Dr. Anthony Fauci می گوید: متوسط سن ایالات متحده coronavirus بیماران کاهش یافته 15 سال به عنوان خورشید کمربند متحده ضربه

متوسط سن جدید کروناویروس بیماران کاهش یافته است تقریبا 15 سال در مقایسه با تنها چند ماه پیش به عنوان ویروس حمله الشباب در امریکا کمربند آفتاب کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci روز دوشنبه گفت:.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در طول یک Q&A در بحث و گفتگو با دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت که تجدید حیات از موارد در ایالات متحده آمریکا است که یک فرمت از وقوع اولین گزارش در اوایل سال جاری نه موج دوم.

“این یک وضعیت جدی است که ما به نشانی بلافاصله,” او گفت:.

ایالات متحده همچنان به فشار بیشتر و فراتر از برخی از آنچه قبلا تصور می شد اوج خود در اوایل سال جاری گزارش هزاران مورد جدید در هر روز است. متحده مانند فلوریدا و تگزاس به تازگی گزارش روزانه عفونت در هزار و رشد بستری شدن در بیمارستان.

موارد یافت پس از برخی از ایالت ها با عجله به بازگشایی اقتصاد خود است. بسیاری از آنها پس از رفت و برگشت خود را reopenings نمودن ، بستن دوباره ، میله و داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها به عنوان بسیاری از مردم نادیده اجتماعی فاصله و ماسک صورت, توصیه های مقامات می گویند.

“متوسط سن افراد آلوده شدن در حال حاضر یک دهه و نیم جوانتر از آن بود که چند ماه پیش به خصوص زمانی که نیویورک و نیواورلئان و شیکاگو بودند وارد شدن ضربه بسیار بد” Fauci گفت.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: متوسط سن جدید Covid-19 بيمار در دولت که گزارش یک رکورد تعداد موارد جدید در طول تعطیلات آخر هفته رسیده است در پایین از 33. مقایسه متوسط سن تازه تشخیص داده شده coronavirus بیمار در 50s و 60s در مارس و آوریل گفت: در یک کنفرانس خبری دوشنبه.

“در حال حاضر این است که چرا مهم است ؟ خوب به دلیل این است که یک ویروس است که نمی گذارد همه گروه های سنی به همان اندازه. آن را بسیار کشنده تر برای افرادی که در 80s و 90s از آن است که در 20s و 30s” DeSantis گفت.

این مرگ و میر به طور قابل توجهی پایین تر در میان نسل نو و millennials, او گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از این موارد بدون علامت است. “فقط به خاطر تو 21 و شما نمی ممکن است علائم قابل توجهی است که معنا نیست که شما نمی توانید بر دیگر مردم و من فکر می کنم این چیزی است که ما نگران” او گفت:.

در حالی که افراد جوان هستند کمتر احتمال ابتلا به بیماری های جدی از Covid-19, Fauci هشدار داد که این ویروس هنوز هم می تواند “قرار داده و آنها را از عمل برای چند هفته در یک زمان.”

آنها همچنین باید به یاد داشته باشید که زمانی که آنها در حال آلوده وجود دارد احتمال که آنها می تواند به گسترش این بیماری به افرادی که در معرض خطر بیماری های جدی است.

“آنها می تواند آلوده کسی که آلوده به کسی و سپس ناگهان کسی مادر بزرگ یا عمه که گرفتن شیمی درمانی برای سرطان پستان می شود آلوده” Fauci گفت. “شما بخشی از انتشار این بیماری همه گیر پس از آن مسئولیت خود را به خودتان و همچنین به جامعه برای جلوگیری از عفونت است.”

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ قبلا هشدار داده است که این ویروس به شمار معرض خطر بیشتری برای کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و قابل توجهی چاقی که دیده می شود در هر گروه سنی.

“ما می دانیم که ما باید مردم در این سن و سال گروه قابل توجهی به دیابت نوع 1 و همچنین ممکن است افراد با مهم چاقی” Birx گفت: در کاخ سفید نیروی کار کنفرانس خبری در ژوئن 26. “ما می دانیم که کسانی که عوامل خطر هستند بنابراین عوامل خطر رفتن خود را با همبودی نه لزوما با سن خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر