اوایل coronavirus مواد مخدر محاکمات آزمایش واکسن بیشتر در افراد سفید; مرحله بعدی با هدف تنوع

Dado Ruvic | ایسنا

مزمن, آسم, آلرژی غذایی و بیماری قلبی, توماس, سه نفری می کند همه چیز او می تواند به حفظ سلامت خود از جمله گرفتن واکسن. بنابراین اگر و هنگامی که یک Covid-19 واکسن در دسترس می شود, او گفت: او را متمایل به سمت گرفتن بیش از حد.

اما قبل از واکسن رسیدن به بازار آنها از طریق مقیاس گسترده ای از تست های ایمنی و اثر بخشی. دو آزمایش در ایالات متحده به طور رسمی آغاز شده و دوشنبه از شرکت های دارویی مدرن و Pfizer.

سه نفری, 44 گفت: او را کمتر احتمال دارد به سعی کنید یک واکسن به عنوان بخشی از یک کارآزمایی بالینی است.

“من منتظر یک قوی تر تجزیه و تحلیل داده ها” گفت: Fernando که گواهی فولاد تکنولوژیست. او اشاره کرد او به ویژه می خواهم می خواهم به دانستن اثرات طولانی مدت برای افراد مبتلا به آسم ،

توماس Fernando بیمار مدافع و Pres. & مدیر عامل شرکت ایلیا-بنیاد علوی

منبع: توماس, سه نفری

به عنوان کسی که از قبل موجود شرایط بهداشتی و است که هر دو آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی Fernando ممکن است دقیقا همان نوع از شرکت کنندگان کارآزمایی بالینی سازمان به دنبال دارد. این Covid-19 پیشگیری از شبکه تشکیل شده توسط موسسه ملی بهداشت است اولویت ثبت نام افراد در بالاترین خطر ابتلا به این بیماری به اواخر مرحله آزمایش های بالینی: کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت سالمندان ضروری کارگران و همچنین بومیان آمریکا لاتین و سیاه و جوامع است.

سخت ترین ضربه

“ما واقعا نیاز به فوق العاده و آگاه از رسیدن به آن دسته از جوامع که سخت ترین ضربه را به اطمینان حاصل شود که ما در حال گرفتن افرادی که در افزایش خطر گفت:” میشل Andrasik بالینی استادیار بهداشت جهانی در دانشگاه واشنگتن و مدیر جامعه نامزدی برای Covid-19 پیشگیری از شبکه.

نژادی و اقلیت های قومی نه تنها گرفتن Covid-19 در نرخ های بالاتر اما همچنین داشتن بدتر نتایج مطالعات نشان داده شده است.

Fernando گفت: بسیاری در جامعه ممکن است مردد به ثبت نام در آزمایش های بالینی.

“این همه مورد اعتماد و دیدن نیست که این واکسن در حال رفتن به آزمایش دیگری بر روی آنها,” او گفت:.

این موضوع از پزشکی بی اعتمادی در میان جوامع رنگ “است به طور کامل توجیه می شود اگر شما راه رفتن گفت:” لیندا Goler, Blount, مدیر اجرایی, سیاه, سلامت زنان ضروری است.

توماس Fernando بیمار مدافع و Pres. & مدیر عامل شرکت ایلیا-بنیاد علوی

منبع: توماس, سه نفری

تاریخچه آزمایش

او با اشاره به J. ماریون سیمز یک متخصص زنان که به تجربه در زنان بردگی و Henrietta Lacks که سلول های گرفته شده بدون خانواده اش دانش در سال 1951 و سپس مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه همه چیز از واکسن فلج اطفال به لقاح مصنوعی. Goler Blount همچنین با اشاره به مطالعه تاسکیگی که در آن مردان سیاه و سفید با سفلیس نمی شد ارائه درمان برای دهه پس از پنی سیلین موجود شد در 1940s به طوری که دولت محققان مطالعه می تواند اثرات طولانی مدت این بیماری است.

“چه اتفاق می افتد این است که در lore” Goler مهندس گفت. “بنابراین با وجود اینکه آمریکایی های آفریقایی تبار که حتی زمانی که زنده تاسکیگی اتفاق می افتد به آنها در مورد آن بشنوند. و آنها تجارب خود را از پزشکان توصیه درمان های خاص و یا بدرفتاری در محیط پزشکی.”

گنجاندن در آزمایش های بالینی مهم برای اطمینان از مواد مخدر و یا واکسن برای هر کسی که به آنها نیاز دارد. Goler مهندس اشاره کرد این می تواند معنی بعضی از داروها نیست به عنوان موثر برای گروه های خاص.

از سمت چپ

“در طول تاریخ مردم از رنگ گذاشته شده از آزمایش های بالینی,” او گفت:. “و ما دیده می شود مقدار زیادی از نمونه هایی که در آن مواد مخدر شده اند و یا داروهای توسعه یافته و معلوم می شود آنها کار نمی کند و همچنین در جوامع رنگ.”

او اشاره کرد تحقیقات نشان می دهد که دگزامتازون امیدوار کننده برای درمان Covid-19. این یک استروئید است که معمولا استفاده می شود به عنوان یک داروی ضد التهاب در درمان آسم و آلرژی در میان چیزهای دیگر. اما دگزامتازون آثار متفاوت در افراد سیاه و سفید و بالینی نگاه کردن به آن به عنوان یک Covid-19 درمان ممکن است شامل اندازه کافی اقلیت های به اطمینان حاصل شود آن را امن برای آنها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی داروشناس Namandje Bumpus.

شماره 1 دلیل مردم سیاه و سفید و قهوه ای مردم آیا شرکت در کارآزمایی های بالینی است چرا که هیچ کس آنها را می پرسد.

لیندا Goler مهندس

مدیر عامل سیاه سلامت زنان ضروری است

واکسن آزمایش های خاص هستند که گاهی اوقات “انجام می شود نسبتا سالم جمعیت میانسال و گاهی اوقات بیشتر در راستای مردان, مردان سفید” گفت: عایشه لانگفورد استادیار در گروه جمعیت بهداشت و درمان در دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی. “وجود دارد هیچ چیز با آن اشتباه اما اگر شما یک میانسال زن سیاه و سفید و شما کسی است که 75 سال است که می تواند به برخی از این شرایط که در حال مطالعه در تحقیقات بالینی شما واقعا نمی دانید که چگونه اگر در همه وجود دارد هر گونه تفاوت در پاسخ.”

کلید جمعیت

رهبران Covid-19 پیشگیری از شبکه به توافق برسند.

“اگر ما در حال رفتن به ساخت یک واکسن است که با این نسخهها کار برای همه ما, ما باید قادر به مطمئن شوید که تمام کسانی که کلید جمعیت را شامل می شوند گفت:” دکتر نلسون مایکل که مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی در والتر رید ارتش موسسه تحقیقات و بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت عملیات با سرعت پیچ و تاب.

اولین مطالعات انسانی از Covid-19 واکسن نمی اولویت بندی نژادی و تنوع است.

در مدرن آزمایشی اجرا شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یا NIAID 40 45 نفر سفید در حالی که دانشگاه آکسفورد محققان با اشاره به یافتههای اولیه خود را از محاکمه با AstraZeneca “هستند و به راحتی نمی generalisable به عنوان این است که برای اولین بار در انسان مطالعه نسبتا جوان و داوطلب سالم اکثر آنها سفید است.”

در هفته های آینده دانشگاه جورج واشنگتن مشغول به کار خواهد شد با رهبران جامعه به استخدام یک گروه متنوع از 500 داوطلب برای COVID-19 واکسن محاکمه در منطقه واشنگتن دی سی. بسیاری از داوطلبان سفر به دانشگاه پردیس به شرکت اما محققان نیز سفر در این ون به جذب داوطلبان در مناطق که در آن با در نظر گرفتن مترو و یا سفر بیش از حد ممکن است یک مانع است.

منبع: دانشگاه جورج واشنگتن

سخنگوی AstraZeneca است که با همکاری آکسفورد در آن Covid-19 واکسن گفت: آزمایش های بالینی بزرگتر خواهد شد عبارتند از شرکت کنندگان در “برگرفته از جمعیت های گوناگون” و که در آن سایت های کارآزمایی بالینی “را به تمرکز بر روی مناطقی که وجود دارد مقدار زیادی از بیماری در حال حاضر و که در آن ما می دانیم که این واکسن به طور نامتناسبی اثرات جمعیت است که به طور معمول کمتر در آزمایش های بالینی.”

در اواخر مرحله آزمایش

فایزر و BioNTech که آغاز شد نیز در اواخر مرحله کارآزمایی بالینی خود را Covid-19 واکسن این هفته در ایالات متحده ساخته شده توجه داشته باشید مشابه در مورد خود را در اوایل مطالعه جمعیت و برنامه ریزی برای فاز سه.

این NIAID گفت: فاز یک محاکمه مدرن را واکسن نیست هدف یک قومیت خاص. بنابراین جمعیت ثبت نام نشان دهنده آن است که در پاسخ به, استخدام در شرکت سایت و کسی که ملاقات دادگاه معيارهای ورود به مطالعه.

اما آن را از اولویت های کلیدی در فاز سه که قصد دارد برای ثبت نام 30,000 شرکت کنندگان آغاز شد که روز شنبه در آمریکا

“من نگران هستم در مورد اینکه قادر به جذب مردم به این محاکمات; من نگران هستم … در مورد استخدام افراد مناسب” مدرن افسر ارشد پزشکی دکتر تل Zaks گفت: در بحث سازمان یافته توسط آکادمی علوم نیویورک در اواخر ماه ژوئن.

“من در زندگی نیوتن ماساچوست و اگر من برای راه اندازی یک سایت در اینجا مردم خواهد خط در اطراف بلوک و ما می خواهم که محاکمه استخدام در دو روز,” او گفت:. “اما شما می خواهم پیدا کردن افرادی مثل من که در حال نشستن در خانه در تمام طول روز و که لوکس بودن قادر به دور است.”

Zaks گفت: او خواست تیم خود را به روز رسانی او به طور منظم در آرایش از محاکمه “و به روشنی به محققان است که اگر تنوع نیست نماینده ما متوقف خواهد شد ثبت نام در این سایت ها … و ما ترجیحا ثبت نام در مکان هایی که قادر به رسیدن به آن جمعیت.”

درخواست اولین گام

Goler, Blount, سیاه و سفید, سلامت زنان ضروری است گفت: برنامه ریزی برای ورود گام اول است.

“شماره 1 دلیل مردم سیاه و سفید و قهوه ای مردم آیا شرکت در کارآزمایی های بالینی است زیرا هیچ کس از آنها می پرسد,” او گفت:.

که می تواند به دلیل ارائه دهندگان خدمات سلامت “برخی از فرضیات در مورد آنچه بیماران خواهد و نمی خواهد انجام دهد: آنها نمی منطبق هستند. آنها لازم نیست پول” Goler مهندس گفت. “به طوری که آنها نمی پرسند.”

و داشتن انعطاف پذیری قادر به شرکت در تحقیقات بالینی یک نظر گفته دکتر لیزا کوپر بلومبرگ استاد برجسته حوزه عدالت در سلامت و بهداشت و درمان در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است.

وجود دارد “روز به روز چالش های است که می تواند در راه انجام چیزی شبیه به شرکت در پژوهش” کوپر گفت. “این چیزی است که شما را به عنوان یک داوطلب است. این یک لوکس به زمان به انجام چیزی شبیه به آن.”

این یک لوکس به زمان به انجام چیزی شبیه به آن.

دکتر لیزا کوپر

بلومبرگ استاد برجسته حوزه عدالت در سلامت و بهداشت و درمان دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی

اما NYU را لانگفورد اشاره کرد: “مطالعات اخیر نشان داده است که وقتی مردم دعوت می شود و در واقع ارائه به شرکت گاهی اوقات شما می بینید کسانی که نابرابری را کاهش دهد یا از بین برود.”

کسانی که مشغول به کار در فاز سه واکسن محاکمه در حال حاضر متمرکز بر ایجاد دسترسی برای اولویت جوامع و ایجاد اعتماد است.

کلینیک های سیار

دکتر ریچارد نواک رهبری محقق در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو برای مدرن را Covid-19 آزمایش واکسن گفت: تیم او قصد دارد برای رسیدن به آفریقایی-آمریکایی کلیساها و همچنین به عنوان انبار و بسته بندی گوشت می آمد امکانات وجود دارد که در آن بزرگ بوده است, شیوع بیماری.

“ما با استفاده از یک کلینیک سیار است که اجازه خواهد داد که ما برای رفتن به سایت های خاص و ثبت نام تعداد زیادی از مردم در سایت,” او گفت:.

Andrasik که منجر تعامل جامعه برای Coronavirus پیشگیری شبکه گفت: آنها در حال ساخت در کار انجام شده در HIV است که “گسترده” شباهت با Covid-19.

“ما بسیار عادت کرده اند به کار در یک چارچوب که در آن مردم آبرو و جایی که آنها هستند به طور نامتناسبی نهفته به دلیل برخی از اجتماعی و ساختاری عوامل که تاثیر جوامع خود,” او گفت:.

از آنجا که شبکه وب سایت که دارای یک لینک برای افراد داوطلب برای آزمایش های بالینی شد ارسال شده در جولای 8, بیش از 150000 نفر ابراز علاقه او گفت: — و این بود که قبل از شروع هر گونه کمک رسانی مبارزات. اما Andrasik گفت که او هنوز نمی دانم که چگونه بسیاری از کسانی که مردم از اولویت گروه.

“مردم باید احساس کنند که این چیزی است که خوب است برای آنها و جامعه خود” Andrasik گفت. “پس از اعتماد سازی است که واقعا کلیدی است. و که یک شبه اتفاق نمی افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme