Dunkin برندها دوم-درآمد سه ماهه سقوط 20 ٪ به عنوان مشتریان را کمتر بازدیدکننده داشته است با توجه به همه گیر

Dunkin’ مارک های شور کروسانت صبحانه ساندویچ

منبع: Dunkin’ مارک

Dunkin’ مارک دوم-درآمد سه ماهه کاهش یافت و 20 درصد به کمتر مشتریان متوقف شده توسط فروشگاه خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در راه خود را به کار می کنند. اما مشتریان اغلب توقف در را با خانواده خود را صرف بیشتر در هر بازدید از زمانی که آنها می رسند.

Dunkin’ سهام به پایین کمتر از 1% در premarket تجارت.

“برای Dunkin’ متحده همان فروشگاه فروش بهبود پی در پی در طول سه ماهه تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از توانایی ما برای pivot سرعت و جدید معرفی آیتم های منو طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به مشتریان که در حال حاضر از دیدن ما بعد از آن در روز” گفت: مدیر عامل دیو هافمن در آزادی مطبوعات.

برای دومین سه ماهه منتهی به ژوئن 27, Dunkin’ گفت: درآمد خالص کاهش یافت و به $36.5 میلیون یا 44 سنت در هر سهم از $59.6 میلیون یا 71 سنت در هر سهم از یک سال پیش.

به استثنای اقلام غیر تکرار این شرکت به دست آورده و 49 سنت در هر سهم در زیر Refinitiv برآورد 48 سنت در هر سهم.

درآمد کاهش یافت و به $287.4 میلیون از $359.3 میلیون سال گذشته رشد برآورد $277 میلیون.

ایالات متحده Dunkin’ همان فروشگاه فروش کاهش یافته است 18.7% در حالی که Baskin-Robbins آمریکا همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 6.0 درصد.

این شرکت گفت: این پیش بینی خالص تعطیلی از 229 Dunkin’ و Baskin-Robbins مکان در سراسر جهان. این شامل برنامه ریزی برای خاموش 180 از آن مغازه بستنی در بازارهای بین المللی و بسته 40 Dunkin’ فروشگاه ها در ایالات متحده ده از Dunkin’ سایت ها در جاده سریع السیر مکان.

Dunkin نیز ابقاء آن سود سهام.

Dunkin’ سهام از دست داده اند 5.1% سال تا به امروز از طریق پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme