دکتر Fauci است که هنوز هم با اعتماد به نفس ایالات متحده می تواند یک coronavirus واکسن در ماه دسامبر

ناصرو | No comments

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هایی در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید جمعه, مارس 17 سال 2020 در واشنگتن است.

الکس براندون | AP

آن است که “قابل تصور” است که ایالات متحده می تواند شروع به رول کردن coronavirus واکسن در ماه دسامبر کاخ سفید را بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci روز جمعه گفت.

“من فکر می کنم آن است که قابل تصور, اگر ما را اجرا کنید به چیزهایی که آنها می گویند موانع پیش بینی نشده که ما می تواند یک واکسن است که ما می تواند شروع به استقرار در پایان این تقویم سال, دسامبر سال 2020 و یا به ژانویه, 2021,” او گفت: NPR Noel پادشاه. او افزود که هر گونه جدول زمانی برای یک واکسن است که “هرگز یک وعده است.”

در ماه ژانویه Fauci پیش بینی واکسن می تواند آماده در 12 تا 18 ماه. او روز جمعه گفت که “برنامه است که هنوز هم دست نخورده” اما هشدار داد که وجود دارد می تواند موانع.

“هنگامی که شما در حال برخورد با واکسن وجود دارد می تواند بسیاری از چیزهایی که در راه مانند آن را نمی ممکن است به طور کامل موثر,” او گفت:. “و شما نمی خواهید برای استقرار یک واکسن است که موثر نیست و قطعا یکی که امن نیست.”

Fauci اظهارات را پس از ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت مدرن منتشر شده برخی از آمار مثبت از آن فاز یک محاکمه انسان در آن بالقوه واکسن. موسسه ملی سلامت یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی, همکاری با مدرن برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن خود را نامزد.

آمار اخبار ریختند برخی از خوش بینی در اطراف این واکسن پس از گزارش که واکسن محققان گفت: آزاد اطلاعات ناقص بود. Fauci توصیف آن روز جمعه به عنوان “جزئی داده است.”

دانشمندان در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که Fauci به عنوان مدیر در حال حاضر تدوین اطلاعات کامل برای ارائه به یک همکار مجله در “چند هفته” او گفت:. Fauci اضافه شده که بالقوه واکسن در “سرعت” اما افزود که محققان نه به خطر انداختن امنیت یا مراقبت.

محققان در حال شتاب توسعه واکسن نامزد به طور همزمان به سرمایه گذاری در مراحل مختلف توسعه است که می تواند به اثبات می شود بی فایده است اگر واکسن به پایان می رسد تا هنوز موثر بودن و یا امن Fauci گفت. در غیر اضطراری وضعیت Fauci گفت: شرکت هایی مانند مدرن نمی خواهد ریسک سرمایه گذاری آماده یک فاز و سه محاکمه و حتی شروع به ساخت دوز قبل از داده ها از فاز یک محاکمه شده است به طور کامل تجزیه و تحلیل و منتشر شد.

“خطر این است که بیمار به دلیل ایمنی و علمی یکپارچگی دست نخورده است” Fauci گفت. “خطر این است که برای سرمایه گذاری و احساس می کنیم که آن را به اندازه کافی مهم است برای کسانی که سرمایه گذاری به منظور صرفه جویی در ماه می باشد.”

ماه گذشته بردا است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعطا مدرن تا $483 میلیون دلار بودجه برای سرعت بخشیدن به توسعه Covid-19 کانديد واکسن.

در اوایل این ماه مدرن اعلام کرد 10 سال مشارکت با سوئیس در داروسازی Lonza برای سرعت بخشیدن به تولید واکسن آزمایشی. Bancel گفت CNBC در زمان که این شرکت امیدوار است برای شروع ساخت و تولید بالقوه آن واکسن “در اوایل ماه جولای.”

“تیم ما آماده برای شروع به دوز و ما به محض دریافت چراغ سبز” Bancel گفت: “Squawk Box.” او اضافه کرد که با همکاری این شرکت امیدوار است تا قادر به تولید حدود 1 میلیارد دوز در سال است.

پتانسیل واکسن اولین نامزد برای ورود به یک فاز 1 محاکمه انسان در ماه مارس است. بیش از 100 واکسن در حال توسعه در سطح جهان به عنوان از آوریل 30, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل هشت واکسن نامزدها در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

—CNBC برکلی لاولیس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>