رانندگی در حالی که سیاه

رانندگی در حالی که سیاه و سفید
9 ژوئن 1998

این یک 148-کشش مایل آسفالت است که برخی از رانندگان اشاره به عنوان “مرد سفید پوست منتقل می کند.” در سفر خود را در کنار این مخوف جاده که متصل به شهر نیویورک با نیوجرسی و دیگر نقاط I-95 راهرو این رانندگان شکایت آنها اغلب یکباره بی پروا به مواد منفجره برخورد با نژاد جرم و قانون است.

از سال 1988 — و احتمالا مدتها قبل از آن — پلیس دولت شده اند “درگیر در یک برنامه از نژادی با هدف قرار دادن” در New Jersey Turnpike با توجه به اسناد دادگاه در یک مورد انتظار برابر 19 سیاه مردان و زنانی که در یک حرکت مفصل ادعا کرد آنها به طور غیر قانونی هدفمند متوقف شد, جستجو و بازداشت توسط سربازان در جاده در شهرستان گلاستر بین ماه های ژانویه 1988 و مارس سال 1991. گفته می شود این سربازان هدف سیاه پوستان به ویژه کسانی که رانندگی اتومبیل های لوکس مانند BMWs Mercedcs-Benzes و Lexuses. پلیس ایالتی ادعا آن است که یک ساختگی تا درگیری و انکار آنها عمل چنین سیاست: اگر هر چیزی آنها اصرار دارند اقدامات خود را به هیچ چیز بیش از تهاجمی اجرای قوانین و مقررات ترافیک. اما برای سیاه پوستان که کارشناسان می گویند تقریبا پنج برابر بیشتر از سفید پوستان به متوقف شود در شاهراه این یک مورد به طور مداوم در حال برداشت در DWB — رانندگی در حالی که سیاه و سفید است.

O. J. Simpson وکیل جانی کوکران و دیگر رهبران حقوق مدني حفظ کند که این نژاد انتخابی پلیس منجر شد در دو رنگ سفید سربازان شلیک 11 عکس در چهار غیر مسلح اقلیت بازیکنان بسکتبال در اواخر مدل دوج کاروان آنها متوقف شده بود در این شاهراه در تاریخ 23 آوریل در نزدیکی خروج 7A در Mercer County است. به طور جدی زخمی در مارس 23 حادثه است که جلب توجه ملی بودند Rayshawn قهوه ای, 20 و Leroy G. اعطای, 23, هر دو از منهتن و دنی Heyes, 21, ملکه. راننده Keshon L مور, 22, از کوئینز بود برخورد کند. هیچ تفهیم اتهام نشده است واصل در این حادثه که در حال بررسی توسط دولت هیئت منصفه.

شگفت انگیز توسعه در مورد روز جمعه گذشته به نظر می رسید به بازیگران شک در اظهارات تبعیض های ساخته شده توسط کوکران است که به نمایندگی از سه نفر از مردان است. Wayne D. Greenfeder سفید وکیل برای Rayshawn قهوه ای که به ضرب گلوله کشته شد دو بار به اسوشیتد پرس گفت که او مطمئن نیست که دهها منجر به توقف ترافیک.

به دنبال تقویت این مشاجره که آشکار نژادپرستی مسئول گسترده و نابرابری بین اقلیت ها و سفید پوستان در پلیس متوقف می شود سیاه و سفید وزیران شورای نیوجرسی در هفته گذشته آزمایشی توافق با پلیس ایالتی نیوجرسی سرپرست سرهنگ Carl A. Williams به دوربین های نصب شده در همه امور خارجه پلیس موبایل به مانیتور متوقف می شود. درخواست سربازان به پلیس خود را ممکن است اعتصاب خام عصبی با شهر نیویورک-بر اساس 100 سیاه پوستان در اجرای قانون و نیوجرسی مستقر در پلیس سیاه و سفید علیه خشونت پلیس که اعضای آن شده است را تهدید به بازداشت توسط شاهراه قدرت اگر آنها را نقض “محدودیت در فیلمبرداری, عکاسی و مشغول فیلم برداری در جاده.”

“پلیس ایالتی را به طور کامل اجرای این مقررات” شاهراه مدیر اجرایی ادوارد ناخالص هشدار داد در مارس 22, نامه ای به پلیس سیاه و سفید علیه خشونت پلیس.

بیش از آخر هفته روز یادبود یک مبارز اریک آدامز که سر سیاه پوستان در اجرای قانون و شریک زندگی خود را مایکل Greys چپ خود را در پشت NYPD-صادر 9mm Glock تپانچه مسلح خود را با دوربین و در زمان به گشت زنی در نیوجرسی بزرگراه در Greys را مرسدس بنز به دنبال سربازانی که ساقه معصوم, سیاه رانندگان. پنجاه و دیگر خاموش وظیفه NYPD افسران مرتبط با پلیس, سکس با پلیس و اصلاحات افسران از ترنتون و فیلادلفیا و موقعیت خود را به همراه مشکوک DWB پست های بازرسی. “ما مطلع این سربازان که اگر ما در بر داشت هر چیزی مشکوک ما را به این فیلم, بنابراین من حدس می زنم آنها در بهترین رفتار خود گفت:” آدامز اضافه کرد که پلیس انجام خواهد شد اعلام نشده تصادفی گشت در آینده است.

دو سال پیشنیوجرسی برتر قاضی دادگاه Robert E. فرانسیس یافت که دهها تحمل شد و در برخی از راه های تشویق در بالاترین سطح در دولت پلیس سلسله مراتب با توجه به وکلا برای 19 سیاه پوستان که تثبیت موارد خود را در سال 1990 برای مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه. اعلام کرد که پلیس ایالتی تمرین “انتخابی اجرای” در این دوره فرانسیس حکومت است که اگر سربازان حال هیچ مدرکی علیه متهمان آن شده بود به طور غیر قانونی به دست آمده و باید سرکوب شده است. بسیاری از متهمان ظاهرا متوقف شده برای سرعت در اتومبیل که در آن ادعا شده بود که مواد مخدر و اسلحه و قاچاق کشف شد. دادستان ها در حال مبارزه برای بازگرداندن اتهامات و پرونده در حال حاضر قبل از Apellate بخش از دادگاه عالی نیوجرسی.

“در واقع این تصمیم اشتباه است و در حال حاضر تشویق بسیاری دیگر از متهمان به دنبال مشابه حرکات مورد متوقف می شود و در سایر بزرگراه ها در این ایالت” نیوجرسی دادستانی کل شکایت در دادگاه مقالات. “[این] متهمان کاملا شکست خورده خود را به اثبات مهلک و اتهامات بی اساس از لحاظ نژادی با انگیزه انتخابی دادستان است.”

در مقالات حقوقی, مخالفت با دولت, تجدید نظر, William H. Buckman و جاستین Loughry که به نمایندگی از چهار نفر از رانندگان ادعا می کنند که “در این روز پلیس ایالتی تلاش برای توجیه اقدامات خود و ثبت … در جیم کلاغ مفهوم است که حداقل در شاهراه نژادهای پست تر هستند که آنها را درایو بدتر از آن است که آنها در نتیجه جذب نامتناسب پلیس توجه است.”

وکلا استدلال می کنند که دولت و پلیس می خواستم قاضی فرانسیس به “سیاه پوستان بر این باورند که درایو بدتر است زیرا آنها متوقف شد ، این “منطق” است … از نظر اخلاقی منفور. در عین حال آن است که ماهیت دولت را مورد. بدون تکه تکه شواهد آن به دنبال مقصر یکهو قربانیان پلیس ایالتی طرح به هدف سیاه پوستان … در جاده.

“امتناع از اذعان [قاضی] اثبات شده و از نظر اخلاقی مناسب نتیجه گیری پلیس ایالتی را به جای بازگشت به زمانی که چنین منفور فرضیات پذیرفته شده به عنوان توجیهی برای تبعیض آمیز پلیس اقدام … دولت عقب نشینی به کلیشه ثابت می کند … که این سازمان است که فرهنگ و ارزش ها باید اجازه سوء استفاده از قدرت به رشد است. این نگران کننده است که دولت و پلیس در اختیار استکبار به درخواست دادگاه برای اتخاذ این رجعت به یک نژادپرست میراث.”

آن را فقط مانند پروفایل است که به گفته رهبری سربازان به جلو و بیش از این وانت حامل جوان بازیکنان بسکتبال. سربازان گفت که آنها پرچم راننده برای بالا بردن سرعت و آتش گشودند که ون نورد عقب زده و یکی از سربازان و یک رزمناو. معلوم شد که مرد در راه خود را به بسکتبال فايلهاي در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. سربازان بهبود مقدس در حد مرگ.

در پی تیراندازی نمرات از سیاه پوستان از جمله بازنشسته پلیس NYPD جیمز پاول رو به جلو آمده اند با داستان در مورد demeaned هستند و بار در ترافیک متوقف می شود بر روی جاده. پاول, 56, است تحت پیگرد نیوجرسی برای 5 میلیون دلار برای صدمات خود را به پشت, نخاع, زانو و مچ دست و غفلت از پریشانی روحی شوک تحقیر و خجالت و درد و رنج.” (دولت دادستانی کل کاهش یافته بود.)

در ماه دسامبر گذشته 5 با توجه به پاول او در راه خود را به کارولینای شمالی زمانی که او متوجه دو موبایل با چراغ قرمز چشمک زن پشت سر او. (یک دولت رسمی پلیس پس از شهادت در یک مورد دیگر که یک روش معمول این است که به دنبال یک وسیله نقلیه برای یک فاصله قابل توجهی. زمانی که راننده نگه می دارد آینه چک کردن آن باعث می شود که اتومبیل به بافت.)

پاول کشیده بیش از سال 1992 کادیلاک سویل اما در حالی که انتظار برای سربازان به رویکرد او شنیده صدای غرش وار از رزمناو بلندگو سفارش او را به قرار دادن دست خود را در هوا و یا او خواهد بود. پاول گفت: او انداخت تا دست خود را و گفته شد به خارج شدن از خودرو و “را هیچ ناگهانی حرکت می کند” و یا او خواهد بود به ضرب گلوله کشته. “من تا به حال هیچ شکی نیست که اگر من تا به حال ساخته شده است برخی از نوع out-of-the-عادی حرکت من می شود شات گفت:” پاول که یکی از جدید نیویورک بهترین برای 14 سال است.

سربازان گفته دستور پاول به جای دست های خود را بیش از سر خود را دریافت کنید بر روی زانو های خود را و برای بار سوم تهدید به او شلیک کنید. او گفت: “پس از انداختن خود به زانو اسلحه خود پیچیده بودند توسط یک سپاهی او دست به دستبند خود را پشت سر قرار داده و در یکی از خودروهای پلیس توضیح داد:” پاول وکیل, سرعت, دانشگاه استاد حقوق راندولف اسکات مک لافلین. او افزود که سربازان جستجو پاول خودرو بدون رضایت او و ادامه داد: به بدرفتاری او حتی پس از کشف خود ID که نشان داد که او یک افسر پلیس بازنشسته.

با توجه به اسکات مک لافلین سربازان تا به حال متوقف نشده پاول برای هر ترافیک مربوط به تخلف اما به بازجویی از او در مورد قبل از آن اختلاف است که در آن او ادعا به تهدید برخی از ایستگاه های گاز پرداختند. پاول که رد تهدید کنندگان دستگیر شده به Moorestown پلیس دولت سربازخانه و قرار داده شده در یک سلول برگزاری. اسکات مک لافلین استدلال کرد که سربازان نقض پاول حقوق مدنی با توقف اتومبیل خود را بدون یک مبنای منطقی به این نتیجه که او مرتکب جرم و یا در مورد به انجام این کار است.”

شاید نیوجرسی troopers فکر نمی کنم آنها نیاز به یک دلیلی برای توقف جیمز پاول. دولت سابق گارد کنت ویلسون و کنت Ruff شهادت در طول یک سال 1996 شنوایی به سرکوب اتهامات عنوان شده توسط 19 سیاه پوستان است که آنها آموزش دیده بودند به هدف نژادهای جاده.

ویلسون شهادت دادند که او مربی کارآگاه Uke Mannikus او گفت که او تا به حال مشخص شد که ویلسون نمی خواهد به عنوان وکلای Buckman و Loughry قرار داده و آن را “یک مشکل توقف سیاه پوستان … او توضیح داد که ویلسون را پیدا کنید که سیاه پوستان بودند آنهایی که عمدتا قاچاق مواد مخدر است. او کمک کرد Wilson acclimate خود را به دنبال اتومبیل با جنوب برچسب ها مجوز و جوان سیاه نر مسافران ترجیحا دو یا سه در یک وسیله نقلیه. او آموخت و او را به دنبال دلایل برای متوقف کردن یک ماشین و علت احتمالی برای ‘را به یک ماشین.’ ویلسون شهادت دادند که یک سپاهی می توانید پیدا کردن یک وسیله نقلیه موتوری تخلف برای فقط در مورد هر خودرو در جاده ها است.”

Mannikus محروم گفتن ویلسون به تک از جوان مردان سیاه و دادستان اصرار داشت که آنها “ارائه گسترده شهادت در مورد تکرار و تمرین و آموزش” با توجه به troopers, که همچنین هشدار داده شده بود که “دهها بود به شدت ممنوع است.”

ویلسون یکی از سه troopers تحت تعقیب در سال 1989 توسط یک دولت هیئت منصفه در ترنتون به اتهام آزار و سرقت پول از یک گروه از مردان متوقف شد توسط یکی از افسران در جاده. ویلسون درخواست-سودا با دادستان و هم در برابر همکاران خود را که بعدها تبرئه شد. او شهادت داد که او سوال شد با امور داخلی افسران که نادیده گرفته و اتهامات دهها همکار troopers.

“هنگامی که او سعی کرد به آنها بگویید دهها او گفته بود که به چوب به این مورد در دست است که او از گفتن آنها بیش از آنها می خواستند بدانند” اظهار داشت Buckman و Loughry در بازگویی ویلسون شهادت.

Ruff شهادت به او گفته شد برای همیشه فراتر از موتور خودرو متوقف [که آن را درگیر] یک مرد سیاه و سفید. اما تکبر ندارد منافع قوی در اجرای کیفری و کاهش یافته است به شرکت در پروفایل با توجه به وکلا.

“در حالی که بر گشت او اغلب مشاهده troopers [پارک شده] عمود بر جاده … با پرتوهای یا نقطه-چراغ و آموزش دیده در شاهراه” Buckman و Loughry نوشت. “او اغلب دیدم یک ماشین را کشیده بر روی کنار جاده توسط یکی دیگر از سپاهی با سرنشینان از ماشین به بیرون و می توانم بگویم از انتقال رادیویی که متوقف شده بود ، گاهی اوقات او را متوقف خواهد کرد به ارائه نسخه پشتیبان تهیه در این شرایط تنها به دست تکان داد ، در برخی از آن شرایط او را رعایت یک سپاهی شناخته شده برای شرکت در پروفایل بکشد تا به کمک و نمی شود دست تکان دادند ،

در پاییز سال 1989 پس از WOR-تلویزیون گزارشگر تحقیقی جو Collum را بدون فقط باعث کشف عظیم شواهد پلیس ایالتی دهها در شاهراه کلینتون Pagano یک دولت رسمی پلیس وارد یک گزارش داخلی این ادعا که “مردم سیاه و سفید از آمریکا و جامائیکا و نیجریه پس زمینه و هیسپانیک مردم … مردم آوردن مواد مخدر و حمل و نقل آنها را از طریق نیوجرسی است.” بخش عمده ای از Pagano گزارش که زخم در دست سربازان در سراسر کشور اختصاص داده شده بود به اصطلاح هوش در جامائیکا دارای. (Pagano که در خدمت در اختیار فرماندار جایگزین شد در سال 1991.)

با توجه به Buckman و Loughry, سربازان در آموزش نشان داده شد تصویری از جامائیکا که یک دولت-پلیس رسمی “بستری بود و بی اساس و داستانی ارائه در نظر گرفته شده برای انتقال … که جامائیکا پس اعضای خشونت هستند. بدون مجوز و یا سلب مسئولیت از ‘آموزش’ فیلم برجسته صحنه از یک sensationalized داستانی motion picture تحت عنوان ” سخت تر از آنها آمده است.’

“یکی از این صحنه به تصویر کشیده یک مرد سیاه و سفید کاهش دیگری با چاقو” وکلای نوشت. “از دیگر بخش های این آموزش تصویری را نشان داد … فیلم اخبار سیاسی شورش در کینگستون [بود که] هیچ چیزی برای انجام با قاچاق مواد مخدر است. در این ویدئو همچنین نشان داد که مثل یک مرد سیاه و سفید با dreadlocks در موهای خود را با پوشیدن جامائیکا-مانند لباس به دنبال عکس های مشابه با گرد و مرتب مو و لباس کسب و کار. صدای هشدار داد که بیش از جامائیکا پس کاربران می توانند با لباس مبدل خود را به غیر قابل تشخیص از یک حرفه ای ،

دهها برای سیاه و سفید “مواد مخدر پیک” ممکن است منجر به دستگیری یکی دیگر از پلیس کهنه کار در فلوریدا شاهراه. کلید شواهد در این مورد در برابر میامی-Dade County police عمده هارون کمپبل بود یک نوار ویدئویی از کمپبل 9 آوریل سال 1997 برخورد با overzealous سفید معاونین کلانتر. کمپبل دلهره برای مقاومت در برابر بازداشت و باتری یک افسر پلیس نشان داده بود در تلویزیون ملی. او بعدها به یک هیئت منصفه او احساس او شده بود ناعادلانه هدف قرار داده و متوقف شده توسط نمایندگان زیرا او یک مرد سیاه و سفید. 27 سال پلیس جانباز نگهداری می شود که این حادثه رخ داده است تنها به این دلیل که نمایندگان با استفاده از مواد مخدر-پیک مشخصات هنگامی که آنها کشیده او را بیش از برای تغییر خطوط بدون علامت. او گفت که یک بار او را متوقف کرد نمایندگان با استفاده از نیروی بیش از حد است و او در برابر آنها تنها در دفاع از خود. شش عضو هیئت منصفه به اعدام محکوم شده کمپبل از مقاومت در برابر بازداشت اما پاک او را از اتهام جنایت با استفاده از خشونت است.

این عمل از دهها روی New Jersey Turnpike گفته شده است finessed توسط برخی مبتکر troopers. اگر یک وسیله نقلیه است که از شمال به رهبری این profiler فرض سرنشینان هستند کلمبیا فروشندگان مواد مخدر گذر گاه خود کالای قاچاق به نیویورک است. اگر آن را عازم جنوب آن شامل کرک رهبری برای کرلینس.

در عین حال حتی بهترین نژادی profilers اغلب از دست خود را خوانده شده را علامت. از سال 1984 تا 1988 دکتر Elmo, Randolph, یک دندانپزشک از شرق Orange, New Jersey, که سوار یک طلا رنگ BMW شهادت در دفاع از 19 سیاه پوستان که او متوقف شده توسط پلیس ایالتی در حدود 100 بار در جاده.

“او هرگز صدور بلیط و یا یک هشدار نوشته شده است در هر یک از این موارد” با توجه به وکلای که بازشماری دکتر travails در مورد تاریخ. “در حالی که سفر در جاده او را ببینید سربازان نشستن عمود [جاده] در یک برش که در آن مسیر 80 تغذیه به شاهراه … برای مشاهده ترافیک. پس از تاریک سربازان را آموزش چراغهای جلو و/یا نور افکن بر روی این بزرگراه به طوری که آنها می تواند نگاه به ماشین.

“دکتر راندولف اغلب مشاهده troopers جلوگیری از سیاه رانندگان در شب با استفاده از این روش. بسیاری از زمان است که او متوقف سپاهی را به دست آوردن ، اعتبار و بازگشت به [رزمناو]. او بازگشت و در مدت کوتاهی با اعتبار به مسافر جانبی خودرو. دکتر راندولف خواهد پایین پنجره خود را به تحویل مدارک و سپاهی بود … به اطراف نگاه در داخل ماشین خود را. او اجازه داده می شود برای رفتن در راه خود را پس از مختصر بازجویی در بسیاری از این موارد.”

در چندین متوقف می شود اما ماموران خواسته رندولف برای باز کردن صندوق عقب ماشین خود را. “سربازان خواسته هرگز به جستجو تنه خود بلکه از آنها خواسته او را به آن را باز کنید و یا اگر آنها می تواند در … در یک مناسبت زمانی که او حاضر اجازه می دهد تا سپاهی به [نگاه در تنه] افسر بازگشت به [رزمناو] و نشسته وجود دارد با اعتبار خود را برای 15 یا 20 دقیقه قبل از بازگشت آنها و اجازه می دهد او را به رفتن در راه خود را. دکتر راندولف آموخته است که آن را ساده تر اجازه می دهد تا سربازان به نگاه در تنه خود را نسبت به دفاع از خود و حقوق اساسی. او نمی تواند استطاعت به اواخر برای بیماران خود را.” ♦

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر