الویس پریسلی فیلسوف شاه

الویس پریسلی فیلسوف شاه
7 آوریل 1975

الویس پریسلی است عالی رقم در آمریکا زندگی یکی که حضور هر چقدر پیش پا افتاده و یا قابل پیش بینی بروکس هیچ واقعی مقایسه. او مفتخر است به همان اندازه با آستین کوتاه سنگ منتقدان زنان میانسال, شهر ممفیس (آنها در نهایت چیزی به نام بعد از او: بزرگراه) و حتی رئیس جمهور. (نیکسون بود الویس را به کاخ سفید یک بار ساخته شده و او افتخاری با مواد مخدر افسر.) فرهنگی طیف وسیعی از موسیقی خود را گسترش داده و به نقطه ای که در آن نه تنها شامل بازدید از روز بلکه میهنی رسیتال, خالص, کشور, انجیل, و, واقعا, کثیف, بلوز. الویس پدید آمده است به عنوان یک هنرمندبزرگ rockerبزرگ اذوقه رسان از schlockبزرگ تپش قلببزرگ با مته سوراخبزرگ نماد قدرتبزرگ ژامبون یک فرد خوب و بله بزرگ آمریکایی است.

بیست و یک سال پیش الویس اولین پرونده با سام فیلیپس, در, خورشید, برچسب های در ممفیس یک پیمان امضا شد با سرهنگ تام پارکر زیرک کشور کلاهبردار; الویس در زمان خاموش برای RCA Victor نیویورک و هالیوود. امریکا شده است همان از. الویس ناپدید شد به یک فراموشی از احترام و امنیت در ’60s از دست رفته در تعویض فیلم و کسل کننده موسیقی; او صحنه قابل توجه گشت که به عنوان دهه به پایان رسید و در حال حاضر انجام می دهد به عنوان متعالی خورشید شاه که رالف والدو امرسون تنها در مورد خواب — و به عنوان یک غول تناقض است.

الویس به ما می دهد یک راه نشان دادن موسیقی از مجلل آمریکا تسلط خود را از نسخه winner-take-all توهمات است که که جهان به انتظارنشسته بودند تا در خارج از تئاتر که نمایش فیلم های آمریکایی تا کنون از این فیلم آغاز شد. و البته ما پاسخ می دهند: یک مرد خودساخته است و نه خسته کننده اما خود ساخته پادشاه چیز دیگری است. در لباس آبی و قرمز و سفید و در نهایت با یک سوپرمن کیپ و پوشش داده شده با جواهرات هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که جعلی هستند الویس ممکن است بهگزارش بدترین از فرهنگ ما است — او به لاف زدن خودخواه و خود شیفته مهربان مادی به نقطه جنون. اما نیازی نیست که به طور جدی و بدون نیاز به هر چیزی را به طور جدی. “خوبه shucks می گوید:” پسر کشور; آن است که همه چیز یک شوخی از او فاصله است و در شوخ طبعی خود را و او می تواند به خروج از این امریکا بینام unimpressed و غیر.

شما می توانید بشنوید که فاصله امتناع واقعا متعهد خود در بدترین موسیقی و در بهترین خود را; اگر این اتفاقی است که منبع بسیاری از آنچه بی معنی است در مورد الویس آن هم در قلب بسیاری از آنچه که هیجان انگیز و کاریزماتیک است. ممکن است که او هرگز در زمان هر یک از آن را به طور جدی فقط انجام کار خود را و آن را به خوبی تلاش برای لذت بردن از خود و سالم ماندن — نجات برای کسانی که برای اولین بار تنسی سوابق و شب که در اواخر سال 1968 زمانی که او باز گشت نامشخص است و او قرار داده و سوزاننده از جان گذشته نوع زندگی به چند آهنگ که نمی توان در هیچ یک از دیگر موسیقی است.

آن متناوب لحظه. کریسمس تلویزیون ویژه در تصمیم گرفته شده بود; نهایی اختلاف بین سرهنگ پارکر (او می خواست 20 آهنگ های کریسمس و یک لباس مخصوص مهمانی رسمی) و تولید کننده استیو چسباننده (او می خواست خشن, سریع, شلخته نشان می دهد) تا به حال حل و فصل شده است; با الویس را به کمک چسب به دست آورد. بنابراین وجود الویس بود ایستاده در یک استودیو رو به دوربین های تلویزیونی و مخاطبان زنده برای اولین بار در نزدیک به یک دهه در نهایت پله از پشت دیوار نگهدارنده و sycophants او پرداخت می شود برای پنهان کردن او را. و هر کس به تماشای.

نشسته بر روی صحنه در چرم سیاه و سفید احاطه شده توسط دوستان و خشن کمی دسته کوچک موسیقی جاز, جمعیت وز وز او خواند و صحبت و شوخی و تمام اصحاب او پنهان شده بود در طول سال شروع به ریختن کردن. او همیشه می گفت بله, اما این بار او بود گفت: هیچ — بدون طنز نمی کند اما تقریبا با خم کردن بیت از گناه به عنوان اگر او تا به حال خیانت استعداد خود را و خود را. او گفت: مخاطبان در مورد زمان بازگشت در ’55 هنگامی که پلیس در فلوریدا او را مجبور به خواندن بدون حرکت; داستان خنده دار بود اما هیچ چیزی در صدای او ساخته شده است که بسیار روشن چه مقدار از آن صدمه دیده بود. او jibed در بیتلز انکار است که قهرمانان بود که جایگزین او تا به حال تولید شده هر چیزی که او می تواند مطابقت ندارد و سپس او آن را ثابت کرد.

آهسته و ثابت, الویس سنگ به “یک شب.” در لبخند لوئیس اصلی آن درباره یک موج به نام “یک شب گناه است.” الویس تمیز آن را به یک داستان عاشقانه در سال 1958. اما او آواز لوئیس نسخه به عنوان او باید همیشه می خواستم به. او می افتد در داخل و خارج از این دو آهنگ و ناگهان گروه قوچ در موسیقی و الویس lunges و آن را می خورد زنده است. هیچ کس تا به حال شنیده ام او را می خوانم مثل این. فریاد, گریه, growling, آرزو می کنیم. الویس خود ایستاده و جمعیت طول می کشد و آنها با او تشویق برای آنچه که آنها تا به حال تنها برای امید. الویس رفته است فراتر از تمام انتظارات خود را و خود را و آنها آن را باور ندارد. هر خط یک صاعقه. AW YEAH! فریاد یک pal — او منتظر سال برای این لحظه به پایان می رسد آهنگ الویس شناور مانند استاد او را به “یک شب با شما” حتی اجازه می دهد خود را یک کمی “هات داگ!” آواز آرام به خود است.

این بهترین موسیقی از زندگی خود را. اگر تا کنون وجود دارد موسیقی است که خونریزی این بود.

“یک شب” یک جهان از خطر, خواهد, شور, و, طبیعی, نجابت: چیزی است که ارزش جستجو کردن در امریکا از تسلط و آسان شکوه و جلال است که به خوبی ممکن است الویس آخرین کلمه.

آنها به نام الویس جنگلی گربه در آغاز: او از یک فرزند خوانده فرهنگ است که همه آن را با بقیه از امریکا تا به حال خود را در شکل و یکپارچگی است. آن را به عنوان جنوبی اتاق بازرگانی و هرگز خسته و گفت: یک زمین از تضاد. اساسی, مقابل, البته, نمی توانست به واضح تر: سیاه و سفید. همیشه در ریشه جنوبی, فانتزی, جنوبی و جنوب, سیاست, سیاه مرد آماده شد در اوایل ’50s برای یک عقب افتاده تهاجم آمریکا, زندگی در, فانتزی, موسیقی و سیاست است. به عنوان شمال scurried به مقابله با او جنوبی خواهد بود تحت فشار قرار دادند دورتر و دورتر به عجیب و غریب بودن و جنون آن بهترین هنرمندان تا به حال شده است در تلاش برای دفع کردن از زمان پو در پایین. آن سیاست را به حل nightriding و هیستری: آن توهمات خواهد بود کسل کننده برای تمام خود را پر زرق و پارانویا است. تنها موسیقی را دور پاک کردن.

شمال طراحی شده توسط پروتستان اخلاق تنظیم کرده بود و مردان آنها را غریبه: این poorman جنوبی الویس می دانستم که در زمان قدرت از جامعه است. این جامعه بر اساس حاشیه ای در اقتصاد است که خواستار همکاری و وفاداری و اطاعت برای دستیابی به هر چیزی شبیه یک زندگی خوب; آن را یافته بود, دین, اخلاق و موسیقی است. موسیقی کمک نگه داشتن جامعه با هم و انجام سنت ها و ارزش های مشترک است که دراماتیزه حس مکان. موسیقی به لذت بردن عقل و پناهگاه.

موسیقی نیز فرار از جامعه و موسیقی نشان داد زیرین آن. وجود دارد همیشه افرادی که نمی تواند در پیوستن به جامعه بدون توجه به چگونه آنها ممکن است بخواهید برای: tramps, روسپیان, سرآمد, احمقها, جنایتکاران. حیاتی ترین بودند singers; آنها پل شکاف بین جامعه sentimentalized ایده از خود و جهان خارج و ممنوع; آنها هنرمندانی که می تواند جامعه فراتر از خود را به خاطر آنها تا به حال استعداد و عصب به فراتر از آن است.

Jimmie Rodgers بود. او هر پسر بچه ای که تا کنون از خانه فرار کرد, حلق آویز کردن در راه آهن متری bumming در اطراف با سیاه, minstrels, هل دادن محدودیت های زندگی خود را. او جشن گرفته بلند بلند mamas که مالیده پشت او و licked گردن خود را فقط برای درمان سرفه که به کشته شدن او bragged در مورد تفنگ بازی در Beale Street; او خواند واقعی بلوز جاز بازی با لوئیس آرمسترانگ. وجود دارد خیلی اتاق در این کشور او به نظر می رسید به صرفه جویی در بسیاری از چیزهایی که به انجام — چگونه می تواند یک مرد صادق بود راضی به زندگی در درون مرزهای او متولد شد ؟

توسط اواخر 40s و اوایل دههی 50 هنک ویلیامز به ارث برده بود Jimmie Rodgers نقش به عنوان چهره مرکزی در موسیقی کشور اما او اضافه عظیم رزرو: که حاشیه از تنهایی در راجرز امریکا رشد کرده بود به یک جهان مطلق فاجعه است. ویلیامز سنگ برای جامعه ای که او می تواند تعلق ندارد; او خواند به خدا در او نمی تواند کاملا بر این باورند حتی بسیاری از آهنگ ها از زمان های خوب و خوب lovin’ غیر واقعی به نظر می رسید. او یک شاعر از محدودیت و ترس و شکست او رفت و به شدت به یک بعد از کشور جهان به عنوان هر کسی می تواند به این زیبایی, به آن کرامت است. چه گم شده بود که بخشی از جنگلی روح راجرز جشن بود چیزی ویلیامز موسیقی پنهان — احساس خلاصه در یک جمله توسط W. J. نقدی از “ذهن جنوب” که “حتی جنوب جهان فیزیکی یک نوع کیهانی توطئه در برابر واقعیت به نفع عاشقانه”; که حتی اگر الویس جنوبی پر شد با puritans آن را نیز پر از طبیعی به دنیا انگشت و همان مردم بودند هر دو.

در حال رشد در هنک ویلیامز زمان الویس بود هماهنگ به پیچیدگی خود را از ارث او به یک خیال بود و او به دنبال راه خود را به مجموعه ای از هم جدا. همیشه الویس احساس او متفاوت از, اگر نه بهتر از کسانی که در اطراف او. او خود را خط ریش بلند و بازیگری که حس differentness و درمان متفاوت: در این صورت او خود را لگد تیم فوتبال. همکلاسی های دبیرستان به یاد داشته باشید عزم خود را برای شکستن از طریق به عنوان یک کشور خواننده با کمی شانس آنها را نمیفهمد او حتی ممکن است آن را.

اما شما لازم نیست آن را در امریکا در حال انتظار برای کسی که به جلو می آیند و شما ثبت نام. چه لینک بزرگترین rock ‘n’ roll حرفه آتشفشانی جاه طلبی و شهوت برای بیشتر از هر کسی حق دارد انتظار می رود; در برخی موارد امتناع می دانم زمانی که به ترک و یا حتی استراحت. آن است که کمی از اخاب سوزش در زیر Huck فین ژنده پوش از “Freewheelin'” باب دیلن استکبار 0f یک پسر کشور مانند الویس قایقرانی به هالیوود آماده برای هر نوع از موفقیت امریکا ارائه کرده است.

Rock ‘n’ roll گرفتار ئی غیر واقعی روح چنین جاه طلبی در پرونده و به آن شکل. به جای یک احتمال در موسیقی آن جوهر آن از همه چیز یک سنت است. و وقتی که فرم خود را مجبور به مقابله با واقعیت — است که می گویند هنگامی که آن جوان مخاطبان شروع به رشد می کنند — فانتزی تا به حال تبدیل شدن به بخشی از این واقعیت است که باید با آن برخورد; قواعد بازی تغییر کرده بود و آن را یک بازی بهتر بود. “کفش چرم جیر آبی” رشد کرده بود به طور مستقیم به چیزی به عنوان جدی و پیچیده و در عین حال هنوز هم بدون مقدمه به عنوان سنگ نورد را “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” که می پرسد موسیقی سوال “چرا هستند شما پله در آبی جیر کفش؟”

انعکاس از طریق تمام rock ‘n’ roll ساده تقاضا برای صلح از ذهن و یک زمان خوب است. در حالی که تقاضا آسان است برای ایجاد چیزی است که پیچیده تر از به سعی کنید به آن را واقعی و زنده شدن آن. این همه برای تلفن های موبایل ساده و آشکار است; اما این که یک مرد جوان مثل الویس می تواند از طریق شکستن یک جهان به عنوان سخت به عنوان هنک ویلیامز و یک اختراع جدید به جای آن آشکار به نظر می رسد تنها به این دلیل که ما به ارث برده اند الویس جهان و در آن زندگی می کنند.

***

وجود دارد چهار نفر از آنها در استودیوی کوچک: بیل, سیاه, باس بازیکن; اسکاتی مور گیتاریست; در پشت سام فیلیپس تولید کننده و جوان سکسی بچه thumping گیتار خود را به عنوان او آواز می خواند, الویس پریسلی, فقط 19. 1954.

بچه با گیتار … اما آنها بوده است و تلاش برای قرار دادن چیزی در نوار سام نگه می دارد در حال اجرا به عقب — تصنیف های جنگلی, ترانه, هر چیزی — و تا کنون به خوبی آن را فقط نمی توانید آن را. چهار مردان سرد آن را برای یک لحظه نا امید بحث, موسیقی بلوز, Crudup, همیشه, شنیدن که شما kiddin’ مرد حفاری این. بچه خود را می کشد گیتار تا دلقک کمی. او می اندازد تا خود را در یک آهنگ. که همه حق مادر است که همه حق … گه خوردن. او نمی گویند که به طور طبیعی, اما این چیزی است که او در بر داشت در تن صدای خود را اسلاید بیش از این خطوط به عنوان دو نوازندگان آمده در پشت سر او Scotty چیدن ملودی و bassman سیلی دور در تبر خود را با یک ران مرغ. فیلیپس می شنود و آن را آن را دوست دارد و باعث می شود تا ذهن خود را.

آنها برش آهنگ سریع را ابزار مبهم خجالت در آنها تا چه حد رفت و به موسیقی است. سام پخش پشت نوار. مرد آنها را به اجرا ما بری شهر زمانی که آنها شنیدن آن Scotty می گوید; الویس آواز می خواند همراه با خود joshing عملکرد خود را. آنها همه تعجب می کنم اما نه بیش از حد.

در خانه, در حال حاضر, سام می گوید. من عاشق شکل چه باید بکنید با این. سفید, بکن بکن, گروه نمی خواهد آن را لمس ‘علت آن را کاکاسیاه موسیقی و رنگی خواهد شد چون این ادم جنگلی. آن را برای تلفن های موبایل خوب به نظر میرسد اما شاید آن را فقط … بیش از حد عجیب و غریب ؟

سام فیلیپس منتشر شد رکورد; آنچه به دنبال آن بود که اوج خورشید سوابق و rockabilly موسیقی لحظه ای که پسر بودند و مردان و مردان پسر بودند که تمام عیار افسانه پدید آمده است که هنوز هم راه رفتن زمین.

آن را یک انفجار بود و ایستاده بر آن تمام شد الویس. در یک سال او ثبت شده برای سام فیلیپس 10 طرف منتشر شد; در حدود نیمی مشتق شده از کشور آهنگ ها, بقیه در زمان خاموش از بلوز است. بلوز به خصوص نه مورخ. همه در همه ، نه توجه داشته باشید نادرست است. هیچ چیز تلطیف. موسیقی, تمیز, همجنس باز و رایگان. Rockabilly بود سریع تهاجمی موسیقی: ساده, روح, ضربت زنی, تیز گیتار licks, وحشی, کشور, بوگی, پیانو, موسیقی کودکان و نوجوانان که از سراسر جنوب به سوابق سام فیلیپس و مقلدان. Rockabilly آمد و آن رفت وجود دارد که هرگز از حد از آن و حتی از جمله الویس اولین خورشید مجرد — تمام rockabilly بازدید قرار داده و با هم به فروش می رسد کمتر از چربی های بازی دومینو. اما rockabilly ثابت تصویر راک اند رول: از نیمه دیوانه احمق ایستاده روی صحنه آواز خود جرات بیرون. این تنها سبک راک اند رول ثابت کرد که پسر سفید می تواند تمام آن را — که آنها را می توان به عنوان عجیب و غریب به عنوان هیجان انگیز به عنوان ترسناک به عنوان آزاد به عنوان سیاه و سفید مردان بودند که به طور ناگهانی در راه رفتن امریکا امواج رادیو و تلویزیون به عنوان اگر آنها متعلق به آنها است.

الویس را rockabilly (بلوز “که همه حق” و “رمز و راز قطار” کشور “شما Heartbreaker” و دیگران — موسیقی او در پشت سمت چپ زمانی که او به RCA) سزاوار توجه نه تنها به دلیل آن را نشان دهنده همه که الویس و کسانی که او خوانده است برای از دست داده اند — جوانی و سرزندگی و بی گناهی نیست و ما خسته از این داستان ؟ — اما به دلیل این است که بدون شک موسیقی بزرگ است. این احساسی پیچیده موسیقی است که می تواند بازگشت چیزی جدید در هر زمان شما به آن گوش دهید. آنچه من می شنوم بیشتر از آن زمان است که محبت و احترام الویس احساس محدودیت ها و کنوانسیون های زندگی خانوادگی خود را از جامعه خود و در نهایت از زندگی آمریکایی اسیر در کشور خود طرف و امتناع خود را از این محدودیت از هر گونه محدودیت در خود blues. این یک ریتم پذیرش و شورش و شهوت و ارامش, ابتذال و تمایز است. آن را می تواند به نمایش بگذارد ریتم زندگی خود ما به اندازه کافی.

بیش از حد ساخته شده از الویس به عنوان “یک مرد سفید پوست که سنگ سیاه موسیقی معتبر,” به عنوان یک خواننده که سیاه و موسیقی قابل قبول به سفید پوستان; این و بیش از حد بسیاری از سفید پوستان تلاش برای انجام همان چیزی که خراب کرده هر حس از آنچه که الویس را انجام دهید از آنچه در خطر است در شخصی خود فرهنگ است. بیشتر سفید, بلوز, آواز آواز در بلوز; چه چیزی بیرون می آید و یا به طور کامل جعلی یا پشت آن سفید ضربه برای تبدیل شدن به سیاه: به درخواست بیش از حد و بدون ارائه هر چیزی در بازگشت.

واقعی, سفید, بلوز, خوانندگان ایجاد چیزی جدید از بلوز به عنوان Jimmie Rodgers حوض Boggs, الویس و باب دیلن اند; یا آنها آواز خواندن از یک احساس عمیق برای بلوز, اما در یک سبک موسیقی است که blues — نه به طور رسمی به هر حال. برای الویس بلوز بود یک سبک از آزادی چیزی است که او نمی تواند در خانه خود را پر از نقش بازی و قوانین برای شکستن. در آغاز بلوز بود و بیش از هر چیز دیگری یک فانتزی حماسی مبارزه و لذت بخش است که او زندگی می کردند به عنوان او خواند. نه یک فانتزی که رفت زیر سطح زندگی خود را, اما یکی که افزایش یافت راست بیش از آن.

آواز در ’50s قبل از سیاه پوستان شروع به گارد فرهنگ خود را با حسادت آن سزاوار الویس هیچ گناه غرامت پرداخت. آرتور Crudup شکایت آهنگ های خود را ساخته, سفید, مرد, معروف, و او تا به حال حق شکایت دارند اما عمدتا به دلیل او هرگز خود را حق امتیاز. الویس سنگ “که همه حق” و “عزیزم من سمت چپ من” با قدرت بیشتر ذوق و مهارت از Crudup بود; او در اوایل سوابق صدر ریتم و بلوز نمودار; اما هنوز هم این مفهوم همیشه وجود دارد زمانی که Crudup یا ویلی مای تورنتون (که اولین نسخه از “سگ شکاری”) نگاه کردن در جهان است که به قلم آنها را از گرفتن هر چیزی برای خود است که الویس شده اند که هیچ چیز بدون آنها که او صعود به شهرت در پشت خود را. آن است که احتمالا زمان می گویند که این ها مزخرف است; اسرار سیاه و سفید در موسیقی آمریکا در حال درست است که ساده نیست. الویس جلب قدرت از فرهنگ سیاه و سفید, اما او واقعا تقلید سیاه پوستان; هنگامی که او گفت: Sam Phillips او نمی خوانم مثل هیچ کس او گفت: حقیقت. هیچ مرد سفید تا به حال عمیقا جذب موسیقی سیاه و سفید و تبدیل آن پس Jimmie Rodgers; به جای زیر Rodger این سبک موسیقی به عنوان بسیاری از خوب سفید خوانندگان بود تا زمانی که آن را به سادگی تن الویس به دنبال راجرز موسیقی استراتژی و شروع داستان بیش از همه دوباره. او blues شد مجموعه ای از ماجراهای جنسی و به عنوان یک بلوز-آواز دارای زرق و برق خود را سبک بدهکار آنجا به Errol Flynn به عنوان آرتور Crudup. این حس به ساختن فیلم در خارج از آن.

وجود دارد یک نیاز عمیق به دیدن الویس (یا هر بخشی از فرهنگ آمریکایی یکی در مورد مراقبت) شروع کردن در یک زمینه از خلوص خارج و در مخالفت با زندگی آمریکایی به عنوان بسیاری از ما آن را می دانم و آن زندگی می کنند. حتی RCA برای اولین بار ارائه شده الویس به عنوان “یک folksinger” و آن است که تقریبا یک انتقادی کانن که الویس را عامیانه خلوص و بنابراین استعداد خود را خراب بود (a) خود را transmogrification از ساده و بی تکلف پسر کشور به فاسد ستاره پاپ (او با فروش روح خود را به سرهنگ تام یا پارکر فقط آن را به سرقت برده) (b) هالیوود (c) ارتش (d) پول و زندگی (e) همه از بالا. اما هنگامی که الویس چپ ممفیس برای مقابله با مخاطبان ملی به عنوان مرموز به او را به عنوان او به آن او تا به حال به تعریف خود را به طور کامل و او آن را با ارائه خود را معتبر و تعدد در موسیقی است. من او اعلام کرد یک خانه-کرنش یک پسر غرق در عشق به یک پسر واقعی کلیسا یک matinee idol که تنها شوخی یک مرد با بیش از حد بسیاری از لبه های خشن برای هر کسی که تا کنون برای صاف کردن دور.

به ناچار خود را در تعدد باز احتمال این که او می تواند همه چیز را به همه مردم اما اشتیاق خود را به آن را اثبات کند با سوابق مانند “چیزی برای همه” نابود توانایی خود را به تمرکز بر استعداد خود را. او زخم بدون تعهد به هر سبک موسیقی; موسیقی خود را از دست داده که چشمگیر شکل Sam Phillips کمک به آن است. و جاه طلبی خود را منبع بسیار از شدت و احساسات او را به اوایل موسیقی سادگی پیشی گرفته خود را. دو سال پس از ساخت اولین رکورد او تا به حال برنده بیش از هر کسی می دانستم که وجود دارد و با او دست به یک وضعیت که trivialized مبارزه و ساخته خواهد کهنه. موفقیت خود را زندگی او را وارونه; از این به بعد او را به آنچه که او مجموعه های خارج برای دریافت, اما او می خواهم که برای رسیدن به انرژی و تمایل ساخته شده است که پیروزی خود را ممکن است.

این روزها الویس همیشه آواز. در مرحله خود را نشان می دهد مستند “الویس در تور” ما او را آواز به خود در لیموزینها, پشت صحنه, در حال اجرا, پیاده روی, ایستاده, به عنوان بنده خود را متناسب با خود را در اسکودوی کیپ به شانه های او را به عنوان او خود منتظر نشانه. او آواز می خواند موسیقی انجیل عمدتا; در خصوصی موسیقی جهان وجود دارد هیچ فاصله و در همه حال از او عمیق ترین ریشه. فقط به عنوان شخصی که فرهنگ آفتاب سوابق طولانی بود پیش دمیده به چیزی بیش از حد بزرگ برای الویس برای حفظ عنوان خود را به طوری که فرهنگ مشترک از کشور و دین است که در حال حاضر خود را در فضای خصوصی در بیشتر امریکا که او را تبدیل به یک قسمت.

و در مرحله? وجود دارد آن لحظات هنگامی که الویس پریسلی می شکند از طریق عمومی جهانی او ساخته شده است که برای خود و تنها یک احمق یا دروغگو انکار می کند قدرت خود را. چیزی کاملا خود رانده شده توسط دو دهه از تاریخ و اسطوره همه-زنده-در-فرد تبدیل به یک انرژی است که نشئه است — است که به استفاده از این کلمه در آن پیر معنا روشن است. این بیش از حد عظمت است به طور ناگهانی معتبر و الویس به ارمغان می آورد هیجان فراتر از هر چیز دیگری در فرهنگ ما است.

در بهترین الویس نه تنها مظهر اما personalizes خیلی از آنچه خوب است در مورد این محل لذت در رابطه جنسی که گاهی ساده و گاهی اوقات پیچیده اما همیشه باز; عشق از ریشه و احترام به گذشته; رد گذشته و تقاضا برای تازگی; نوع توازن نژادی که برای الویس یک مرد سفید به معنی عمیقی میل با بسیاری از تفاوت های ظریف ظریف از فرهنگ سیاه و سفید همراه با یک اندازه و درک عمیق از خود سفیدی; یک میل سوزان برای پولدار شدن و از آن لذت ببرید, طبیعی محبت برای اتومبیل های بزرگ, زرق و برق لباس برای نمادهای وضعیت که لذت هر دو به عنوان نمادها و در شرایط خود را. او به مدت طولانی از تبدیل شدن به یکی از این نمادها خود را.

الویس طول می کشد قدرت خود را از آزادی تکبر و غرور و ادعا می شود منحصر به فرد است که رشد غنی و عادی درک درستی از آنچه “دموکراسی” و “برابری” همه در مورد هستند: هیچ کس بهتر از من. او طول می کشد قدرت خود را به عنوان به خوبی از تواضع تقوا و باز خود effacing طنز خوب است که بهار از همین منبع: من بهتر از هیچ ، الویس پریسلی حرفه ای تعریف موفقیت در یک دموکراسی است که شاید می تواند در تشخیص خود بهترین در فرهنگ عامه: هیچ محدودیتی برای موفقیت خیلی بزرگ و کامل از آن است که تقریبا غیر ممکن است برای او به درک هر چیزی بیشتر ارزش تلاش برای. اما وحشت به این مدینه فاضله — و یکی ممکن است فکر می کنم که لحظات زیادی الویس هنوز می یابد امتناع خود را از همه که او می تواند بدون مبارزه. الویس ثابت می کند که اسطوره برتری که مخاطبان خود را حل و فصل می تواند به او این لحظات را نشان می دهد به مراتب بیشتر از آن است.

همه در همه وجود دارد و تنها یکی باقی مانده حاضر من می خواهم برای دیدن یکی تجلی که به نحوی خود را از داستان اصلی. الویس را مرحله به عنوان او همیشه; سر و صدا از مخاطبان خواهد او را احاطه کرده اند, به عنوان آن را همیشه خواهد شد. پس از زمان او آغاز خواهد شد آهنگ های باب دیلن. آواز به آرامی الویس آن را همه چیز او است. “من باید دیوانه” او گریه “من نمی دانم آنچه که من تا به حال — تا زمانی که من آن را انداخت همه دور.”

و سپس با عشق خود را در قلب او می خنده. ♦

این قطعه چگال از 25000 کلمه مقاله در الویس پریسلی از “آموزش رمز و راز: تصاویر آمریکا در Rock ‘n’ Roll موسیقی” منتشر شود ممکن است 8 توسط E. S. Dutton و شرکت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de