دکتر اسکات Gottlieb ایالات متحده هشدار می دهد coronavirus نقاط داغ “می تواند به سرعت از کنترل خارج’

اگر متحده که در حال تجربه شعله ور شدن یو پی اس در coronavirus عفونت موفق به گرفتن گام های لازم برای رسیدگی به گسترش محلی شیوع بیماری می تواند “به سرعت از کنترل خارج شده” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز دوشنبه.

ایالات آریزونا و تگزاس و فلوریدا است که در حال دیدن موج در تایید موارد به عنوان به خوبی به عنوان خوشه در بستری شدن در بیمارستان در برخی از موارد باید انجام تهاجمی تماس ردیابی Gottlieb گفت. تماس با ردیابی زمانی رخ می دهد که پرسنل آموزش دیده و مصاحبه با افراد آلوده به دقت اشاره کردن که در آن آنها آلوده بودند و برای پیگیری کردن دیگران که ممکن است در معرض.

“ما در حال رفتن به قادر به خاموش کردن این کشور دوباره در این تابستان. ما احتمالا نمی خواهید به قادر به خاموش کردن این کشور دوباره این سقوط او گفت:” در CNBC “Squawk Box.” “و بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به تلاش برای منزوی کردن منابع این بیماری و هدفمند گام. اگر ما نمی تواند انجام دهد که این را از کنترل خارج شود.”

در سراسر کشور این ویروس همچنان به آلوده در حدود 20 ، 000 نفر در هر روز Gottlieb, گفت:, و اضافه کرد که این نرخ بالاتر از عفونت از بسیاری از کشورهای دیگر است که باید دست و پنجه نرم با بیماری. او اشاره کرد که سقوط کشورهای دیگر ممکن است محدودیت های مسافرتی در آمریکایی ها به دلیل سطح بالای مداوم گسترش یافته است.

“ما به نظر می رسد راضی به برخی از رشته با 20000 نفر در روز است. که خیلی افتضاح از عفونت,” او گفت:. “به همین دلیل ما شاهد این شعله ور شدن یو پی اس و این بیماری. این در حال رفتن به تبدیل شدن به هنجار جدید — این نوع از وسیع شیوع — اگر ما همچنان به این سطح از عفونت در سراسر کشور است.”

به جای خاموش کردن مقدار از اقتصاد و محدود کردن جنبش دوباره Gottlieb گفت: تماس با ردیابی و هدفمند پاسخ کلیدی خواهد بود به آمریکا پاسخ.

کشورهای مختلف ساخته شده اند تعهدات مختلف برای ردیابی تماس ها و تلاش های دولت فدرال است و در عین حال به طرح ضوابط خاص است که باید در تلاش برای پاسخگویی به مانند تعدادی از ردیاب در هر 100 ، 000 نفر. اورگان یکی از معدود کشورهای است که انتشار نتایج حاصل از آن و تماس با ردیابی تلاش ها نشان می دهد درصد از کل عفونت است که باید ترسیم شده برای شناسایی مبدا و یا خوشه.

ایالت نیویورک با همکاری سابق شهر نیویورک شهردار و مایکل بلومبرگ میلیاردر و همچنین غیر انتفاعی حیاتی استراتژی برای ساخت یک “ارتش تماس با ردیاب.” دولت مورد نیاز است که آن را باید حداقل 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان قبل از هر منطقه می تواند سهولت محدودیت.

زمانی که نظر رسیده در جمعه آریزونا Maricopa County بهداشت عمومی سخنگوی سونیا سینگ CNBC گفت که این تنظیم کارکنان برای “تماس با ردیابی و یا به عنوان مورد نیاز در پاسخ به مورد تعداد روند.” او افزود که 90 کارکنان اضافی در راه هستند که نیمی از آنها در حال حاضر آغاز شده است.

گوتلیب گفت که آریزونا می تواند مسئولیت برای تماس با ردیابی تلاش های دور از شهرستان ها و تمرکز تلاش های تحت رهبری دولت است.

او افزود که وضعیت در شوخی و هوستون و دیگر نقاط داغ در سراسر کشور بعید است برای تبدیل شدن به عنوان بد به عنوان شیوع در نیویورک “اما این پتانسیل را دارد.” فعلی نقاط داغ یک مزیت است که نیویورک نیست که گسترده تر, تست Gottlieb گفت.

“این می تواند به سرعت از کنترل خارج شود,” او گفت:. “آنچه در این کشورها نیاز به انجام آنچه در این شهرستانها نیاز به انجام خوب است تماس, ردیابی نیست برای پیدا کردن هر فردی که آلوده اما برای پیدا کردن منابع عفونت فعالیت هایی که منجر به عفونت و هدفمند کاهش مراحل است.”

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme