Elon Musk ایمیل تسلا کارمندان: ‘حتی شکستن است که به دنبال فوق العاده تنگ’

ناصرو | No comments

این عکس از یک تولید نسخه از تسلا مدل Y گنجانده شد در شرکت Q4 2019 گزارش درآمد.

تسلا

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk فرستاده یکی از مشخصه های انگیزشی ایمیل به تمامی کارکنان خود وسیله نقلیه الکتریکی شرکت در روز شنبه حدود ظهر کالیفرنیا زمان.

در این ایمیل که به اشتراک گذاشته شده با CNBC او خواست کارگران را به “همه” خودرو با تولید و تحویل و به آنها گفت که “حتی شکستن است که به دنبال فوق العاده تنگ است.”

روشن نیست که آیا “شکستن حتی” با اشاره به حاشیه سود این شرکت است که ممکن است نیاز به آن را به فروش تعداد معینی از وسایل نقلیه در طول سه ماهه و یا یکی دیگر از متریک مانند تولید اعداد مقابل انتظارات یا چهارم قبل’ آمار و ارقام.

تسلا است که انتظار می رود به گزارش خود را در سه ماهه دوم تولید خودرو و تحویل شماره این هفته قبل از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

در آن اول درآمد سه ماهه به روز رسانی این سال تسلا در راه برگشت به قبل از راهنمایی کرد و گفت که این “ظرفیت نصب شده” به آمار 500,000 خودرو تحویل در سال 2020 اما نامشخص باقی مانده است که چگونه به سرعت آن ایالات متحده آمریکا کارخانه خودرو و تامین کنندگان می تواند تا سطح شیب دار تولید زیر Covid-19 محدودیت.

در آن زمان تسلا همچنین گفت: آن کوتاه مدت سود ارشاد “در برگزاری” تقلیل امید آن ممکن است رسیدن به آن سال از سودآوری است.

این شرکت گانینگ برای گنجاندن در S&P 500 که نیاز به حداقل چهار دوره متوالی از سودآوری است. تسلا سود گزارش کرده است در آخرین آن سه چهارم.

در اوایل این سه ماهه تسلا اصلی تسهیلات ساخت در فرمونت کالیفرنیا تعطیل شد برای بیش از یک ماه به مقامات دستور داد غیر ضروری کسب و کار را تعطیل کند به گسترش Covid-19. تسلا و مشک درگیری با مقامات بیش از محدودیت های اعمال شده و از سر گرفته تولید خودرو شیفت هفته دوم اردیبهشت روز قبل از شهرستان خواهد نور سبز شرکت “سایت-برنامه ویژه” به کارکنان اجازه می دهد در کار است.

این شرکت تولید آخرین مدل Y crossover Suv ها در یک چادر که در آن قبلا ساخته شده و بخشی از آن مدل 3 الکتریکی خودروی سواری. در چادر به عنوان شناخته شده GA4 (یا مجمع عمومی 4) کارگران اتومبیل با بیشتر فرآیندهای دستی به جای پیچیده رباتیک و اتوماسیون گسترده ای از آنها استفاده در محیط داخلی بخشی از گیاه است.

در سه ماهه اول سال تسلا گفت: آن تحویل در سراسر 88,400 وسایل نقلیه از جمله ترکیبی از تحویل 76,200 مدل 3 خودروی سواری و مدل Y crossover Suv ها و ترکیب تحویل 12,200 از مسن تر و گران تر از مدل S و X وسایل نقلیه. آن را به تولید حدود 14000 اتومبیل بیش از آن تحویل در سه ماهه اول — در مجموع 102,672 وسایل نقلیه.

در اینجا ایمیل در تمامیت آن رونویسی توسط CNBC.

موضوع: به چند روز گذشته

به: همه

از: Elon Musk

تاریخ: 29 ژوئن 2020

حتی شکستن است که به دنبال فوق العاده تنگ است. واقعا باعث تفاوت برای هر ماشین شما ساخت و تحویل. لطفا همه برای اطمینان از پیروزی!

با تشکر

Elon

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>