انتخابات ترس رای گیری تغییرات را اشتباه رای دهندگان در ماه نوامبر

یک قطره اصلی او در انتخابات خارج از دنور انتخابات بخش مرکز رای گیری به او رای اولیه انتخابات در 30 ژوئن 2020.

مایکل Ciaglo | گتی ایماژ

رای گیری مقامات نگران هستند که تغییرات شدید به مراحل انتخابات در پاسخ به coronavirus را اشتباه رای دهندگان در ماه نوامبر.

ده ها تن از کشورها گسترش یافته اند رای توسط پست الکترونیکی و دسترسی به مردم یک راه جایگزین با خیال راحت به بازیگران در یک رای گیری در ماه نوامبر. چند متحده نیز راه اندازی بیشتر رای مکان و برخی از آنها با توجه به گسترش رای گیری دوره به گسترش مردم امید بستن برای فرد رای گیری.

در حالی که انتخابات ramped تا تلاش های ارتباطی در سراسر کشور به اطلاع رای دهندگان از تمام تغییرات و نگرانی باقی می ماند که رای دهندگان را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است به نگه دارید تا.

در حال حاضر, شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از سردرگمی رای دهندگان در انتخابات مقدماتی. رای دهندگان محلی گفت رسانه های خبری در نیوجرسی که آنها اشتباه در مورد که در آن به بازیگران خود را به رای گیری در دولت ریاست جمهوری ابتدایی سهشنبه گذشته. دیگران گفتند که هرگز دریافت یک رای گیری با وجود یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی تضمین این که تمام رای دهندگان را دریافت یا رای گیری و یا یک نرم افزار به صورت یکی در پست الکترونیکی.

رای دهندگان در پنسیلوانیا برگزار شد که در آن ریاست جمهوری اولیه ژوئن 2 اشاره کرد که دیرین رای گیری مکان نقل مکان کرده بود در جای دیگر بعد از رای گیری و در نتیجه سردرگمی و سرخوردگی.

گرجستان در طول اولیه آن در تاریخ 9 ژوئن تصمیم به پرده برداری از یک سیستم رای گیری جدید منجر به سردرگمی در میان نظرسنجی کارگران که نمی شد به درستی آموزش دیده در استفاده از ماشین آلات. رای دهندگان دچار صف های طولانی و تاخیر و همچنین به عنوان ویژگی های و مسائل تدارکاتی. منتقدان گفت: دولت اولیه ضعیف بود اعدام شد و به مثابه سرکوب رای دهندگان.

پیش بینی سردرگمی در ماه نوامبر

بسیاری از ایالت ها از ترس این که این نوع از سردرگمی که در آن رای دهندگان هستند یا بی اطلاع و یا اطلاعات غلط در مورد چگونه به بازیگران یک رای گیری را نیز رخ می دهد در طول Nov. 3 انتخابات.

“جدا از مسائل اجرایی از حوزه های رأی گیری, نظرسنجی, مدیران Covid-19 منابع و پردازش غیابی توانایی ما برای آموزش به رای دهندگان در تغییرات (یا فقدان آن) را یک نقش کلیدی در موفقیت انتخابات نوامبر گفت:” کریس Whitmire مدیر اطلاعات عمومی در کارولینای جنوبی کمیسیون انتخابات.

واضح ترین منبع بالقوه از رای دهندگان سردرگمی برای کارولینای جنوبی عدم وجود قوانین جدید در جای خود برای انتخابات ریاست جمهوری Whitmire گفت.

رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر امضا قانون که مجاز هر رای دهنده در کارولینای جنوبی به درخواست یک غایب رای گیری اولیه و رواناب انتخابات است. و یک دادگاه فدرال حکم گفت که کسانی که درخواست غایب رای گیری نیاز نیست یک شاهد. این قوانین شده اند و ترک “بدون هیچ تغییری به مراحل انتخابات” در حال حاضر با توجه به Whitmire.

“اگر وجود دارد تغییرات خواهیم کار به آموزش رای دهندگان در آن است. اگر وجود دارد هیچ تغییرات ما را مجبور به کار برای اطمینان از رای دهندگان می دانند که قوانین در محل اولیه و دیگر اعمال می شود” Whitmire اضافه شده است.

کارولینای جنوبی بوده است و در حال ظهور به عنوان یک coronavirus نقطه داغ در هفته های اخیر با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری پیش بینی شتاب در Covid-19 مرگ و میر در کشور در چند هفته آینده.

یک نشانه به یاد رای دهندگان در بالتیمور به عمل اجتماعی فاصله. روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

“ما می دانیم که تعدادی از Covid موارد در حال گسترش در کشور در سطوح و بیشتر نگران هستند امروز بیش از همیشه در مورد تاثیر در ماه نوامبر” Whitmire گفت. “ما نمی دانیم که اگر مجمع عمومی را دوباره گسترش دلایل و یا هر گونه تغییرات دیگر و اگر هر از چند انتظار دادگاه خواهد شد در نتیجه هر گونه تغییر.”

در میسوری, وزیر امور خارجه, جی Ashcroft گفت: او قصد دارد به بسیج تیم خود را در چند هفته آینده به “توضیح دهید که چه چیزی تغییر کرده است و آنچه مردم را از گزینه ها برای رای گیری.”

دولت قوه مقننه گسترش رأی-با-ایمیل مقررات, اضافه کردن ایمیل در رای گیری گزینه های Ashcroft گفت. این گزینه شبیه به هیچ بهانه ای رای گیری غایب اما کمی متفاوت با توجه به Ashcroft.

هر کسی که در دولت می تواند درخواست یک غایب رای گیری در این سال دولت قوه مقننه تعیین می شود. اما انتخابات پاکت نامه باید محضری شود مگر اینکه رای دهندگان است ضعف سيستم ايمنی و یا سن 65 ساله یا مسن تر و یا شرایط دیگر که ممکن است قرار داده و سلامت آنها در خطر است. دفتر اسناد رسمی مورد نیاز است و آنچه که نگرانی Ashcroft که به پیشنهاد CNBC که رای دهندگان ممکن است آگاه از این تمایز است.

“این است که در برابر میسوری قانون برای یک دفتر اسناد رسمی به اتهام به محضر داری غایب رای گیری” Ashcroft گفت. “این است که برابر قانون به یک دفتر اسناد رسمی به اتهام به محضر داری پست الکترونیکی-در انتخابات.” دفتر کار خود قرار داده است با هم یک لیست از سازمان است که توافق کرده اند که به ارائه رایگان خدمات دفتر اسناد رسمی برای پست الکترونیکی-در و غیابی.

جلوتر

چند مقامات دولتی گفت: CNBC آنها در حال آماده سازی برای overcommunicate با رای دهندگان به کاهش پتانسیل برای سردرگمی پیش از روز انتخابات.

“دفتر ما شده است به طور فعال در تلاش برای حفظ Alabamians اطلاع به موقع و کارآمد” گفت: فضل Newcombe وزیر مطبوعات به آلاباما وزیر امور خارجه ،

در هفته منتهی به حالت اولیه runoffs, “ما, دفتر, راه اندازی شد, چند رسانه ای, کمپین اطلاع Alabamians از این فرصت برای رای گیری غایب و همچنین انتخابات مهم تاریخ به آگاهی از. ما فرستاده اند و هفتگی مطبوعات یادآوری Alabamians در مورد چگونه بسیاری از روز باقی مانده است برای درخواست رای گیری غایب و حتی معرفی یک ویدیو که پیاده روی رای دهندگان از طریق روند درخواست و مصاحبه غایب رای گیری.”

یک انتخابات رسمی می پوشد یک ماسک و پشت پلاستیکی مانع او به عنوان چک در رای دهندگان در McKinley فناوری دبیرستان در اولیه روز انتخابات در تاریخ 2 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

مقامات در آیداهو باید به دنبال راه های جدید برای رسیدن به رای دهندگان گفت: چاد Houck ارشد معاون وزیر امور خارجه.

دفتر و همچنین به عنوان های مختلف, آیداهو, شهرستان, کار کرده اند در حال گسترش حضور رسانه های اجتماعی خود به خصوص در Facebook به رسیدن به مخاطبان که ممکن است به عنوان آگاهی از تغییرات.

“آنها یافت می شود مخاطبان بیشتری وجود دارد و رو به رشد مخاطبان وجود دارد که در حال حاضر آنها را به یک صدای بهتر که ما را به حرکت ایجاد تغییرات و یا به عنوان چیزهایی تکامل رفتن به جلو” Houck گفت که دفتر او است که به دنبال در روز انتخابات ابزارهای ارتباطی است که ما احتمالا سعی خواهد کرد برای تست در نوامبر است.”

در تلاش برای ایجاد روند رای گیری آسان تر میشیگان انتخابات در حال خلبانی انتخابات-سرویس ردیابی که اجازه می دهد تا رای خود را به نگه داشتن زبانه ها در فردی خود رای با توجه به جیک Rollow مدیر ارتباطات و امور خارجی در وزیر امور خارجه ،

“به نظر می رسد مانند بسیاری از ایمیل پیگیری خدمات ارائه شده توسط شرکت هایی که کشتی سفارشات به افراد” Rollow گفت. “از طریق استفاده از هوشمند بارکد روی پاکت رای دهندگان می توانید رای گیری وضعیت به عنوان آن می رود از کارمند و سپس آنها را به بازگشت به فروشنده.”

وضعیت استخدام این برنامه ردیابی طی ماه اوت اولیه “و با انتظار در حال گسترش در سطح ایالت در ماه نوامبر” Rollow اضافه شده است.

خود را برای ریاست جمهوری اولیه ایندیانا صرف یک بخش اختصاص داده شده به مراقبت در قانون بودجه در یک رای دهندگان کمپین امداد “که به اطلاع رای دهندگان از تغییرات به انتخابات و توصیه آنها را به درخواست یک غایب رای گیری گفت:” ایان Hauer اقدام مدیر ارتباطات در, وزیر امور خارجه ،

“اگر تغییرات ساخته شده به انتخابات عمومی ما به احتمال زیاد با استفاده از یک شبیه کمپین امداد (در بیشتر ما به طور معمول توسعه مبارزات انتخاباتی),” Hauer اضافه شده است.

در ماه مارس در کنگره اختصاص 400 میلیون دلار برای انتخابات کمک کمیسیون به ارائه متحده با کمک “برای جلوگیری از, آماده شدن برای و پاسخ به coronavirus در داخل کشور و یا در سطح بین المللی برای سال 2020 فدرال چرخه انتخابات.” اما دولت و مقامات محلی شده است اصرار کنگره به مناسب پول بیشتر بحث بودجه به سرعت در حال تخلیه.

“آن را به دنبال مانند من صرف نزدیک به 60% از من مراقبت در قانون بودجه اولیه انتخابات” Jared Dearing مدیر اجرایی کنتاکی دولت هیئت مدیره از انتخابات گفت. “برای قرار دادن که در زمینه ما انتظار دارند میزان مشارکت از 30 درصد است که یک رکورد برای یک اولیه انتخابات به اندازه 70 ٪ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر