مقدار زیادی از پلاستیک را پر اقیانوس زمین توسط 2040 حتی با فوری اقدام جهانی گزارش می گوید

یک داوطلب پاک کردن رودخانه های اطراف این کانال در داکا, بنگلادش; آن یک کانال قبل از اما مستمر سپرده از زباله های شهری و شهری را مسدود و آن را به طور کامل.

Zabed Hasnain Chowdhury |SOPA تصاویر |LightRocket via Getty Images

بیش از 1.3 میلیارد تن از زباله های پلاستیکی را جریان به اقیانوس های جهان و زمین بیش از دو دهه آینده بدون مداخله گسترده, با توجه به یک گروه از دانشمندان که یک مدل کامپیوتری برای پیگیری جریان جهانی پلاستیکی آلودگی است.

تک-استفاده از پلاستیک است رسید تولید در دهه های اخیر پر کردن اقیانوس ها و زمین با زباله و طاقت فرسا قابلیت مدیریت زباله سیستم در سراسر جهان به دفع و بازیافت پلاستیک.

در حالی که یک تلاش جهانی برای جلوگیری از پلاستیک مصرف و آلودگی می تواند در کاهش آلودگی توسط حدود 80 درصد و حتی تحت بهترین سناریو برای اقدام جهانی در حدود 710 میلیون تن پلاستیک خواهد بود ریخته به محیط زیست توسط 2040 با توجه به یک گزارش جدید “شکستن پلاستیکی موج.”

“این تحقیق علمی است و برای اولین بار به ما یک بینش جامع به مقدار متناوب از زباله های پلاستیکی است که در حال ریخته شدن به جهان زمینی و آبزیان اکوسیستم” کوستاس Velis یک مدرس در دانشگاه لیدز در انگلستان و نویسنده این گزارش در بیانیه ای گفت:.

“ما در حال حاضر یک تصویر بسیار واضح تر از منابع آلودگی و جایی که آن را در نهایت به پایان می رسد تا” Velis گفت.

افزایش تک-استفاده از پلاستیک است که پیش بینی شده به 40 درصد افزایش می دهد در دهه های آینده تبدیل شده است بیشتر مشکل ساز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با ایالات متحده و کشورهای اعراض از محصولات قابل استفاده مجدد و شهرداری ها, پوسته پوسته شدن پشت بازیافت عملیات با توجه به هیت نگرانی.

به مسائل بدتر از همه گیر نیز قطع شده جهانی زباله مدیریت سیستم و باعث کاهش قابل توجهی در قیمت ها.

یک زن هندی عبور از یک پل به عنوان کارگران سوزاندن پلاستیک و زباله در کانال خشک در Jalandhar, هند 10 مه 2018.

Shammi Mehra | خبرگزاری گتی ایماژ

زباله های پلاستیکی را به جریان اقیانوس ها در هر سال پیش بینی شده است به بیش از دو برابر توسط 2040 به گفته محققان کشتار بیشتر زندگی دریایی و ورود به زنجیره غذایی انسان. اکثر دانه های پلاستیکی بسته بندی استفاده می شود تنها یک بار و سپس دور انداخته با بزرگترین منبع آلودگی که از زباله های شهری از خانواده ها.

حتی اگر دولت متعهد به کاهش زباله های پلاستیکی در دو دهه آینده حدود 133 میلیون تن پلاستیک خواهد بود سوخته 77 میلیون تن خواهد ریخته روی زمین و 29 میلیون تن به پایان خواهد رسید تا در اقیانوس محققان پیش بینی شده است.

ادامه مطلب:
سمی microplastic نقاط در حال جمع کردن در کف اقیانوس
سرمایه گذاران بعدی با عملکرد بالا شرط باید در اقیانوس پایداری
زباله های پلاستیکی موج به عنوان COVID-19 رستوران دهید به استفاده از بسته بندی های یکبار مصرف

یک نگرانی عمده است که میزان زباله های پلاستیکی است که آشکارا سوخته است. در حالی که سوزاندن محدودیت مقدار پلاستیک ریخته بودن به اقیانوس و دریاهای روند انتشار سیاره-گرم شدن گازهای گلخانه ای و همچنین سمی سرطان زا مانند دیوکسین جیوه و استایرن گاز است که مضر به سلامت انسان و حیوان.

“سوزاندن یک شمشیر دو لبه است. آن را کاهش می دهد مقدار از پلاستیک است که در نهایت می تواند تا پایان در دریاها و زمین, اما آن را نیز شمار بسیاری از دیگر مشکلات زیست محیطی از جمله یک سهم قابل توجهی در گرم شدن کره زمین” گفت: Ed طبخ یک محقق در دانشگاه لیدز و یک نویسنده از مطالعه است.

یک زن با پوشیدن یک ماسک و یک کیسه پلاستیکی می کشد یک سبد حاوی کیسه های بازیافت از طریق خیابان های پایین منهتن در طول شیوع رمان coronavirus (که باعث COVID-19) در 16 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چین و اندونزی و فیلیپین و ویتنام و تایلند کمک ترین زباله های پلاستیکی به اقیانوس ها با توجه به 2015 گزارش از Ocean Conservancy. چین بزرگترین تولید کننده پلاستیک آلودگی در سطح جهان است.

محققان گفت که جمع آوری زباله است و مهم ترین راه برای کاهش آلودگی اما تاکید کرد که هیچ یک راه حل برای کاهش آلودگی پلاستیکی. گزارش خواست یک تغییر چشمگیر به جهانی پلاستیکی عرضه زنجیره ای برای جلوگیری از هجوم پلاستیک به محیط زیست است.

ترکیبی از برش پلاستیک تولید و مصرف جایگزین پلاستیک با کاغذ یا compostable محصولات ایجاد محصولات قابل بازیافت گسترش جمع آوری زباله ظرفیت در سراسر جهان و مهار زباله صادرات می تواند به کاهش جریان پلاستیکی به اقیانوس ها 80 درصد از سطح پیش بینی شده برای 2040 این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal