به عنوان رمان coronavirus اسپرد را از طریق ایالات متحده در انتخابات مقدماتی انتخابات و مقامات دولتی در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به اجازه می دهد رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند با خیال راحت ― و یا به تعویق انداختن مقدماتی در دسترس نباشد. مدیریت در شخص رای گیری طی یک اقدام بی سابقه بیماری همه گیر را مجبور مقامات برای غلبه بر ویروس جدید مربوط به موانع: ارائه کافی تمیز کردن وسایل به حوزه های رأی گیری, حرکت, حوزه های رأی گیری در خارج از خانه های پرستاری و حصول اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی نظرسنجی کارگران است.

نیز وجود دارد یک سوال باز: اگر این ویروس همچنان به آلوده کردن تعداد زیادی از مردم چگونه می تواند به کلی انتخابات را با خیال راحت این سقوط ؟

فقط این هفته آریزونا و فلوریدا و ایلینوی برگزار مقدماتی و اوهایو به تعویق افتاد انتخابات آن در تاریخ و زمان آخرین دقیقه باعث گسترده سردرگمی است. چند متحده با آینده مقدماتی از جمله گرجستان, کنتاکی, لوئیزیانا و مریلند نیز اعلام کردند که با به تعویق انداختن خود انتخابات. رای گیری طرفداران حقوق را توصیه متحده گسترش اولیه رای گیری و دسترسی به هیچ بهانه ای رای گیری غایب, در میان دیگر اقدامات. یک گروه حمایت علت شایع به نام برای تاخیر در فرد رای گیری برای “حداقل چند هفته آینده.”

با توجه به دلهره آور چالش های لجستیکی از برگزاری انتخابات در زمان coronavirus ما تا به حال بسیاری از سوالات را برای ریک Hasen, انتخابات, کارشناس حقوقی و یک قانون و استاد علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. او نویسنده چندین کتاب در مورد انتخابات از جمله “انتخابات بحران: حقه های کثیف, بی اعتمادی و تهدید به دموکراسی آمریکایی” منتشر کرد و در این سال. این مصاحبه شده و تغلیظ شده برای وضوح.

بنابراین آنچه اتفاق افتاده در طول رای گیری در چهار ایالت این هفته ؟

ما فقط تا به حال رای گیری در سه تا از این چهار متحده [است که برنامه ریزی شده بود به رای] از آنجا که در یک کشور در آخرین لحظه فرماندار و اوهایو انتخابات اساسا به تعویق افتاد اولیه با وجود یک دادگاه گفت که اصلی نباید به تعویق افتاد. در کشورهای دیگر که در آن رای گیری در واقع صورت گرفت ما شاهد تعدادی از مشکلات از جمله از دست رفته نظرسنجی کارگران در آخرین لحظه مردم deputized به عنوان قضات انتخابات برخی شرایط غیر بهداشتی در حوزه های رأی گیری و چه خواهد شد و احتمالا تبدیل به یک کاهش در میزان مشارکت در این انتخابات است.

چگونه می تواند متحده برگزاری انتخابات بدون اینکه در تخلف از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هدایت اجتناب از تجمع بیش از 50 نفر ؟

من نه همه که آشنا با CDC راهنمایی اما من باور دارم که راهنمایی های مربوط به فعالیت های اجتماعی. من مطمئن هستم که آن را مربوط به فعالیت های دولت. بنابراین یک گروه از آتش نشانان به عنوان مثال در یک آتش سوزی وجود دارد ممکن است مردم بیش از CDC توصیه می کند. [یادداشت سردبیر: در اوایل این هفته CDC با صدور دستورالعمل برای اجتماعات بزرگ از بیش از 50 نفر جداگانه با راهنمایی برای محل کار اولین پاسخ دهندگان و حوزه های رأی گیری.] اما من فکر می کنم یک سوال بپرسید که چگونه می توانید از انتخابات انجام شده بود با خیال راحت در این شرایط که در آن ما نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله? من فکر می کنم آن را یک چالش است. این یک چالش است چرا که مردم در صف برای رای دادن در روز انتخابات. مردم در حال دست زدن همان و ماشین آلات و همان سطوح. کسانی که نمی تواند به طور مداوم تمیز بین هر یک از رای دهندگان. پس از آن خواهد بود دشوار است. من فکر می کنم این است که چرا شما در حال دیدن بسیاری از مقامات دولتی در تلاش برای به تاخیر انداختن خود مقدماتی به بعد از نقطه در زمان. و البته افزایش استفاده از غایب انتخابات می تواند بسیار افزایش ایمنی از رای گیری در این مرحله از آنجا که شما در حال نگه داشتن مردم دورتر از یکدیگر و اجازه دادن به مردم برای رای دادن در راحتی از خانه خود را.

چه اختیارات قانونی انجام متحده باید برای به تعویق انداختن انتخابات مانند اتفاق افتاده در اوهایو?

پس این است که یک دولت توسط دولت سوال اگر ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری. انتخابات ریاست جمهوری تنظیم شده توسط قانون فدرال از تاریخ انتخابات ریاست جمهوری. پس از آن می تواند به راحتی نمی توان به تعویق افتاد. و با وجود مفاد قانون اساسی برای چه اتفاقی می افتد اگر انتخابات نمی گیرد. این سوال که آیا یا نه یک دولت می تواند به تعویق انداختن اولیه یک تابع از آنچه در قانون اساسی دولت و وزارت امور خارجه اساسنامه می گویند. یکی از نقاط من را در کتاب “انتخابات بحران” که در آن نوشته شده بود قبل از این coronavirus بحران به وجود آمد این است که بسیاری از کشورهای کافی ندارند, برنامه ریزی کارشناسی در محل برای مقابله با پرسش از انتخابات شرایط اضطراری این که آیا آن یک طوفان یک حمله سایبری و یا در این مورد یک بیماری همه گیر. بنابراین ما واقعا نیاز به قانونگذاران ایالتی و کنگره در حال حاضر به فکر کردن در مورد چه مراحلی باید انجام شود در ماه نوامبر به اطمینان دهم که به عنوان بسیاری از مردم ممکن است قادر به اعمال حق رای دادن و رای دادن.

بنابراین در سطح محلی برای مثال کسی که تصمیم می گیرد چه تغییراتی دریافت شده در انتخابات روز ؟

دوباره, این دولت توسط دولت سوال. اغلب تصمیم گیری در مورد بسته شدن حوزه های رأی گیری و یا رای گیری تغییرات انجام شده توسط شهرستان انتخابات انجمن. گاهی اوقات آنها می آیند از یک دولت بخشنامه. چرا که ما چنین غیر متمرکز انتخابات در ایالات متحده سیستم ما نیست اجرای یک انتخابات برای رئیس جمهور ما اجرا چیزی شبیه به 8000 یا 9000 در انتخابات برای رئیس جمهور. با توجه به این که ما که آن را واقعا سخت به تعمیم در مورد کسی که دارای اقتدار است.

من باید اضافه کنید که تا زمانی که تصمیم دادگاه عالی در Shelby County v. دارنده مورد در سال 2013 قبل از هر حوزه های رأی گیری می تواند بسته در یک دولت است که تا به حال سابقه تبعیض نژادی در رای گیری تصویب تا به حال به دست آمده از وزارت دادگستری و یا [از] یک دادگاه در واشنگتن که برای حفاظت از رای دهندگان در حال حاضر از بین رفته اند.

هنگامی که تغییرات ساخته شده در روز انتخابات مانند آنها در این هفته, برای مثال, چگونه انتخابات در برقراری ارتباط این تغییرات? چگونه رای دهندگان قرار است برای پیدا کردن اگر آنها رای گیری محل منتقل شد?

بنابراین این بسیار مشکل است چرا که اغلب وجود دارد کافی نیست ارتباطی است. اغلب این اطلاعات خواهد شد به نظر می رسد در وب سایت دولت. گاهی اوقات رای دهندگان نمی یاد که یک رای گیری محل نقل مکان کرد و یا تغییر داد تا زمانی که آنها سعی می کنید و نشان می دهد تا به رای دادن. عمل خوب دیگر این است که انتخابات باید انجام آنچه آنها می توانند برای استفاده از انواع روشهای ارتباطی از جمله رسانه های اجتماعی, به تلاش برای بدست آوردن کلمه را در مورد هر گونه تغییر در مکان سنجی و یا قوانین. یکی از چیزهایی که ما قبلا دیدم در اوهایو بود که فوق العاده سردرگمی در مورد اینکه آیا انتخابات بود ، نظرسنجی کارگران نمی دانم اگر آنها قرار بود به نشان می دهد تا روز قبل از. من فکر می کنم آنچه ما دیدیم روز سه شنبه در اوهایو و در کشورهای دیگر نشانه خوبی است برای کسانی متحده که هنوز مقدماتی است که آنها بهتر از برنامه های خوب در محل از جمله استفاده گسترده از غایب انتخابات. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک افزایش بزرگ در غایب انتخابات برای باقی مانده مقدماتی با توجه به خطرات ناشی از رفتن به محل رای.

چگونه متحده حفاظت از حق رای که تغییرات ساخته شده است ؟ و آنچه بیشتر باید متحده انجام می شود ؟

برخی از کشورها لازم نیست که یک سابقه بسیار خوبی از حفاظت از حقوق رای دادن. پس از آن است رفتن به نیاز عمومی یا رای گیری گروه های حقوق به فشار متحده به مطمئن شوید که مردم هستند و نه محروم. من فکر می کنم متحده باید درخواست خود را: چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که به عنوان بسیاری از رای دهندگان که ممکن است تحت این شرایط دشوار هنوز هم ممکن است قادر به اعمال حقوق قانونی خود و ثبت نام و رای دادن ؟

و من می خواهم به تاکید این نکته در مورد ثبت نام رای دهندگان به دلیل من فکر می کنم آن را بسیار کمتر توجه در این گفتگو از رای گیری خود را. بسیاری از مردم خواهد بود معمولا ثبت نام برای رای دادن در حال حاضر و نوامبر است. تحت قوانین ایالتی هستند قطع بار برای زمانی که شما می توانید ثبت نام برای رای دادن. اگر مردم به ثبت نام برای رای دادن در فرد این نیز می تواند ایجاد مشکلات در صورت وجود سفارشات به بازدید از ساختمان های دولتی و ساختمان های دولتی تعطیل هستند. بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای کشورهای در صورتی که در واقع در مورد مراقبت از حقوق رای دادن به حرکت به صورت آنلاین ثبت نام رای دهندگان اگر آنها در حال حاضر نیست آن را داشته باشد. بسیاری از ایالت ها باید آنلاین ثبت نام رای دهندگان در برخی نمی کنند. اما ارائه راه هایی که مردم می توانند حقوق قانون اساسی خود را بدون نیاز به نشان می دهد تا در فرد چیزی است که باید در ذهن همه انتخابات مدیران در سراسر کشور است.

چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است قبل از اینکه در شرایط یک بحران ؟ و اگر چنین است چه متحده انجام دهد و آنچه ما یاد بگیرند ؟

ما تا به حال رای گیری در حال وقوع در 9/11 در نیویورک است. بود که فدرال انتخابات. آنها قادر بودند برای به تعویق انداختن که انتخابات و برنامه ریزی مجدد آن است. من فکر می کنم این درس ما باید یاد می گرفتم که آن را بسیار مهم برای داشتن یک نسخه پشتیبان تهیه طرح اضطراری در محل در صورت اختلال. نزدیک ترین چیزی است که احتمالا رای گیری که صورت گرفت در طول آنفولانزای همه گیر در سال 1918 و رای گیری مختل شد در تعدادی از مکان های. رأی-با-ایمیل بود نه واقعا یک چیزی که در آن زمان. و بسیاری از مردم به پایان رسید تا بودن محروم. وجود دارد از ورود مردم به صف یی در حوزه های رأی گیری که شما می دانید به نظر می رسد مانند یک تصویر عجیب و غریب. اما آن را احتمالا نمی خواهد به نظر می رسد عجیب و غریب به ما در حال حاضر.

آنچه در مورد طوفان?

بنابراین فلوریدا ایالتی است که اغلب با مشکلات طوفان رخ داده در طول رای گیری شود. آنها تصویب قوانین برای برخورد با رای گیری و آنها را تسهیلات برای مثال گسترش دوره از رای گیری اولیه و یا اجازه می دهد مردم به رای دادن در خارج از محل رای گیری در شرایط اضطراری. به عنوان من جزئیات در “انتخابات بحران” حتی با این قوانین گاهی اوقات انتخابات مدیران امور را به دست خود مانند یک انتخابات مدیر در یک شهرستان در فلوریدا که افراد مجاز به رای دادن الکترونیکی ارسال در یک رای گیری توسط ایمیل بود که در برابر قوانین و نه بخشی از قوانین اضطراری.

من فکر می کنم آن را بسیار مشکل ساز برای انتخابات مدیران حتی با بهترین نیات به تغییر رای گیری قوانین حتی به enfranchise رای دهندگان اگر آن را در تخلف از قانون دولت. و به این دلیل من فکر می کنم متحده نیاز به فکر کردن در حال حاضر قبل از اینکه ما به این مجموعه بعد از رای گیری به عنوان به آنچه که قوانین باید در شرایط اضطراری. بنابراین همه در همان صفحه. چون ما نمی خواهیم مختلف انتخابات مدیران آینده با قوانین مختلف است که ممکن است یا نه ممکن است عادلانه و امن به عنوان وسیله ای برای رای گیری.

شما چه فکر میکنید خواهد بود بیشتر تحت تاثیر تغییرات به رای گیری مقررات ناشی از کوروناویروس? وجود دارد برخی از کشورها آن را می تواند تحت تاثیر قرار بیش از دیگران و یا برخی از جمعیت آن را می تواند تحت تاثیر قرار بیش از دیگران است ؟

اگر ما به ایجاد تسهیلات برای افزایش رای-با-پست الکترونیکی من فکر می کنم وجود دارد یک بار خاص که قرار می گیرد در رای دهندگان چه کسانی هستند بیشتر مستعد ابتلا به عوارض جدی اگر آنها به این ویروس است.

و بنابراین من فکر می کنم که مهم ترین چیز در حال حاضر است که برای انتخابات به فکر می کنم در مورد کسانی که در جمعیت های آسیب پذیر و از آنها بخواهید آنچه آنها می توانید انجام دهید برای اطمینان حاصل شود که آنها نه محروم. ما نمی دانیم که چه کارهایی می خواهید به نگاه مانند در حال حاضر در ماه نوامبر. من قطعا امیدواریم که همه چیز در حال بهتر است اما ما باید برنامه ریزی به عنوان اینکه همه چیز در حال رفتن به بهتر و ارائه ابزار در حال حاضر به طوری که هر واجد شرایط رای دهندگان قادر خواهد بود به یک وسیله با خیال راحت پای صندوق رای.

با توجه به تاثیر بالقوه این ویروس می کند که ایالات متحده نیاز به ایجاد تغییرات به چگونه آن را آرا قبل از ماه نوامبر در سطح فدرال?

من از قوانین فدرال. من به تازگی نوشت: یک قطعه تخته سنگ دفاع است که کنگره با تصویب یک قانون نیاز متحده که در حال حاضر نمی ارائه هیچ بهانه ای رای توسط پست الکترونیکی به نیاز است که دولت این کار را در ماه نوامبر. من فکر می کنم کنگره نیز نیاز به آمده تا با کمک های مالی. فرض کنید ما همچنان مشکل وجود دارد رفتن به یک سیل جدید رای-با-ایمیل رای دهندگان. آن را گران تر به فرایند رای گیری و کشورهای در حال رفتن به نیاز به کمک آنها می توانید در این محیط. بنابراین من حمایت تاشو به برخی از coronavirus صورتحساب است که قبل از کنگره در حال حاضر بودجه اضافی و این دستور به صورت متحده اجازه می دهد تا این گزینه است. ما همچنین نیاز به حمایت رای دهندگان که رای توسط غایب [رای گیری] چون یکی از چیزهایی که ما می دانیم این است که رای غیابی بسیار بیشتر احتمال دارد به پرتاب برای noncompliance.

و همچنین ما می دانیم که اگر چه تقلب انتخابات بسیار نادر در این کشور که انتخابات جنایات اتفاق می افتد, آنها تمایل به اتفاق می افتد با غیابی. و بنابراین ما باید قوانین را به مطمئن شوید که هیچ رای گیری دستکاری.

با توجه به تمام این تدارکات درگیر با رای توسط پست الکترونیکی و غیر متمرکز طبیعت ما انتخابات است و لجستیکی ممکن است که ما می تواند رول در مقیاس کامل رای توسط سیستم ایمیل توسط ماه نوامبر ؟

من دفاع از یک رای کامل توسط سیستم پست الکترونیکی برای نوامبر. من نمی گویم ما باید تنها رای توسط ایمیل. من فکر می کنم که خواهد بود بسیار دشوار به انجام. در آن زمان ایالات متحده است که باید نقل مکان کرد و در این جهت سال به سیستم های خود را در محل. آنچه من پیشنهاد این است که رای دهندگان باید این گزینه رای گیری توسط absentee ballot. من فکر می کنم این چیزی است که شدنی است تا زمانی که وجود دارد به اندازه کافی برنامه ریزی و منابع, و ما شروع به فکر کردن در مورد آن در حال حاضر.

می توانید از انتخابات موکول شود و یا لغو ؟ شما می توانید بحث در مورد قانون اساسی از جنبه های که ؟

قانون اساسی به کنگره این قدرت را تعیین زمان انتخابات. کنگره انجام داده است که در این اساسنامه به منظور تغییر تاریخ انتخابات. که قانون را باید تغییر داد. من همین حالا پیش بینی است که اتفاق می افتد. که واقعا یک نگرانی من اگر چه من می شنوم که یک معامله بزرگ است.

من خیلی بیشتر نگران آن است که دولت فدرال یا دولت و مقامات همانطور که دیدیم در اوهایو به تازگی می گویند مردم باید به دور ماندن از حوزه های رأی گیری در روز انتخابات. که نمی خواهد به تعویق انداختن انتخابات در روز, اما خواهد بود که محرومیت بالقوه میلیون ها نفر از مردم است. و به همین دلیل من فکر می کنم ما نیاز به یک غایب رای گیری از سیستم پشتیبان گیری چرا که اگر انتخابات صورت می گیرد و مردم می توانند به رای گیری مکان های رای گیری می تواند انجام شود توسط کسانی که قادر به رای دادن در اوایل و یا غایب قبل از ممکن است وجود دارد برخی از محدودیت.

و یا در مورد انتخابات ریاست جمهوری قانونگذاران ایالتی ممکن است بازگشت قدرت که قانون اساسی به آنها برای تعیین انتخاب کنندگان به کالج انتخاباتی به طور مستقیم. است که قوه مقننه ایالتی در ایالت پنسیلوانیا ممکن است می گویند شما می دانید ما در حال رفتن به اجازه دهید رای دهندگان رای برای رئیس جمهور این زمان. ما در حال رفتن به تصمیم می گیرید که می شود پنسیلوانیا کالج انتخاباتی رای. من فکر می کنم که خواهد بود عمیقا ضد دموکراتیک و خطرناک است. من نمی خواهم که به اتفاق می افتد و من نمی خواهم بهانه ای به “خوب رای دهندگان می توانند رای نیست” است که بیشتر از همه دلیل من فکر می کنم ما نیاز به این رای توسط ایمیل پشتیبان سیستم در محل به عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است.

وجود اختلاف بر سر اینکه آیا دولت قوه مقننه می تواند تصمیم به بازگشت قدرت به تعیین انتخاب کنندگان به طور مستقیم و این که آیا آن را به اتفاق می افتد از طریق قوانین عادی با امضا فرماندار یا [منتقل می شود به] قانون بیش از حق وتو و یا اگر آن را می تواند انجام شود توسط قوه مقننه ایالتی اقدام یک جانبه. من امیدوارم که ما هرگز به این تست برای پیدا کردن جواب.

راشل Glickhouse کمک گزارش

شما می توانید به عنوان خوانده شده اصلی ProPublica مقاله در اینجا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی