دکتر Fauci می گوید coronavirus واکسن به احتمال زیاد نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس تا زمانی که چند ماه به 2021

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی در تاریخ 30 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

کوین Dietsch | خبرگزاری گتی ایماژ

کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci روز جمعه گفت که یک coronavirus واکسن به احتمال زیاد نمی خواهد “به طور گسترده ای در دسترس” به آمریکا تا زمانی که “چند ماه” به 2021.

مقامات بهداشت عمومی و دانشمندان انتظار دارند بدانند که آیا حداقل یکی از متعدد بالقوه Covid-19 واکسن در حال توسعه است که بی خطر و موثر تا پایان دسامبر یا اوایل سال آینده مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در طول یک زندگی Q&A با واشنگتن پست.

“این احتمال وجود دارد که در آغاز سال آینده ما می توانست ده ها میلیون دوز در دسترس” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که برخی از داروسازان پیش بینی کرده اند بیشتر دوز از آن است. “من فکر می کنم که ما به 2021 چند ماه است که شما می باید واکسن خواهد بود که به طور گسترده ای در دسترس است.”

مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد بدون بازگشت به “عادی” تا زمانی که یک واکسن. وجود دارد مورد تایید FDA مواد مخدر و یا واکسن برای coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 15 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 633,656 که از روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 150 بالقوه واکسن در حال توسعه در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل 25 در حال حاضر در آزمایشات انسانی. بیوتکنولوژی شرکت مدرن است که در همکاری با موسسه ملی بهداشت منتشر شده امیدوار کننده داده ها در آن بالقوه واکسن هفته گذشته است و انتظار می رود برای ورود به یک محاکمه اواخر مرحله بعدی هفته.

هر چند دانشمندان انتظار برای یک واکسن موثر به طور گسترده ای در دسترس در سال آینده وجود دارد هرگز تضمین کند. در حالی که داروسازان در مسابقه به میلیون دوز از واکسن وجود دارد شانس این واکسن نیاز به دو دوز به جای یک برنامه به طور بالقوه بیشتر محدود کردن تعداد افرادی که می توانند واکسینه کنید یک بار واکسن در دسترس می شود کارشناسان می گویند.

علاوه بر این دانشمندان می گویند که سوال باقی می ماند در مورد چگونه بدن انسان در پاسخ پس از آن شده است با این ویروس آلوده. پاسخ آنها می گویند ممکن است پیامدهای مهمی برای توسعه واکسن از جمله چگونه به سرعت می توان آن را مستقر است.

یک سوال حیاتی در میان دانشمندان این است که آیا آنتی بادی تولید شده در پاسخ به Covid-19 ارائه حفاظت در برابر آلوده شدن دوباره.

دانشمندان امیدوارند که این آنتی بادی ارائه برخی از درجه ای از حفاظت در برابر گرفتن Covid-19 اما آنها نمی تواند می گویند که قطعی و در عین حال از آنجا که ویروس های کشف شد فقط کمی بیش از شش ماه پیش. آن نشده است مورد مطالعه در عمق و برخی از بیماران به نظر می رسد شده اند reinfected پس از دوره نقاهت بعد از Covid-19.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله Nature Medicine یافت coronavirus آنتی بادی ممکن است در گذشته تنها دو تا سه ماه پس از یک فرد آلوده می شود با Covid-19. محققان 37 بدون علامت افرادی که آلوده بودند اما هرگز توسعه علائم در Wanzhou منطقه از چین است. آنها در مقایسه پاسخ دهی آنها به 37 نفر با علائم.

Fauci خطاب آنتی بادی روز جمعه گفت که منطقه ای که در آن “ما نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر.” علاوه بر آنتی بادی ممکن است دیگر جنبه های پاسخ ایمنی بدن مانند سلول های T که ممکن است نقش مهمی در حفاظت در برابر ویروس ،

“ما تنها شش ماه به وقوع,” او گفت:. “از آنجا که ما تنها شش ماه به آن را ما نمی دانیم که چه مدت [آنتی بادی] گذشته در بسیاری از مردم. اما واقعیت این است … که برخی از مردم وجود دارد که در آن آنتی بادی فقط در یک دوره کوتاه از زمان. ما نیاز به دانستن آنچه که بدان معنی است.”

“ما در حال یادگیری به عنوان هفته و ماه رفتن اما ما لازم نیست که تمام اطلاعاتی که ما نیاز,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme