جمهوری خواه ایالت کنتاکی به چالش کشیده یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سلامت بالا مشاوران در coronavirus همه گیر سهشنبه سوال که چرا آمریکا نباید بازگشایی مدارس در پاییز هنگامی که تعداد نسبتا کمی از کودکان جان خود را از Covid-19.

“ما نباید حداقل بحث در مورد آنچه که مرگ و میر کودکان است؟” پل خواسته کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مشاور دکتر Anthony Fauci در سنا در جلسه روز بازگشایی اقتصاد است. پل و سپس به ذکر است که میزان مرگ و میر از coronavirus بیماران سن 0 تا 18 “نزدیک صفر” در نیویورک که در آن 12 کودک فوت کرده اند با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. مفهوم عدم ارسال دانش آموزان به مدرسه در پاییز است “واقعا مسخره است,” او گفت:.

Fauci ارز با پل کپسوله زمان بحث بین مقامات منتخب مشتاق برای باز کردن کسب و کار و مایل به قبول این خطر که بیشتر مردم می میرند و کارشناسان بهداشت عمومی متعهد به کاهش میزان عفونت و نگه داشتن مردم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

“مردم در حال صدمه زدن و ما در حال نابودی کشور ما” پاول به خبرنگاران گفت: در خارج از شنیدن اتاق. “ما باید برای باز کردن کسب و کار ما به رای مردم و ما قصد داریم به زندگی در یک جهان کامل بدون بیماری های عفونی, ما در حال رفتن به آن را داشته باشد اما ما رو به این اقتصاد و این شماره یک پیام من است.”

پل opthamologist گفت Fauci او باور نمی وجود دارد خواهد بود یک افزایش در موارد اگر مدارس باز است نه آنچه که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند. پل را رد کرد و پیش بینی مدل های ویروس. “تاریخ از این زمانی که ما به عقب خواهد بود از اشتباه پیش بینی پس از اشتباه پیش بینی پس از اشتباه پیش بینی” پل گفت.

پل و سپس هدفمند Fauci شخصا: “تا آنجا که من به شما احترام بگذارند دکتر Fauci, من فکر نمی کنم شما پایان همه من نمی فکر می کنم شما یک فرد است که می شود تصمیم گیری کند. ما می توانید گوش دادن به توصیه های خود را. اما مردم وجود دارد و در طرف دیگر وجود دارد گفت: نمی شود یک موج و ما با خیال راحت می توانید باز کردن اقتصاد است.”

Fauci خواسته برای یک شانس برای پاسخ و تحت فشار قرار دادند.

“من هرگز خودم را به پایان همه” او گفت:. “من یک دانشمند ، یک پزشک و بهداشت عمومی رسمی. من به مشاوره با توجه به بهترین شواهد علمی.”

او گفت دیگر مردم توصیه کرده اند که ایالات متحده از “نیاز به این کشور باز و دوباره از لحاظ اقتصادی. من اصلا به مشاوره اقتصادی در مورد چیزهایی که من نمی دهد مشاوره در مورد هر چیزی به غیر از سلامت عمومی است.”

Fauci سپس پولس خود تعبیر در اطراف او. “شما با استفاده از کلمه ما باید ‘فروتن در مورد آنچه که ما نمی دانیم. من فکر می کنم که می افتد تحت این واقعیت است که ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر بود بسیار مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان” Fauci گفت.

“از آنجا که بیشتر و بیشتر ما یاد بگیرند که ما در حال دیدن چیزهایی که در مورد چه این ویروس می تواند انجام دهد که ما نمی بینم از مطالعات انجام شده در چین و یا در اروپا. برای مثال در حال حاضر کودکان ارائه با Covid-19 که در واقع بسیار عجیب و غریب التهابی سندرم بسیار شبیه به کاوازاکی, سندرم” Fauci گفت.

مقامات در نیویورک و در جای دیگر اعلام کرده اند که آنها در حال بررسی موارد نادر از شرایط التهابی در کودکان جوان که به نظر می رسد در ارتباط با Covid-19. سازمان بهداشت جهانی که قبلا گفتم علائم به نظر می رسد شبیه به سندرم شوک سمی و کاوازاکی بیماری است.

سندرم شوک سمی است نادر, بیماری تهدید کننده زندگی ناشی از باکتری به بدن و انتشار مواد سمی و مضر. علائم عبارتند از: درجه حرارت بالا یک آفتاب سوختگی-مانند راش و آنفولانزا مانند علائم مانند سردرد و گلو درد.

کاوازاکی بیماری باعث تورم از خون قلب و عروق تاثیر می گذارد کودکان زیر سن 5 به گفته مقامات بهداشتی انگلیس. علائم شامل خارش و غدد متورم در گردن خشک یا ترک خورده و قرمز انگشتان دست یا پا. کلینیک مایو می گوید آن است که معمولا قابل درمان است.

“من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید که ما نمی cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار,” Fauci ادامه داد.

کودکان به طور کلی توسعه نیست بیماری شدید از coronavirus با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. اما CDC اشاره در گزارش ماه گذشته که “شدید نتایج گزارش شده در کودکان از جمله سه مورد مرگ.”

“حق با شماست در حالی که کودکان به طور کلی در انجام این کار بسیار بهتر از بزرگسالان و افراد مسن و به خصوص کسانی که با شرایط اساسی,” Fauci به این نتیجه رسیدند. “اما من بسیار مراقب باشید و امیدوارم فروتن در دانستن است که من نمی دانم همه چیز در مورد این بیماری است. و به همین دلیل من محفوظ در ساخت گسترده ای پیش بینی.”

دانشمندان در حال یادگیری روزمره در مورد ماهیت این ویروس و چگونگی آن حملات بدن انسان و همچنین به عنوان های مختلف جمعیتی از مردم است. چه کسی گفته است این ویروس که در اصل اعتقاد به در درجه اول حمله به سیستم تنفسی نیز یافت شده است که به علت گردش خون, دستگاه گوارش و مشکلات عصبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی