زمین داغترین ممکن است در رکورد با 2020 در مسیر به یکی از بالا 10 گرمترین سال

غروب خورشید پشت مجسمه آزادی به عنوان آن را تا حدی پنهان توسط امواج گرما از اگزوز عبور کشتی در مه 31 سال 2020 در شهر نیویورک است.

Newsweek | گتی ایماژ

زمین به حال خود داغترین همیشه ممکن است که ماه گذشته, ادامه بی امان آب و هوا تغییر روند به عنوان سال 2020 تنظیم شده است در میان پرطرفدارترین 10 سال تا کنون دانشمندان با کوپرنیک آب و هوا تغییر سرویس روز جمعه اعلام کرد.

آن را تقریبا مسلم است که این سال خواهد بود در میان گرمترین سال در تاریخ ثبت شده با بيش از 98% احتمال آن را در رتبه بالا و پنج با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره.

“ماه گذشته بوده است گرمترین مارس ثبت شده در سطح جهانی است و این بدون شک یک علامت هشدار دهنده گفت:” Freja Vamborg یک دانشمند در کوپرنیک تغییر آب و هوا خدمات یک آژانس بین دولتی است که پشتیبانی از اروپا سیاست آب و هوا.

“حتی بیشتر در مورد این واقعیت است که میانگین درجه حرارت از 12 ماه گذشته را تبدیل به یکی از داغترین 12 ماه دوره تا کنون ثبت شده در داده های ما, مجموعه,” او گفت:.

یک نمای هوایی از پایین سطح آب در Llwyn-در مخزن در Taf می یابد و یا حذف دره در 29 مه سال 2020 در Merthyr تیدفیل, United Kingdom. این ملاقات در دفتر گفته اند که ممکن است در دوره به driest در 124 سال با تنها 14.3 میلی متر باران پس از این ماه آغاز شد – 17 درصد از آنچه به طور معمول انتظار می رود.

متی Horwood | گتی ایماژ

ترین بالاتر از متوسط درجه حرارت ثبت شد بیش از نقاط سیبری — شد که در آن درجه حرارت به 10 درجه سانتیگراد بالاتر از حد متوسط — به عنوان به خوبی به عنوان آلاسکا و قطب جنوب, با توجه به تحقیقات جدید است.

آخرین 12 ماه دوره از ژوئن 2019 به مارس سال 2020 حدود 0.7 درجه سانتیگراد (در حدود 1.3 درجه فارنهایت) گرم تر از متوسط است. در سطح جهانی ممکن بود 0.63 درجه سانتیگراد (در حدود 1.1 درجه فارنهایت) گرم تر از متوسط ممکن است ثبت شده و از سال 1981 تا 2010.

مستمر روند رو به بالا در درجه حرارت جهانی نتایج از انتشار گازهای گلخانه ای است که تغییر آب و هوا.

2019 دوم-داغترین سال تا کنون, دربندی خاموش جهان, داغ ترین دهه در تاریخ ثبت شده است. و شش نفر از گرمترین سال در تاریخ ثبت شد و در طول دهه گذشته است.

افزایش درجه حرارت به همراه تعداد بی شماری از آب و هوا بلایای طبیعی از جمله سریع ذوب یخ در گرینلند و قطب جنوب ویرانگر آتش سوزی از استرالیا به کالیفرنیا و بیشتر شدید و مکرر طوفان و امواج گرما.

انسان ناشی از گرمایش جهانی نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش است. سازمان ملل در سال 2015 در پاریس توافق در مورد تغییر آب و هوا که به کلاه انتشار گازهای گلخانه ای برای جلوگیری از گرمایش جهانی به 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 درجه فارنهایت) بالاتر از pre-صنعتی در سطح, اما آنها به هیچ وجه نزدیک در مسیر رسیدن به این هدف است.

اسموکی خرس می پوشد یک محافظ ماسک صورت او به عنوان هشدار از خطر آتش سوزی در ریورساید درایو و لس فلیز بلوار ورودی به پارک گریفیث در لس آنجلس پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 به عنوان Southland آخرین موج گرما را ارسال جیوه افزایش به سه رقمی خاک افزایش خطر گرما بیماری های مرتبط با.

Al Seib | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme