان به خوبی. پس از آن ما در نهایت می تواند جدا از اتحادیه املاک و جهنم و حتی پیاده رو خواهد بود بسیار شلوغ است. ■

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>