دکتر اسکات Gottlieb برآورد به عنوان بسیاری به عنوان 1 در 150 نفر در آمریکا مبتلا به کروناویروس

دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز جمعه او معتقد است وجود همچنان تعداد قابل توجهی از گزارش نشده coronavirus موارد در ایالات متحده نشان می دهد به عنوان بسیاری به عنوان 1 در 150 نفر در این کشور می تواند آلوده.

“ما باید بیش از 700,000 عفونت یک روز حتی اگر ما فقط تشخیص حدود 60000,” گوتلیب گفت: “Squawk Box.” “قبل از اینکه هنگامی که ما آمده بود و ما مرتب کردن بر اساس از سوزاندن حدود 20,000 تشخیص عفونت یک روز عقل متعارف بود شيوع 1 در 200 نفر است. در حال حاضر باید آن را بالاتر از آن است.”

گوتلیب نظرات آمده است که ایالات متحده همچنان ادامه دارد به گزارش ضبط و یا در نزدیکی رکورد سطح روزانه جدید کروناویروس عفونت. در حالی که این افزایش می تواند تا حدودی نسبت به اضافه تست ظرفیت کلی رای مثبت آزمون در کشور نیز در حال افزایش است. که نشانه ای از رشد جامعه گسترش یافته است.

“این رفتن به سخت برای رسیدن به یک نقطه که در آن شما می توانید — شما نمی خواهید به از بین بردن عفونت — اما آن را به سطح است که بسیار پایین تر گفت:” کمیسر سابق غذا و دارو. “شيوع واقعی عفونت در کشور در حال حاضر باید بسیار بالا است.”

گوتلیب اظهار تاسف از عدم هماهنگی در سراسر متحده در پاسخ به این موج جدید عفونت است. متحده دچار بدتر شدن شیوع بیماری در جنوب عامل در همان شیوه ای به عنوان متحده بودند که ضربه سخت پیش از آن در کشور اپیدمی مانند آنهایی که در شمال شرقی و میشیگان, او گفت:.

دومی متحده “به دنبال سرکوب ویروس مانند کشورهای آسیایی مانند اروپای غربی” او گفت:. “من فکر نمی کنم که فلوریدا یا تگزاس یا آریزونا که به دنبال سرکوب ویروس در این نقطه است. من فکر می کنم آنها فقط تلاش برای نگه داشتن اعداد به طوری که خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی نیست غرق می شوند.”

گوتلیب گفت که او فکر نمی کند آمریکا را در این مرحله اتخاذ یک استراتژی واحد برای دوباره کاهش میزان عفونت. اما این یک چالش برای ایالات شمال شرقی و دیگر مکان های که در آن جامعه عفونت سطوح را به طور چشمگیری پایین آمده.

“مرزهای ما نسبتا متخلخل,” او گفت:. “این است برای رفتن به یک کار دشوار است برای کشورهایی که می خواهند به سعی کنید به استقامت سود آنها پرداخت بسیار بزرگ قربانی برای سرکوب ویروس به آن را نمی توان دوباره وارد شده به آن دسته از کشورهای در معنی اعداد و دیدن شیوع عنوان به سقوط است.”

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اجرا شده اند 14 روز در قرنطینه سفارشات برای مسافرانی که وارد شده از ایالات متحده است که بیش از برخی از عفونت معیارهای. اجرای سفارشات چنین وظیفه ای دشوار است اما Gottlieb گفت: پیشنهاد متحده ممکن است سعی کنید به تشدید تلاش های خود را به مطمئن شوید که مسافران هستند مطابق. که می تواند به معنای نظارت مردم زمانی که آنها می رسند با هواپیما, او گفت:.

“من نمی تواند شگفت زده برای دیدن که شروع به اتفاق می افتد که این ایالت در شمال شرق ادامه داشته و نسبتا مرحله خاموش دوره در حال حاضر و شما به تماشای همه چیز بدتر در جنوب,” او گفت:.

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme