پرچم های ملی ایالات متحده و چین با تکان دادن در خارج از ساختمان.

Teh Eng Koon | خبرگزاری گتی ایماژ

روابط بین ایالات متحده و چین — جهان بالا دو اقتصاد — نگاه مجموعه ای به بدتر و آخر بازی است “از دست دادن” وضعیت برای هر دو طرف گفت: یک استاد علوم سیاسی از دانشگاه هاروارد.

که می آید به عنوان رهبران دو کشور — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین — به دنبال حفظ کنترل در داخل کشور به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی هر دو اقتصاد گفت: گراهام آلیسون دانشگاه هاروارد داگلاس دیلون استاد از دولت است.

“آخر بازی احتمالا از دست دادن-از دست دادن گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” در روز سه شنبه.

“من فکر می کنم این خواهد بود وخیم تر در سراسر تخته و من امیدوارم که آنها انجام هر گونه آسیب دائمی” اضافه شده آلیسون بود که معاون وزیر دفاع ایران در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون و مشاور ویژه وزیر دفاع دوران ریاست جمهوری رونالد ریگان.

رقابت بین این دو غول اقتصادی می تواند منجر به فروپاشی اصطلاح فاز یک معامله تجاری و یک ادامه از بازی سرزنش بیش از ریشه های coronavirus استاد توضیح داده شده است.

در علاوه بر این به آلیسون دیگر کارشناسان هشدار داده اند قبل از شیوع کروناویروس که پکن خواهد چهره مشکلات خود را انجام تعهد در فاز یک معامله تجاری که نیاز به چین برای خرید اضافی $200 میلیارد دلار در کالاها و خدمات تا سال 2021 در بالای 2017 سطوح. همه گیر شده است که حتی سخت تر است ،

برخی نیز هشدار داد که افزایش در ایالات متحده-چین تنش می تواند منجر به یک جنگ سرد است. اما Cheng Li یک محقق از موسسه بروکینگز گفت: نه کشور آماده است که حتی اگر روابط رو به وخامت گذاشته بسیار سریع تر از انتظار می رود.

“من فکر نمی کنم سیاستگذاران (در) هر دو طرف واقعا آماده برای چنین جنگ” لی مدیر John L. Thornton چین مرکز و یک عضو ارشد در سیاست خارجی در برنامه بروکینگز گفت: “CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز سه شنبه.

“من فکر می کنم این جنگ خواهد بود ویرانگر وجود خواهد داشت بدون برنده,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم این جنگ باید و می تواند و باید جلوگیری شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی