معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در مصاحبه با CNBC در روز جمعه که یک بهبود اقتصادی از coronavirus همه گیر به نظر می رسد “یک راه طولانی به دور است.”

او همچنین محکوم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بحران سرزنش او برای از دست زندگی و اقتصادی خراب کردن.

در مصاحبه با “Squawk Box” ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مورد انتقاد قرار 2017 جمهوریخواه کاهش مالیات و سوال چگونه ایالات متحده می تواند با استفاده از درآمد از دست رفته آن را به عنوان تلاش برای بلند کردن یک اقتصاد ویران. بیش از 38 میلیون نفر ثبت مدعیان متحده پس از آغاز گسترده مستندات به سرعت همه گیر و تولید ناخالص داخلی است و انتظار می رود به سقوط آزاد در سه ماهه دوم.

“تصور کنید اگر ما تا به حال که 2 تریلیون دلار در حال حاضر به عنوان ما به امید خدا بهبودی است که یک راه طولانی دور که من آن را ببینید در حال حاضر” بایدن گفت CNBC اندرو راس Sorkin.

او در یک اقدام بی سابقه در انتخابات ریاست جمهوری که در آن همه گیر و فروپاشی اقتصادی و مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ — را تحت الشعاع قرار هر موضوع دیگر. ویروس مجبور است هر دو حزب عمده نامزدها به توقف فرد در حوادث, بیش از دو ماه به عنوان وقت در تلاش برای دفاع از یک ویروس که پاسخ منتقدان مانند بایدن به نام کند و ناکافی است.

معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (D) صحبت می کند در مورد کوروناویروس و پاسخ به آن در هتل Du Pont در ویلمینگتون DE.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

“کندی خود شده است و هزینه زندگی و هزینه مشاغل و هزینه توانایی ما را به دوباره بجای اول برگشتن” معاون سابق رئیس جمهور در روز جمعه گفت. بایدن گفت که او را coronavirus واکسن رایگان برای همه در ایالات متحده است.

در بیانیه ای اعلام کرد بایدن در پاسخ به اظهارات سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “ارائه شده دولت و رهبران محلی با اطلاعات محور دستورالعمل برای بازگشایی جوامع خود را در امن و مسئول راه متحده کمک کرد تا سطح شیب دار خود را تست قابلیت های بحرانی رسید [تجهیزات حفاظت شخصی] و منابع دیگر که در آن آنها مورد نیاز است.” او افزود که رئیس جمهور گرفته و مراحل را به “اطمینان ما ظهور قوی تر از همیشه قبل از.”

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 1.5 میلیون Covid-19 موارد این بیماری منجر به بیش از 94,000 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمادگی برای وقوع و تلاش به سطح شیب دار تا تست تحت خاص موشکافی به عنوان موارد در امریکا به سرعت رشد هر کشور دیگری در این بهار.

به عنوان متحده ضرب و شتم توسط کسب و کار تعطیلی و بیکاری شروع به بازگشایی اقتصاد خود را, برخی هنوز هم دیده می شود عفونتها کاهش است. در واشنگتن سیاستگذاران تقسیم می شوند بیش از اینکه به نونهالان با مشتقات جزئی ری استارت در حالی که با تمرکز بر تست و یا ارسال مطلب فدرال تسکین متحده کسب و کار و افراد در حالی که گرفتن یک محتاط تر روش برای بلند کردن اجسام مستندات.

در حالی که رئیس جمهور و بسیاری از متحدان عربستان فشار به راه اندازی مجدد کسب و کار در حال حاضر برای افزایش رشد بایدن گفت: “راه حل اقتصاد این است که سلامت عمومی پاسخ درست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب در سال 2020 انتخابات را محکوم کرد رئیس جمهور برای بی میلی خود را برای ارسال کمک بیشتری پول به دولت و دولت های محلی که برخی از آنها می تواند به مبارزه پرداخت اولین پاسخ دهندگان و یا معلمان به عنوان چهره آنها بالاتر هزینه و درآمد از دست داد. آمریکا تایید شده حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت ها و شهرداری ها در هفته گذشته, اما جمهوری خواهان مجلس سنا هیچ برنامه ای برای عبور از 3 تریلیون نجات بیل.

بایدن همچنین مخالفت دولت مورد علاقه کسب و کارهای بزرگتر بر کوچکتر آن را به عنوان doles کردن بیش از 2.5 تریلیون دلار در مالیات دهندگان امداد پول تایید شده در مارس و آوریل.

در این مصاحبه او همچنین گفت: تجارت الکترونیکی آمازون “باید شروع به پرداخت مالیات خود را.” آمازون گفته است, آن را می پردازد “هر پنی ما مدیون است.”

در جزئیات سیاست های اقتصادی او را پیاده سازی اگر او برنده کاخ سفید بایدن گفت که “لغو 2 تریلیون دلار کاهش مالیات برای مردمی ساخت بیش از یک میلیون دلار در یک سال” و افزایش نرخ مالیات شرکت های بزرگ به 28 درصد و حتی در طول یک دوره بهبود. او اضافه کرد که به عنوان ایالات متحده حرکت می کند و نزدیک به بازگشت از بحران, او می خواهد به فشار برای زیرساخت های تعمیرات و کار-ایجاد اقدامات است.

در میان خود, ویروس, پاسخ, طرح بایدن به نام برای کوتاه مدت جبران خسارت که بر اساس آن شرکت را به کارگران شاغل با کاهش ساعت و دولت خواهد پرداخت تفاوت در حقوق و دستمزد. او تحت فشار قرار دادند برای بهتر استانداردهای ایمنی و پرداخت افزایش برای کارکنان ضروری است که باید به کار بر روی سایت در طول بحران.

به طور متوسط از نظرسنجی های اخیر در نوسان متحده مانند فلوریدا ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا نشان می دهد یک مسابقه با بایدن برگزاری یک لبه باریک.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی